Gönderen Konu: Günce  (Okunma sayısı 12914 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Domuz

Ynt: Günce
« Yanıtla #60 : 29 Eylül 2016, 22:37:09 »
Spor konusu da kaybolmuş ben manu fb maçına +5 gol oynayacağım ne diyonuz? 3 tane rooney 2 tane ibram fener iptal
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2016, 18:49:26 Gönderen: Patlıcan »
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Gök Börü

« Yanıtla #61 : 30 Eylül 2016, 09:09:06 »
Manu fb maçı h0 maç sonu burdayım xd
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2016, 09:10:46 Gönderen: Gök Börü »

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #62 : 30 Eylül 2016, 18:53:13 »
fener daha ilk 10 dakkada yer bir tane haftaya görüşelim burda XD
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Gregory

« Yanıtla #63 : 15 Ocak 2017, 16:42:47 »
Geçenlerde boş bir zamanım vardı hadi dedim bir PES BAL modu atayım. En son ünideyken PES 2011 oynamıştım. Fakat yeni anakart aldığım zaman Logitech F710 gamepad'in alıcısını kaybettiğimi farkettim deli gibi aradım her yeri sonuç yok bulamıyorum. Dedim netten bakayım belki satılıyordur bayağı bir aradım sonunda 25-30 liraya bir yerde buldum fakat çalışıp çalışmayacağına emin olamadım derken google aramalarında 'nano alıcı kayboldu' şeklindeki sonuçlara baktım. Derken forumdonanım ölücülerinin açtığı konuya denk geldim. Millet müşteri hizmetlerini falan aramış başlarda ücretsiz olarak yollamışlar sonra tabi millet ..... çıkarınca vazgeçmişler sanırım neyse bir arayayım ben konuşmak için diye baktım fakat cepten aranmıyor verdikleri telefon, sabit hattınız olmalı yani. Ben en son sabit telefonu 10 sene önce kullandım herhalde ;D Her neyse gittim adamların sitesine İngilizce arıza kaydı açtırdım ve nano alıcısını kaybettiğimi yazdım işte yalakalık olsun diye klavye-hoparlör-fare resimleri çekip attım "bakın hepsi Logitech, ailecek Logitech kullanıyoruz birlikte hep daha güzel günlerjkahsdşasda" diye ;D

(aç/kapa)

Adamlar bildiğin cevap verdiler 2-3 gün sonra hem de tam Noel tatili olduğu dönem. Düşünün Logitech ablamız Şenay (Shenay), millet Noel tatili yaparken bunlarla uğraşıyor. Helal olsun ablamıza çat diye yolladı ücretsiz kargoyu hem de Hollanda'dan. Hayatımda ilk kez UPS kargo aldım adamlar PTT'yi de sallamıyorlar UPS ile gönderiyorlar hatta eve gelmeden telefon ettiler WOW dedim. Toplamda yaklaşık bir hafta içinde elime geçti kargo. Bir bizim ülkedeki firmalara bakın, bir de buna...

(aç/kapa)

Gerisi burada -> http://paradoxfan.com/forum/index.php?topic=29047.msg889412#msg889412
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2017, 17:37:58 Gönderen: Gregory »

Çevrimdışı Kurt Knispel

• Arşidük
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 26 Ocak 2017, 15:19:38 »
Üniversite sınavlarına hazırlanan kardeşime matematik dersinde anlamadığı/yapamadığı konuları çalıştırıyordum. Hepsi yetişmeyince internetten de ben yokken izleyebileceği videolar buldum. Gel gör ki TRT Okul Ali Nesin'in güzelim derslerini 240p yüklemiş ve güncellememişte. Rezillik resmen elinde Ali Nesin'in konu anlatımı var ilgilenmeyip tüm gün çay içiyorsun milletin parasıyla.

Merak edenler için:

Çevrimdışı Gök Börü

« Yanıtla #65 : 26 Ocak 2017, 16:03:32 »
Hocalara geldik de fena değildir,Ekol hoca da var.

Çevrimdışı Elessar

« Yanıtla #66 : 26 Ocak 2017, 22:11:35 »
Şarz %8 en yakın fiş için gözlerim açık &)
Vesselam.

