Gönderen Konu: Aklınıza Takılan Sorular ve Cevaplar  (Okunma sayısı 19848 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kerem1249

• Hedefinden asla sapma
  • Yönetici
  • Orgeneral
  • *
  • Beğenildi: 150 kere
  • Eşsiz gözlerin, senden başkası yok benim için.
    • Profili Görüntüle
    • Kerem1249 Blogu
Aklıma bir soru takıldı.

Neden bu başlık öldü?
Biz Türkler tarih boyunca bağımsızlık ve özgürlük timsali olmuş bir milletiz.
Mustafa Kemal Atatürk

1881~
O'nu sonsuzluğa uğurlayışımızın 80. yıldönümünde tükenmez bir özlemle anıyoruz.

Çevrimdışı Agnostik

• Vive la Révolution
  • Albay
  • *
  • Beğenildi: 55 kere
  • Bütün ülkelerin işçileri, birleşin!
    • Profili Görüntüle
Benim de aklıma bir soru takıldı.

Ben neden burayı hiç görmedim? :( şimdi tek tek hepsini okuyacağım :D

Çevrimdışı kerem1249

• Hedefinden asla sapma
  • Yönetici
  • Orgeneral
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Kerem1249 Blogu
Benim de aklıma bir soru takıldı.

Ben neden burayı hiç görmedim? :( şimdi tek tek hepsini okuyacağım :D
Forumun her köşesini incelememişsin sanırım. :)
Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimdışı alemdar1227

Aklıma bir soru takıldı.

Neden bu başlık öldü?

Demekki kimsenin aklına bir soru takılmıyor.
Alıntı
Herkes her şeyi bildiğini iddaa ediyor ama kimse hiç bir şey bilmiyor. Bense en azından hiçbir şey bilmediğimi biliyorum demekki onlardan daha bilgiliyim.
-Sokrates

Not: Sözü niye yazdığımı bilmiyorum sadece aklıma geldi. ^-^ Bir de sanırım insanlar akıllarına takılan sorular için google'a daha çok güveniyorlar.
zaman geçiyor.

Çevrimdışı Furkan 65

Bende Sokrates'in hiçbir şey bilmediğini bildiği için diğer insanlardan daha zeki olduğunu bilerek onlardanda daha zeki oluyorum.
  ;D

Çevrimdışı Stalker

Gençler bu forum neden diğer türk oyun forumlarından daha aktif ? ama gerçekten öyle günde en az bir ileti geliyor foruma bu çok iyi bir olay forum ölü gibi kalmıyor ama bu işin sırrı nedir gençler ne yaptınız paradoxfan diye pankart'mı astınız duvarlara :D
Ölen forumlardan bir örnek= TOTAL WAR TÜRKİYE (DEDEMİZ) :P

Çevrimdışı Elessar

Bu paradox oyunlarıyla ilgili.Total War Oyunları popüler ve iyiyken o forum aktifti.Lâkin Paradox bütün strateji severleri kendisine çekti.Ki forum şuan da 2014-2015'e göre ölü sayılır.Biz kaçırdık lâkin 2009-2010 arası bayağı aktifti.(Oyunlara doğru orantılı olduğunun diğer kanıtı bknz. Ac1092)
Vesselam.

Çevrimdışı fakeswift

• Ataşe
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben veletken bu forum baya kaliteliydi ve çok farklı üyeleri vardı. (2012 :D)

Çevrimdışı kerem1249

• Hedefinden asla sapma
  • Yönetici
  • Orgeneral
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Kerem1249 Blogu
Tüm dünyada forumları kullanan kullanıcı sayısı çeşitli nedenlerle azaldı, forum yönetiminin böyle doğal azalmalarda elinden birşey gelemiyor. Ancak yine de Paradoxfan'ı Victoria 3 ve EU5 gibi oyunlar çıkacağı zaman çok güzel ve güçlü bir gelecek bekliyor.
Ayrıca Paradoxfan'ın birçok Türk oyun forumuna göre çok üstlerde olduğunun hatırlanmasını isterim.
« Son Düzenleme: 14 Kasım 2017, 10:54:55 Gönderen: kerem1249 »
Mustafa Kemal Atatürk

1881~

Çevrimdışı fksahin

Ben EUV (en azından yakın gelecekte) geleceğini sanmıyorum. Zira EUIV'ü ilk çıktığı zamanla kıyaslayınca şu anda  7 ya da 8'i oynuyoruz:)
Zamanı Tanrı yaşar. İnsanoğlu hep ölmek için türemiş.
Öd tengri aysar, kişi oglı kop ölgeli törimiş.
God lives the time. Mankind has always been born to die.

Çevrimdışı Domuz

Ben veletken bu forum baya kaliteliydi ve çok farklı üyeleri vardı. (2012 :D)

yeni veletlerde de (biz :D ) bir cacık yok. o güzel kaliteli arkadaşlar eski türkiyenin eseriydiler şimdikiler tayyibin eseri. görün işte aradaki farkı. ya hiç mi mod yapan olmaz şu forumda ? öyle uyduruktan değil ama kaliteli olacak.
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Stalker

Seneye dolar düşer mi?  :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall:

Çevrimdışı alemdar1227

Yanlış soru.  ;D düşer mi değil ne kadar az yükselir diye sorman lazım.
zaman geçiyor.

Çevrimdışı Stalker

Ömrümü yedin dolar nalet olsun bu dolara değil azalması yükselmemesi önemli maalesef neden dolar bu kadar yüksekkk :fpalm: :snooby:
Çok ucuz olan şeyleri 2-4 katı fiyatına alıyoruz haksızlık.

Forumdan uzaklaştırmalara itiraz, yasal talepler veya uygunsuz içerik bildirimlerinizi İletişim Sayfamız üzerinden yapabilirsiniz. 3 gün içerisinde yanıt verilecektir.