Gönderen Konu: Paradox Interactive Modlama ve Yardımlaşma Discord Sunucusu  (Okunma sayısı 130 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Eq1NoX

  • Mülkiyetçi
  • *
  • İleti: 353
  • Beğenildi: 81 kere
  • "Kılıç bak, koca bir tarih göçüyor!" / Mehmet Ögül
    • Imperator: Rome Türkçe Yama Çalışması (Tıkla)


Paradox Interactive
Modlama ve Yardımlaşma Sunucusu

Paradox Interactive Modlama ve Yardımlaşma Sunucusu nedir?
--> Kısaca PIMYS, bu forumun iki üyesinin oluşturduğu fakat hiç bir foruma veya siteye bağlılık duymayan sadece Paradox Interactive oyun şirketinin yaptığı son oyunların (Europa Universalis IV, Hearts of Iron IV, Victoria II, Stellaris, Imperator: Rome, Crusader Kings II) modlama konusunda ve diğer konularda yardımcı olmak amacıyla oluşturulmuş bir yardımlaşma sunucusudur. Sunucumuz sadece Discord uygulamasındadır. Sunucuda modlama yapmayı öğrenmek için gelecek üyelerimiz için oldukça kaliteli öğretmenler (modlama bilgisi olanlar) bulunmaktadır. Öğretmenlerimiz sizlere her konuda yardımcı olacaktır.Paradox Interactive Modlama ve Yardımlaşma Sunucusu nasıl oluştu?
--> PIMYS, bu forumun iki üyesinin, bu forumun Discord sunucusunda Hearts of Iron IV oyunu için oldukça az modlama bilen oyuncuların olduğunu varsayarak bu fikri ortaya koymuş ve sunucuyu oluşturmuştur. Sunucunun ilk amacı Hearts of Iron IV oyunu için modlama bilgisi olan oyuncuların fazlalaşması için yardım etmek ve Türk modderlerin çoğalmasını sağlamaktı. Fakat son amaç olarak sunucumuzu sadece Hearts of Iron IV oyunu için değil, tüm Paradox Interactive oyunları için yardımlaşma olarak değiştirdik.Paradox Interactive Modlama ve Yardımlaşma Sunucusuna ulaşım
--> Bu Discord bağlantısına tıklayarak sunucumuza katılabilir ve modlama hakkında bilgi edinebilir veya üyelerle sohbet edebilirsiniz.

NOT PIMYS tamamen bağımsız bir sunucudur. Hiçbir forumla veya siteyle bağlılığı bulunmamaktadır.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2018, 14:51:16 Gönderen: Eq1NoX »
 

 

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.