Gönderen Konu: Günce  (Okunma sayısı 11571 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Barbarion Rome

• Binbaşı
  • *
  • -
    • Profili Görüntüle
Günce
« : 26 Mayıs 2016, 22:21:47 »
 Burda neden böyle bir konu yok ya.Bu forumda sohbet geyik muhabbet yok arkadaş  :disappointed: Gerçi konu dışı uçmuştu burda.

Sohbet ve muhabbetlerinizi burada yapabilirsiniz. Konuların tam anlamıyla sohbet amaçlı olmamasına, güncel haberler barındırmasına da biraz dikkat edersek iyi olur.
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 17:56:36 Gönderen: cemoooo »

Çevrimdışı Domuz

Ynt: Günce
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2016, 23:31:27 »
Eeee nolcak bu milli takımın hali?

Bağımsızlığını yeni kazanan bir ülkeyi uzatmalar 90+4 de yendik diye seviniyoruz. ..
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Rapper

• Redwood Original         Men of Mayhem
  • Onursal Üye
  • Albay
  • *
  • Beğenildi: 17 kere
  • Redwood Original
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2016, 13:33:05 »
Kilit açıldığına göre muhabbet devam edebilir :)

Çevrimdışı Gregory

« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2016, 15:14:19 »
Ne zaman çevrimiçi listesine baksam muhakkak birisi şu koyunları nasıl hareket ettiririm adlı konuya bakıyor. Bir koyun sürüsünü hareket ettiremediniz mi be M&B'ciler ;D
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2016, 00:40:10 Gönderen: Gregory »

Çevrimdışı kerem1249

• Hedefinden asla sapma
  • Yönetici
  • Orgeneral
  • *
  • Beğenildi: 150 kere
  • Eşsiz gözlerin, senden başkası yok benim için.
    • Profili Görüntüle
    • Kerem1249 Blogu
« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2016, 16:52:36 »
Konu dışında atılanlar mesaj sayısına sayılmıyor. Ondan bu bölümler ıssız. Buralarda atılanlar sayıya dahil olsa çok fark olur. Bir MMOPRG oyununun forumunda öyle ve sohbet kısımları çok aktif.
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #5 : 03 Haziran 2016, 21:28:03 »
Bir insan neden post kasmak ister ki? Ödül falan mi var yoksa :)
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Vezir

• Prussian İnfantry
  • Yarbay
  • *
  • Herkes gibi, kendini stratejiye adamış oyuncu.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 03 Haziran 2016, 21:53:32 »
Zevkine.  ;D

Onu geçtim, bence de geyik muhabbet olmalı forumda.

(aç/kapa)
(aç/kapa)

Çevrimdışı Gregory

« Yanıtla #7 : 16 Haziran 2016, 12:45:02 »
Sevgili günce;

"EU4'de yaşadığım oyundan atma sebebinin ekran kartına yeterince güç gitmemesine bağladığım için..."

Bugün yaklaşık 15 yıldır sürdürdüğüm "geleneksel yaz formatı" kampanyası eşliğinde 16GB'lık flash diskime, Rufus usb-tool ile yeni indirdiğim Mayıs 2016'ya kadar güncellemeri tamamen yapılmış WIN10 atarken gözüme DVD-Rom'un mahsun hali takıldı. En son ne zaman kullandığımı hatırlamıyordum; 6 ay, 1 sene yoksa 1,5? Bilemiyorum fakat içimdeki etkileşime geçme isteği o kadar çok arttı ki ansızın düğmesine basarken buldum kendimi. Fakat o da ne? Hiçbir şey olmadı, dvd kapağı açılmadı, bana doğru gelmedi...

Arada bir açıp en azından tozunu almam gerektiğini unutmuş aylardır yüzüne bakmamıştım, yoksa bu bana yapılmış bir tavır mıydı? Bilemiyorum...

O anlık şaşkınlığın geçmesinden sonra hatırladım ki ben bu DVD'nin kablolarını çıkarmıştım dolayısıyla elektriksiz kaldığı için açılmayı reddetmişti bana olan kırgınlığından değil. EU4'de yaşadığım oyundan atma sebebinin ekran kartına yeterince güç gitmemesine bağladığım için (hatalı karar) bir zamanlar PC'deki güç kullanan diğer opsiyonel bileşimleri devre dışı bırakmıştım. USB3 IDE card ve DVD-Rom gibi.

