Gönderen Konu: Bulamadığınız Şeyler  (Okunma sayısı 30720 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ketolar

Ynt: Bulamadığınız Şeyler
« Yanıtla #1380 : 17 Şubat 2016, 17:42:03 »
Bu resmin gifi vardı ve hangi film idi bu?

(aç/kapa)

Çevrimdışı Gregory

Çevrimdışı ketolar

« Yanıtla #1382 : 17 Şubat 2016, 20:46:11 »
Tamam teşekkürler.

(aç/kapa)

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #1383 : 21 Eylül 2016, 00:06:05 »
Forumda johanın sandaletli çoraplı göbekli fotosu vardı bulamıyorum ???
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #1384 : 18 Aralık 2016, 21:24:14 »
Bazen aradığım hiçbir şeyi bulamıyorum ???
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2016, 21:26:52 Gönderen: Turgay »
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Annibal

« Yanıtla #1385 : 18 Aralık 2016, 21:26:47 »
Mesele zaten aradığın şeyleri bulamamak değil, bulamadığın şeyleri aramaktır yiğen!
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"

Çevrimdışı Noman Man

« Yanıtla #1386 : 18 Aralık 2016, 22:04:41 »
Küçükken proje olarak alarmlı kumanda yapmıştım tutulmuştu.Artık telefondan yapıyoruz.
Hardcore denemesi mi grup denemesi mi yoksa zenci gücü mü bu fikir nedir açıkla bize :)
Paradoxfan gelişiyor..

Çevrimdışı ketolar

« Yanıtla #1387 : 20 Aralık 2016, 19:42:31 »
Anan reisin kaynağını arıyorum yani nereden çıktı bu çocuk ilk kim yaptı bu capsi.

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #1388 : 22 Aralık 2016, 15:15:10 »
Mesele zaten aradığın şeyleri bulamamak değil, bulamadığın şeyleri aramaktır yiğen!

men daha aradığım şeyleri bulamazıken bulamadığım şeyleri nası arıcam dayııı ???

Çevrimdışı cemoooo

• Onursal Üye
  • *
  • Burrard
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1389 : 01 Mart 2017, 12:52:10 »
Eski tarihli bir asker fotoğrafının arkasına atılmış ithaf. El yazısı okuyabilen varsa yeni harfe terceme edebilir mi?
« Son Düzenleme: 01 Mart 2017, 15:37:32 Gönderen: cemoooo »
Whatever happens,
we have got The Maxim gun,
and they have not.

Hilaire Belloc

Çevrimdışı Kurt Knispel

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1390 : 20 Ağustos 2017, 01:06:51 »
https://www.youtube.com/v/4Yy0pPTrHlk&fs=1&wmode=transparent

3:08'de çalan melodinin ait olduğu parçayı bulamadım.

Çevrimdışı makinist fanlari

« Yanıtla #1392 : 10 Aralık 2017, 10:03:14 »
Evdeki USB bellek. 2 yıldır bulamadım bi yardım edin  :D
üff abi süper ya harika ya kalktı resmen ya şu güzelliğe baksana hoi4 muhteşem olacak :D
Malesef Sadece Sikkime General olabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #1393 : 10 Aralık 2017, 15:44:03 »
Nereye koyduysan ordadır.

Çevrimdışı TürkHan

« Yanıtla #1394 : 10 Aralık 2017, 18:31:44 »
Bende kaybetmiştim. Sonra nerden bulduğumu unuttum ve yine oraya koydum. Yine kaybettim...
Selimi boğdurup Mustafayı tahta geçirebilirmiyiz?

Çevrimdışı Stalker

« Yanıtla #1395 : 10 Aralık 2017, 20:12:04 »
Muhtemelen evde değildir. Ya misafirlikte kaybetmişsindir ya da tualette düşürmüşsündür bişi olmuştur illa umutlanma.

Çevrimdışı Furkan 65

« Yanıtla #1396 : 10 Aralık 2017, 20:12:54 »
Bir anne atasözü der ki;
Nereye koyduysan ordadır.

Çevrimdışı Domuz

« Yanıtla #1397 : 12 Aralık 2017, 23:06:22 »
çağrı at

Çevrimdışı alemdar1227

« Yanıtla #1398 : 16 Aralık 2017, 23:07:29 »
 Şu arkada çalan müziğin ne olduğunu bilen biri var mı? Dizi için mi yapılmış yoksa başka bir yerden mi alınmış? Lütfen yardımcı olun.

https://www.youtube.com/v/wNhN5QpgwPY&fs=1&wmode=transparent
zaman geçiyor.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.