Gönderen Konu: Günce  (Okunma sayısı 9650 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı barbarossa

• Sir Falcon
  • Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Günce
« Yanıtla #20 : 23 Haziran 2016, 20:15:39 »
Bence Victoria 2 oyna ama yinede sen bilirsin bebeyim .
Vic 2'nin fabrikasını ekonomisini hiç anlayamadım  sphle*

Sosyalleş biraz.Evden çıkmıyorsan akşama kadar tabikide sıkılırsın.
Valla çıkmıyorum evden. Yapcak bişe gelmiyo aklıma.

Deniz varsa git haftada 1-2 kez.
Denize girmeyi sevmiyorum hiç  :no:

Edit: Şuan farkettim forumda 3. yılım 350 postum var. Hulkspider 6 ayda 2000 yapıp gitmişti  ;D
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2016, 20:18:42 Gönderen: Sir Falcon »
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.
Crusader Kings 2 devlet yönetimi+Europa Universalis 4 Diplomasisi+Victoria 2 Ekonomisi+Hearts of için 3 Askeri sistemi+Total warın savaş sistemi.

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #21 : 02 Temmuz 2016, 22:52:33 »
Ya şu ekşi deki Meltem Banko ossuruyor dedikleri videoyu izledim ve sadece horlama duydum. Bilen varsa dakika söyleyebilir mi ne zaman ossurdugu ile ilgili...
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Rapper

• Redwood Original         Men of Mayhem
  • Onursal Üye
  • *
  • Beğenildi: 17 kere
  • Redwood Original
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 03 Temmuz 2016, 04:34:48 »
Ya şu ekşi deki Meltem Banko ossuruyor dedikleri videoyu izledim ve sadece horlama duydum. Bilen varsa dakika söyleyebilir mi ne zaman ossurdugu ile ilgili...
Ben videoyu bile bulamadım.

Çevrimdışı Barbarion Rome

• Yeni Çeri
  • *
  • -
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 04 Temmuz 2016, 14:00:34 »
Monitör fırltma,Monitöre bir şeylerle girişme içerir.

Eve kavgadan gelip Fifa oynayınca sonuç.Evet,manyağım.Ama karşımdaki de ruh hastasıydı.

Çevrimdışı Gregory

« Yanıtla #24 : 04 Temmuz 2016, 16:50:09 »
Ben videoyu bile bulamadım.

Şimdi baktım da kadın hasta ruhlu ve sistem yalakası olduğu için hakkındaki "horladı, ossurdu" ile ilgili ne kadar yazı varsa ekşiden sildirmiş. Hukuk ne hallerde düşünün. Youtube'daki video ise ancak vpn kullanırsan izleyebiliyorsun çünkü Türkiye'ye yasaklattırmış kadın videoyu.

Çevrimdışı Rapper

• Redwood Original         Men of Mayhem
  • Onursal Üye
  • *
  • Beğenildi: 17 kere
  • Redwood Original
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 04 Temmuz 2016, 17:26:54 »
Şimdi baktım da kadın hasta ruhlu ve sistem yalakası olduğu için hakkındaki "horladı, ossurdu" ile ilgili ne kadar yazı varsa ekşiden sildirmiş. Hukuk ne hallerde düşünün. Youtube'daki video ise ancak vpn kullanırsan izleyebiliyorsun çünkü Türkiye'ye yasaklattırmış kadın videoyu.
Yazar mısın ?

Atsana link bana özelden.

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #26 : 04 Temmuz 2016, 18:00:30 »
Dur ben atayım.

