Gönderen Konu: İlginç bir durum için yardım lazım.  (Okunma sayısı 1345 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı zibartan

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
İlginç bir durum için yardım lazım.
« : 21 Haziran 2011, 18:21:53 »
Merhaba arkadaşlar IC de daha yeniyim ve oyundan anlayan arkadaşlardan biraz yardım talep ediyorum.

DH üstüne yüklediğim IC de Türkiye ile oynuyorum oyun başta fena gitmiyordu ama ne olduysa 1945 civarı oldu. Almanya nın bütün topraklarını kaptırmasıyla savaştan çekildi ve mihver devletlerin başına İtalya geç o vakit bir türlü allies olarak axis lere üstünlük sağlayamıyoruz. En sonunda dikkatimi çeken birşey oldu Çatışmaya ne zaman girsek 1-2 saniye sonra benim birliklerimin morali aniden düşüp çatışmayı kaybediyorum.

Resimlerde de görüldüğü gibi japonyayla aynı teknolojiye sahip olmama rağmen ilginç bir dengesizlik var bunun sebebi nedir bilen var mı?

Çevrimdışı zibartan

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: İlginç bir durum için yardım lazım.
« Yanıtla #1 : 21 Haziran 2011, 18:59:30 »
Resimleri örnek olarak gösterdim. savaş alanı ne olursa olsun mihver devletleri müttefiklere bazen 10-15 kat daha güçlüler tek bir İtalyan tugayı yarı asker sayısıyla 10-15 Amerikan tugayını durduruyor. İşin ilginç olan tarafı da burası zaten bunu sebebini merak ediyorum. 

Çevrimdışı Destroyer

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2011, 19:02:05 »
Komutanlar,Organizasyon,Stacking penalty gibi sayı çok yükselolduğunda alınan - ler,Uçaklar vs vs hepside önemli...
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı zibartan

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 21 Haziran 2011, 19:14:41 »
Komutanlar,Organizasyon,Stacking penalty gibi sayı çok yükselolduğunda alınan - ler,Uçaklar vs vs hepside önemli...

Hocam sadece IC de yeniyim paradoxun pek çok oyununu senelerdir oynuyorum acemi muamelesine gerek yok. Benim burda belirttiğim olay sıradışı biçimde axis devletlerinin askerlerinin yenilmezliği. Çatışmaya girdiğim andan itibaren çatışma 1-2 saniye içerisinde bitiyor ve oyun hızı normalde. Fast veya very fast de ise düşman üzerine tıklar tıklamaz çatışma başlıyor ve bitiyor kaybediyorum ve askerin morali 0 olurken güç yarıya iniyor. Ben bunu sebebini öğrenmek istiyorum.