Aradan aylar geçmiş doğal olarak unutmuştum. İçimin ferahlaması ile birlikte bunları yazıya dökme isteği geldi ve siz bunları okurken Rufus USB'yi %90 oranında yazmayı başarmıştı. Ben de EUIV günlüğünün yayınlanacağı anı beklerken çayımı yudumlamaya devam ettim...

Çevrimdışı MrTurk

« Yanıtla #8 : 16 Haziran 2016, 12:49:24 »
Benimde DVD-Rom'un düğmesine basıldığında canavar gibi bir ses çıkıyordu.Takılı kalıyordu.Bende bilgisayar alındığından beri nerdeyse hiç açmamıştım.Sonra EU4'e başladım.Sinirden aylarca bilgisayarın o kısmına şiddet uyguladım.Mesela kendimin yarısı kadar orduya yenilince mouse pad'ın sağ kısmına yumruk attım.Aylar sonra kardeşimi korkutmak için düğmeye bastığımda açıldı.

Çevrimdışı Wayfear

« Yanıtla #9 : 16 Haziran 2016, 12:57:01 »
Victoria 2 oynayanların sayısı arttıkça mutlu oluyorum .
Arkamda dost Fransız tümeni olmasındansa önümde Alman ordusu olmasını tercih ederim.

George S. Patton

Çevrimdışı Kurt Knispel

• General
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Haziran 2016, 21:46:18 »
Bu şey değil mi ya öz blog.

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #11 : 21 Haziran 2016, 22:52:51 »
O ne?

Çevrimdışı barbarossa

• Sir Falcon
  • Ataşe
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 22 Haziran 2016, 01:36:39 »
Bugün yine çok sıkıldım. Hobi edinmeliyim acilen  :disappointed:  Ne önerirsin günlük?
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.
Crusader Kings 2 devlet yönetimi+Europa Universalis 4 Diplomasisi+Victoria 2 Ekonomisi+Hearts of için 3 Askeri sistemi+Total warın savaş sistemi.

Çevrimdışı Wayfear

« Yanıtla #13 : 22 Haziran 2016, 01:53:02 »
Bugün yine çok sıkıldım. Hobi edinmeliyim acilen  :disappointed:  Ne önerirsin günlük?

Bence Victoria 2 oyna ama yinede sen bilirsin bebeyim .
Arkamda dost Fransız tümeni olmasındansa önümde Alman ordusu olmasını tercih ederim.

George S. Patton

• Binbaşı
  • *
  • -
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 22 Haziran 2016, 02:05:41 »
 Sosyalleş biraz.Evden çıkmıyorsan akşama kadar tabikide sıkılırsın.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2016, 02:06:02 Gönderen: Barbarion Rome »

Çevrimdışı Gregory

« Yanıtla #15 : 22 Haziran 2016, 02:08:29 »

Deniz varsa git haftada 1-2 kez.

• Binbaşı
  • *
  • -
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 23 Haziran 2016, 16:28:23 »
Fare bozuldu ******** fifa 16 sı yüzünden.********** biri geldi karşıma Sırp.Maçın sonuna kadar 10230123120 kez şut çektim ******** evladı 1 tane vurdu gol oldu 78 de.**** pozisyonu 200 kez izletti ******** oyunu durdurup durdu arkada pas  yaptı o sinirle klavyeye falan yumruk attım fareyi fırlattım.Neyseki klavyede sorun yok fare pert.160 Tl vermiştim lan o fareye.******* çocuğuna originden arkadaşlık isteği yolladım.Gerçi nasıl küfür edeceksem nasıl anlaşacaksak...
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2016, 16:32:20 Gönderen: Barbarion Rome »

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #17 : 23 Haziran 2016, 17:02:19 »
AKP ekonomiyi fena ...... 2 sene once en dandirik logitech mouse 20 lira iken su an ayni mouse 40 lira... onun için gözüm gibi bakıyorum bu mouse a.

Çevrimdışı Rapper

• Redwood Original         Men of Mayhem
  • Onursal Üye
  • Albay
  • *
  • Beğenildi: 17 kere
  • Redwood Original
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 23 Haziran 2016, 18:14:03 »
Laptop'un bazı tuşları arada basmaz oldu pff

Çevrimdışı Wayfear

« Yanıtla #19 : 23 Haziran 2016, 18:34:41 »
Felixia: çok kötü oynuyorum ya

George S. Patton

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.