1 saatlik horlama videosu: https://www.youtube.com/watch?v=46aoU0wirus (ossuruk bulan lütfen zaman versin.)

tartışmadan politika yapacakmış zeki kadın: https://www.youtube.com/watch?v=CAyoMjliyU4

kadın bir kere soyaddan kaybediyor Meltem Banko diye isim soyad mı olur ;D
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Gregory

« Yanıtla #27 : 15 Temmuz 2016, 02:03:39 »
IŞİD Nice kentinde araç ile insanların arasına dalmış en az 60 ölü onlarca yaralı var diyorlar.
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2016, 02:17:39 Gönderen: Gregory »

Çevrimdışı Gök Börü

« Yanıtla #28 : 15 Temmuz 2016, 02:45:38 »
Burdaki elçilikler kapatıldı orada patlama oldu,garip...

Çevrimdışı Gregory

« Yanıtla #29 : 15 Temmuz 2016, 02:47:23 »
Invalid Tweet ID

Çevrimdışı Barbarion Rome

• Yeni Çeri
  • *
  • -
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 15 Temmuz 2016, 10:24:06 »
Reyis uyarmıştı onları.Banane banane banane.Dinleselerdi reyisi.

Çevrimdışı Gregory

« Yanıtla #31 : 19 Temmuz 2016, 20:41:57 »
Haziran'dan beri 140 kişi yeni üyelik aldı ama sadece 60 tanesi mesaj attı çoğu üyenin attığı mesajda 10'dan daha az sayıda. Bugüne kadar alınan tüm üyeliklere bakarsak binlerce sıfır mesajlı üye olduğundan söz edebiliriz.
« Son Düzenleme: 19 Temmuz 2016, 21:58:29 Gönderen: Gregory »

Çevrimdışı ak_gandalf

« Yanıtla #32 : 19 Temmuz 2016, 20:55:27 »
Haziran'dan beri 140 kişi yeni üyeli aldı ama sadece 60 tanesi mesaj attı çoğu üyenin attığı mesajda 10'dan daha az sayıda. Bugüne kadar alınan tüm üyeliklere bakarsak binlerce sıfır mesajlı üye olduğundan söz edebiliriz.
Hepsi youtube kanal reklamı yada birkaç soru sormak için :P

Çevrimdışı Industry Monster

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 19 Temmuz 2016, 21:23:36 »
Önceden Günce benzeri bi konu açılmıştı 200 sayfaya ulaşınca silinmişti bunun da sonu oraya varmaz ama silinir.
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Gregory

« Yanıtla #34 : 19 Temmuz 2016, 22:00:32 »
Ben o zaman yönetimde yoktum fakat konunun silinme sebebi forumun oyun kısmı ile hiç ilgilenmeyen kişilerin sürekli burada kendi aralarında (arkadaş gruplarıyla) sohbet etmeleri gibi bir şeydi yanılmıyorsam. Hatırlamıyorum ama o sırada forumda da olmayabilirim.

Çevrimdışı Bakuy

• CKII
  • Sipahi
  • *
  • .
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 21 Ağustos 2016, 23:25:42 »
Eski mesajlarımı okudum forumda, duygulandım. 3 sene mi olmuş? Vay anasını.

Çevrimdışı Gök Börü

« Yanıtla #36 : 22 Ağustos 2016, 00:21:35 »
Son dönemlerde hiç bir şeyden haz alamaz oldum,her şey anlamsız geliyor.Sebepsiz bir huzursuzluk var.Ne yapsam ki :/

Çevrimdışı Noman Man

« Yanıtla #37 : 22 Ağustos 2016, 05:55:26 »
Montla sıç  tbrk*
Hardcore denemesi mi grup denemesi mi yoksa zenci gücü mü bu fikir nedir açıkla bize :)
Paradoxfan gelişiyor..

Çevrimdışı Gök Börü

« Yanıtla #38 : 22 Ağustos 2016, 10:51:11 »
<a href="https://www.youtube.com/v/watch?v=Eq8uI2oJd0Y" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/watch?v=Eq8uI2oJd0Y</a>

Çevrimdışı Gregory

« Yanıtla #39 : 22 Ağustos 2016, 13:39:57 »
Bol bol uyu yada Into The Wild modunda uzaklaş biraz :) Olmadı filmini izle tekrardan...

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.