Gönderen Konu: Gıybet Meclislerini Bırakın  (Okunma sayısı 242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bumin

Gıybet Meclislerini Bırakın
« : 25 Eylül 2018, 19:21:06 »
Forumdan şu veya bu şekilde ayrılıp hırs, ihtiras, haset, kibir gibi duygularına yenik düşen talihsiz bir grup kişi tarafından hakkımda olumsuz şekilde propaganda yapıldığını yıllardır biliyorum. Bizzat forumdaki olumsuz havanın sona ermesi için etki edene kadar kale almıyordum. Ancak beni tanıyan kişilerin bu duruma üzülmesi, kendini seni tanımayanlara tanıt abi, kötülemelere yanıt ver abi demesi üzerine bu konuyu açtım.


Özel mesajdan kim ne merak ediyorsa sorabilir, ben buradayım, cevap veririm. Öcü değilim, korkulacak biri değilim, aciz bir insanım, herkes gibi. 1 bakteri vücuduma yerleşince yatak döşek oluyorum. 1 saniye sonrasının belli olmadığı şu dünyada gıybet meclislerinde vakit geçirmeyin. Aslı burada iken 3. şahısların güneş görmeyen yerlerde uydurulan yalanları ya da yanlış zanları sizlere aktarıp, sizi zehirlemesine imkan tanımayın.


Yineliyorum, buradayım, özelden istediğinizi sorun. + davet ediyorlar pek kullanmasam da discord sunucusuna da geleceğim 30 DK yahud 1 saat sonra kanalda olacağım istediğinizi sorabilirsiniz.  tbrk*

Çevrimdışı Bumin

Ynt: Gıybet Meclislerini Bırakın
« Yanıtla #1 : 25 Eylül 2018, 20:32:13 »
19:56 ile 20:32 arası Paradoxfan discord'unda idim, sorun yok gibi gözüküyor, güzel.


Kaçıran, gelmeyen, sesli görüşmekten çekinen kim varsa yineliyorum buradayım, özelden istediğinizi sorun.

Çevrimdışı kerem1249

Ynt: Gıybet Meclislerini Bırakın
« Yanıtla #2 : 25 Eylül 2018, 21:51:10 »
Kaçırdım :) Ancak ben seni biliyorum, gelememiş olmam benim için pek sorun olmadı abi.

Başlık yeterince açıklayıcı; Gıybet Meclislerini Bırakın. 2 Sayılı Planımızda da belirttiğimiz gibi; forumumuz için planladığımız bir sürü hizmet var, bunları yakında hayata geçireceğiz. Kişilik yoksunluğu yaşayıp, tek adam olma hırsına sahip olan, bu nedenle arkamızdan bizi karalayan kötülük odaklarına prim vermeyin, hedef belli; bu topluluğun yıkılması; buna izin vermeyin. Aklı başında olan üyelerimiz önyargı ve dolduruş ile değil, bizi bizden tanıyarak hareket edecektir.

20 güne yaklaşan ikinci yönetimimizde gerginlik sağlayıcı iletileri yok ettik, nifak tohumu eken kişilere hak ettikleri cezaları verdik, ekibi yeniden oluşturduk ve içerik üretimine ara vermeden başladık. Bu tablo olumlu, sizi temin ederim ki Sömestr Tatilinde çok daha gelişmiş bir Paradoxfan'ın bireyleri olacağız.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2018, 21:54:15 Gönderen: kerem1249 »
 

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

Ynt: Gıybet Meclislerini Bırakın
« Yanıtla #3 : 25 Eylül 2018, 23:54:09 »
 sskn*
 

 

Foruma ilişkin tüm bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 14 gün içerisinde yanıt verilecektir.