Gönderen Konu: Magna Mundi duyuruldu.  (Okunma sayısı 11408 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Magna Mundi duyuruldu.
« : 22 Ocak 2010, 19:22:54 »
Magna Mundi

Europa Universalis 3'ün en ünlü modu Magna Mundi Ekim 2009'dan beri yeni bir oyun olarak
hazırlanmaktaydı. Arsenal of Democracy ve For the Glory'de de olduğu gibi oyuncuların
yaptığı Magna Mundi Paradox Interactive tarafından resmen duyuruldu.

Detaylı bilgi: http://www.paradoxplaza.com/games/magna-mundi

« Son Düzenleme: 18 Kasım 2010, 08:49:06 Gönderen: Ömer »
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Morimoto

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Magna Mundi duyuruldu.
« Yanıtla #1 : 22 Ocak 2010, 19:23:51 »
Nasıl bir oyun? Neyle ilgili? Hangi dönemde geçiyor?

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Ocak 2010, 19:24:38 »
EU3 gibi.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı kwlf

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 22 Ocak 2010, 20:05:28 »
Modda pc çok kasılıyordu.Gta4ü rahat oynarken magna mundi yine kastırırsa bir anlamı olmaz.Bir de özelliklerle çok fazla oynuyorlar.
Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 22 Ocak 2010, 23:21:37 »
Helal be adamlara...
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 23 Ocak 2010, 01:24:03 »
modlardan oyuna bu furya counter strike ile başladı killing floor ile gelişti umarım bir gün Call Of Duty American vs Nazi Zombies oyunu çıkar  ;D
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı Manwell

• Sekban
  • *
  • For The Emperor
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 23 Ocak 2010, 14:34:28 »
Çok enteresan gerçekten çok enteresan :) Peki ömer bir bilgin var mı? Oyunun yapım aşamasında paradoxun kendi kadrosuda yer alıcak mı? Bu modu gerçekten beğenmiştim özellikle dinsel çeşitlilik çok iiydi. Fakat modlar aşırı kastığı için oynayamamıştım.
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2010, 14:38:12 Gönderen: Manwell »

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 23 Ocak 2010, 14:38:23 »
Yardımcı olacaklardır elbette. Kötü haber ise 2011'de çıkacak olması. Oyun gelene kadar da Httt'ye mod yapacaklarını sanmıyorum.

Çevrimdışı kwlf

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 23 Ocak 2010, 15:32:04 »
Magna mundide, benim en beğenmedim, hatta oyunu oynamama alıkoyan savaşlar muhtemelen eu3 ile aynı olucak.HTTTyi toplamda 20-25 saat belki oynamasimdir.Açıkçası çok sıkıldığım zamanlar açıp 1-2 saat oynayıp çıkıyorum, onun dışında bir zevk vermiyor.

Işin güzeli çıkıcak olan victorianın da aynı mantıkda oyun olması.Risk oyunun biraz daha detaylı hali gibi geliyor artık.

Bu yüzden habere pek sevinemedim.Muhtemel bir eu4u daha sonraki tarihlere atıyor.

« Son Düzenleme: 23 Ocak 2010, 15:51:18 Gönderen: kwlf »
Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 25 Ocak 2010, 00:53:21 »
modcular yapıyor oyunu e3 2 sene daha idare eder yeni oyun gelirse 1 gb üstü olmasın .e3 kotalılar tw sınırsızların oyunu.(bi forumda görmüştüm yazıyı  ;D)
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı PANZER GENERAL

• Ağır Süvari
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2010, 12:34:48 »
Nasıl bir moddur bu oyunu yapılıyor :o

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 26 Ocak 2010, 21:43:42 »
Aslında modcular oyun yapıyor.
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

• Ağır Süvari
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 26 Ocak 2010, 23:12:50 »
O kadar ustalaşmışlarmı vay be :o

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 27 Ocak 2010, 13:57:22 »
Rising nations oyunu yapılsa daha iyi olur birde 0 yılında başlayacak 3000 de bitecek süper olur  ;D
Legend Of Kodazot
I come in revenge

• Ağır Süvari
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 27 Ocak 2010, 14:00:01 »
Evet Rising Nationsa yapsınlar ;)

Çevrimdışı ozaniel

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 08 Şubat 2010, 00:32:46 »
Magna Mundi EU3 hızında olacak.

ottoman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 11 Şubat 2010, 12:45:58 »
eğer 2011 de çıkacak sa ve üstün bir oyun yapısıda olmassa bence çöpe gider .çünkü sadece moddan tasarlanan bir oyun olursa 2011 standartlarının gerisinde kalır.

Çevrimdışı nuri_fb

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Europa Universalis III
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 11 Şubat 2010, 15:00:16 »
Baya zor olur moddan oyun yapmaları ben bile dosyalarla uğraşırken kaç saatimi veriyorum benim ki ise basit bir iş ama adamlar oyunu resmen yeniden yapıcaklar..
Vatan ne Türkiye'dir Türklere, ne Türkistan;
Vatan büyük ve müebbet bir ülkedir:Kabristan.

Ziya Gökalp

ottoman

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18 : 11 Şubat 2010, 15:03:53 »
Ömer eu3 te dosyalarla ilgili konu açtım.Oraya  dosyaları nasıl değiştirdiğin hakkın da bilgi verebilrimsin?

Çevrimdışı Dreadlord

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 12 Şubat 2010, 21:20:26 »
Magna Mundi EU3 hızında olacak.
:o============> ;D

Zaten Victoria 2 yi beklemek zor bu daha kötü oldu
bu arada bu modu KESİNLİKLE öneririrm yanlız Cihan hakimiyeti meraklıları hemen Ana Sayfa linkine bassın zira imkansız.oyunda önceki oyundaki eksiklikleri mod halindeyken bile baya kapatmışlar mesela artık bölgelerin tek bir dini yok 2-3 kere misyoner göndermek gerekiyo filan bide küçük ülkeler kontluk dükalık olarak başlıyor(bunların hepsi aynı yönetim biçimi ama etkilerinin üst seviyelerde daha fazla artısı oluyor).Bu ülkeler gerekli şartları yerine getirdiğinde bir event zinciri ile başka ülkeler karşı çıkmassa bir üst mertebeye geçiyor ve bunun gibi bir çok güzellik var(yanlız mod halini oynamak için
unofficial patchler olmadan In Nomine 3.2 olması lazım.