Gönderen Konu: Resim/Fotoğraf/Video Paylaşım Konusu  (Okunma sayısı 55726 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Noman Man

Mantıklı konuşuyor.
Hardcore denemesi mi grup denemesi mi yoksa zenci gücü mü bu fikir nedir açıkla bize :)
Paradoxfan gelişiyor..

Çevrimdışı alemdar1227

Ben de şimdi yatacağım.  Yeni videosunu da yarın izlemeyi düşünüyorum. Neyse buraya linkini atayım.

https://www.youtube.com/v/CxF1zOlmjUc&app=desktop&fs=1&wmode=transparent

https://www.youtube.com/v/0yGGqNRfS38&fs=1&wmode=transparent
zaman geçiyor.

Çevrimdışı Stalker

İlk defa izleyeceklere bu videoları koyman hata olmuş aşırı komik videolar var. Üstelik en üstteki bosna videosu genel olarak siyaseti eleştiriyor ama adam yine güldürüyor xd.

Çevrimdışı Elessar

Bugün alttakini izledim koptum. :D :D
Vesselam.

Çevrimdışı alemdar1227

Yalnız sanırım sürpriz konuk Enes Baturmuş. Ben de 1-2 saate izlemeyi düşünüyorum. Bi de Oğuzhan Uğurun diğer videoları da çok komik. Budabi TV'ye falan da bi bakın derim. Özellikle sigara hikayesi falan efsaneydi. İmkanı olan biri varsa buraya atarsa güzel olur.
zaman geçiyor.

Çevrimdışı alemdar1227

@Agnostik özellikle sen izleyebilirsin. Video biraz uzun ama izlemenizi tavsiye ediyorum.
« Son Düzenleme: 30 Ocak 2018, 20:05:44 Gönderen: alemdar1227 »
zaman geçiyor.

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Albay
  • *
  • Beğenildi: 55 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
İzleyeceğim. Takip ediyorum zaten sikkoyu.

Çevrimdışı Stalker

izlemek istedim de 1dk'sinde dayanamadım xd.

Çevrimdışı alemdar1227

@AdolfUstpMert yoldaş Putinli girişe mi takıldın?  Ha ha Sikko güzel mizah yapar ;D. İzle bence.
zaman geçiyor.

Çevrimdışı Malt

Ergenliğimin baş evresinde sikko'yu okuya okuya paranoyak olmuştum. Bazı düşünceleri mantıklı gelmeye devam etse de kendisi benim için inandırıcılığını kaybetti artık.
Si vis pacem, para bellum.

Çevrimdışı Malt

Belgesel kalitesinde güzel bir iş çıkarmışlar.

https://www.youtube.com/v/UrGkVpNO9Os&fs=1&wmode=transparent
Si vis pacem, para bellum.

Çevrimdışı battle4royal

Ergenliğimin baş evresinde sikko'yu okuya okuya paranoyak olmuştum. Bazı düşünceleri mantıklı gelmeye devam etse de kendisi benim için inandırıcılığını kaybetti artık.

Ben onu ta 2010dan bilirim taa. Msni falan da vardı bende malın. 2 sene silkeledi milleti masondu piramitti diyerek. Biz de okuduk 2 sene. Sonra zaten iyice çıktı ortaya aslında malın teki olduğu. TVlerde konuşulmaya başladı bu aptal konular hatta. Bugün etrafta ona buna masondu piramitti diye sallayan ne kadar embesil varsa onun forumundan yetişmiştir.

Çevrimdışı battle4royal

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Albay
  • *
  • Beğenildi: 55 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
Asalet.

Çevrimdışı Revanchism

Çok manidar oldu  ;D

Çevrimdışı Elessar

Lately I been, I been losing sleep
Dreaming about the things that we could be
But baby I been, I been prayin' hard
Said no more counting dollars
We'll be counting marks
Yeah, we'll be counting marks

https://www.youtube.com/v/nSXlDHK4e74&fs=1&wmode=transparent
Vesselam.

"1945'te Nürnberg'te görüştüğüm Alman generalleri arasındaki ortak kanı Manstein'ın sahip oldukları en iyi general olduğu ve başkomutan olarak onu görmeyi istedikleridir. Görünüşe göre o, operasyonel ihtimaller hakkında çok iyi bir sezgiye ve eşit derecede iyi çarpışma yönetme becerisine sahipti. Aynı zaman da tankçı olarak yetişmeyip de mekanize birliklerin potansiyelini onun kadar iyi görebilen başka bir general de yoktu. Kısacası o askeri bir dehaya sahipti."

B.H.Liddell Hart

Çevrimdışı Noman Man

Bu oyunu oynayanlar hala aramızda mı?
Hardcore denemesi mi grup denemesi mi yoksa zenci gücü mü bu fikir nedir açıkla bize :)
Paradoxfan gelişiyor..

"1945'te Nürnberg'te görüştüğüm Alman generalleri arasındaki ortak kanı Manstein'ın sahip oldukları en iyi general olduğu ve başkomutan olarak onu görmeyi istedikleridir. Görünüşe göre o, operasyonel ihtimaller hakkında çok iyi bir sezgiye ve eşit derecede iyi çarpışma yönetme becerisine sahipti. Aynı zaman da tankçı olarak yetişmeyip de mekanize birliklerin potansiyelini onun kadar iyi görebilen başka bir general de yoktu. Kısacası o askeri bir dehaya sahipti."

B.H.Liddell Hart

Çevrimdışı Noman Man

BBC'nin belgeseli tam anlamıyla bir komedi,bu kadar yanlı bir yayın yapılamaz.
Paradoxfan gelişiyor..

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.