Çevrimdışı kumandan

• Burjuva
  • *
  • Köhne Bizans'ın Yıldız Burcunda İkamet Eden Baykuş
    • Profili Görüntüle
    • Victoria 2
« Yanıtla #67 : 26 Ocak 2017, 22:33:05 »
East & West'e heves ettim ama linkler kırık çıktı.
edit:imla
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2017, 23:06:00 Gönderen: kumandan »
Yanlış anlaşılabilecek bir emir yanlış anlaşılacaktır.
-Helmuth von Moltke

Çevrimdışı FokluGeneral

« Yanıtla #68 : 26 Ocak 2017, 22:39:49 »
East & West'e heves attım ama linkler kırık çıktı.

Boşver oyunu oynadım pek kayda değer bir şey yoktu. Sayısız bugu ve oturmamış sistemleri var. Ayrıca oynarken çıkan bir kaç problemden bazılarını çözemiyorsun.
Sence isyan çıksa asker kendi babasının vurur senimi ?

Çevrimdışı kumandan

• Burjuva
  • *
  • Köhne Bizans'ın Yıldız Burcunda İkamet Eden Baykuş
    • Profili Görüntüle
    • Victoria 2
« Yanıtla #69 : 26 Ocak 2017, 23:06:34 »
Boşver oyunu oynadım pek kayda değer bir şey yoktu. Sayısız bugu ve oturmamış sistemleri var. Ayrıca oynarken çıkan bir kaç problemden bazılarını çözemiyorsun.
Kalbimizde yaradır east&west....
Yanlış anlaşılabilecek bir emir yanlış anlaşılacaktır.
-Helmuth von Moltke

Çevrimdışı kerem1249

• Hedefinden asla sapma
  • Yönetici
  • Kral
  • *
  • Beğenildi: 155 kere
  • Eşsiz gözlerin, senden başkası yok benim için.
    • Profili Görüntüle
    • Kerem1249 Blogu
« Yanıtla #70 : 26 Ocak 2017, 23:18:50 »
Konu adı yazım hatası barındırıyormuş :) Düzenlendi.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı Probang

« Yanıtla #71 : 27 Ocak 2017, 02:00:48 »
Günce daha iyiydi sanki.
Steam

Ağlamayı bile sevmişiz seninle

Çevrimdışı Kurt Knispel

• Arşidük
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 27 Ocak 2017, 02:33:44 »
Günce bencede daha iyiydi. Eskiden Öz Blog vardı. Ben onun benzerini TWT'de Günce olarak açmıştım. Bu konuyu açan arkadaşta sanırım TWT kadrosundan. Ah güzel geçmiş günler  :smoking:

Çevrimdışı Barbarion Rome

• Şövalye
  • *
  • -
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 27 Ocak 2017, 18:50:01 »
 Aynen Farisi :)
 O değil de cidden neden değiştir ad ?

Çevrimdışı Kurt Knispel

• Arşidük
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 27 Ocak 2017, 19:15:39 »
Yazım hatası denmiş ama garip blog için güzel bir Türkçe karşılık. Günlüğün de eş anlamlısı.

Çevrimdışı Rapper

• Redwood Original         Men of Mayhem
  • Onursal Üye
  • Dük
  • *
  • Beğenildi: 17 kere
  • Redwood Original
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 27 Ocak 2017, 19:48:15 »
Günce aha iyiydi yok illa değiştirilecek ise bu Günün İçinden Sohbet olmamalı.

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #76 : 27 Ocak 2017, 22:29:08 »
günün içinden sohbet etmek için günün içinde kaybolmak lazım evvela. isim değişssin  :ceasarno:

Çevrimdışı Kurt Knispel

• Arşidük
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 28 Ocak 2017, 02:44:20 »
Prof. Dr. Mustafa Sözen'e Güney Georgia, Antarktika ve Falkland Adaları'nı kapsayan Oceanwide Seferi'ne katılması için yardımda bulundum. Ufak bir iş belki sizde 1 dakikanızı verebilirsiniz  :)

https://oceanwide-expeditions.com/contest/participant-2017/438

Not: Kendisi dersime falan giren birisi değil. Farklı bir üni de Mak Müh okuyorum.
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 02:48:44 Gönderen: Kurt Knispel »

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #78 : 16 Şubat 2017, 17:56:01 »

kullanıcı adımı değiştirmek istiyorum bu kepazeliğe ortak olamam  :ceasarno:  :fpalm:

Çevrimdışı Probang

« Yanıtla #79 : 16 Şubat 2017, 19:05:06 »
Çok şeker bir üyesin Patlıcan :smoking:
Steam

Ağlamayı bile sevmişiz seninle

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.