Bağlanılan Hatırlatmalar

• Hatırlatma: Lütfen PNG resimleri JPEG'e çevirerek paylaşalım!: 11 Ocak 2017

Gönderen Konu: EUIV - Osmanlınızı Yollayın!  (Okunma sayısı 104175 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Beardman

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Ynt: EUIV - Osmanlınızı Yollayın!
« Yanıtla #2720 : 26 Mart 2017, 15:08:24 »
Savaş ekonomisini anca toparlayabildim. Gelirin yarısını ona ayırdım şimdi ama unrest için çok iyi oluyor tabii. WC gelmez heralde pek tecrübem yok ama 1001 şehir ele geçir başarımını yapabilirim.

Çevrimiçi Zebercet

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2721 : 09 Nisan 2017, 07:56:10 »
Tamamen Dar'el Islam başarımına yönelik bir oyun oldu. Sınırlar gözleri kanatıp kulakları sağır ediyor farkındayım ama hedef şehirler için koridorlar açıp yeri geldi tek şehir alıp çıktım koalisyon yememek için. Bu arada defalarca koalisyon kuruldu o kadar dikkat etmeme rağmen ancak kimse savaşı başlatamadı cesaret edip. Şimdi sırada Hindistan Sultanı başarımı var, 170 senede yetişir diye ümit ediyorum. Zaten İberle falan işim kalmadı artık, arada Fransa ve İngiltere savaşa çağırırsa giderim diye düşünüyorum.

(aç/kapa)

(aç/kapa)
+Takviye olarak gönderdiğin ordunun savaşa yetişemeyip yenilen ordudan sonra onun da imha olması...

Çevrimdışı erdem13

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • "Attila'nın ateşi var içimizde!"
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2722 : 09 Nisan 2017, 10:57:31 »
Tamamen Dar'el Islam başarımına yönelik bir oyun oldu. Sınırlar gözleri kanatıp kulakları sağır ediyor farkındayım ama hedef şehirler için koridorlar açıp yeri geldi tek şehir alıp çıktım koalisyon yememek için. Bu arada defalarca koalisyon kuruldu o kadar dikkat etmeme rağmen ancak kimse savaşı başlatamadı cesaret edip. Şimdi sırada Hindistan Sultanı başarımı var, 170 senede yetişir diye ümit ediyorum. Zaten İberle falan işim kalmadı artık, arada Fransa ve İngiltere savaşa çağırırsa giderim diye düşünüyorum.

(aç/kapa)

(aç/kapa)

(aç/kapa)
Roma die uno non aedificata est.
/
Roma bir günde inşa edilmedi.

Çevrimdışı nefer17

• Müsellem
  • *
  • Mimar bey
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2723 : 09 Nisan 2017, 11:10:46 »

(aç/kapa)

(aç/kapa)
Sınırlara bakarken kör oldum. Bi de o başarım için niye ta oralara çıktın bro daha memlüğü bitirmemişsin. Bari rum sultanı başarımı al
Devlet-i Ebed-müddet

Çevrimiçi Zebercet

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2724 : 09 Nisan 2017, 12:37:15 »
Darel islam icin cikmadim ki sibiryaya
 Denk geldi moskovayi dagitmak istedim. Zaten o topraklar bes para etmez genislige aldirmamak lazim. Rum sultanini daha once yapmistim. Bir de ben baris ekranina ulkeyi icimde birakmaya calisiyorum. Ya da en kotu diger ulkelere set cekip buyumelerini engelliyorum. Sinirlar torpulenir o mesele degil. Memlugu bitirsem nolur bitirmesem nolur zaten icimde kalmis.
« Son Düzenleme: 09 Nisan 2017, 13:09:41 Gönderen: Zebercet »
+Takviye olarak gönderdiğin ordunun savaşa yetişemeyip yenilen ordudan sonra onun da imha olması...

Çevrimdışı mahoin12

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2725 : 09 Nisan 2017, 15:25:23 »
Halebi almadan diğer her yeri almış

Çevrimdışı Gregory

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2726 : 09 Nisan 2017, 15:29:53 »
Tamamen Dar'el Islam başarımına yönelik bir oyun oldu. Sınırlar gözleri kanatıp kulakları sağır ediyor farkındayım
(aç/kapa)

(aç/kapa)

« Son Düzenleme: 09 Nisan 2017, 15:56:35 Gönderen: Gregory »

Çevrimiçi Zebercet

• Yeni Çeri
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2727 : 09 Nisan 2017, 23:11:56 »
Master of India yetişmedi bari sınır fetişistleri rahatlasın. :fpalm: Yahu adamlar içimde zaten neden bu kadar takıyorsunuz ki onu anlamadım. Kaç dakika sürecek alması. Ben kasıtlı olarak sınırları içime alacak şekilde seçiyorum ki komşu devletler büyümesin önlerine ket vurayım. Çoğu zaman da ülkeleri ikiye üçe bölüyorum zayıflasınlar diye. Ha Halebin ticaret noktası olduğunu geç farkettim orası doğru. :smug23:

(aç/kapa)

« Son Düzenleme: 09 Nisan 2017, 23:16:35 Gönderen: Zebercet »

Çevrimdışı Altheir33

• Sipahi
  • *
  • İslamdır bizi abâd eden, belki de sultan eden.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2728 : 16 Nisan 2017, 14:39:46 »

(aç/kapa)

(aç/kapa)

Kustum. Hayatımda gördüğüm en fena border gore vallaha kardeş helal olsun ne sağlam mide varmış sende ;D
Fantezi istiyorum  :D Not: Bu mesajı alıp imzasına koyanın taa.. yapmayın lütfen.
Eşcinsellik deme bana :) . Herşeyi anlarım da bir insan niye dedesiyle aşk yaşar :D

Çevrimdışı Lovely Youth

• Azab
  • *
  • Selamlar Dostlar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2729 : 17 Nisan 2017, 09:58:40 »
(aç/kapa)

Şu anda Ming'e doğru ilerlemek istiyorum Memlükler'i falan bırakacağım kalsınlar teknoloji konusunda zorlamasa onlarla uğraşacağım ama zorluyorlar.
Vaktiyle bir atsız varmış VAR OLSUN!

Çevrimdışı nefer17

• Müsellem
  • *
  • Mimar bey
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2730 : 17 Nisan 2017, 15:01:04 »
(aç/kapa)

Şu anda Ming'e doğru ilerlemek istiyorum Memlükler'i falan bırakacağım kalsınlar teknoloji konusunda zorlamasa onlarla uğraşacağım ama zorluyorlar.
Memlük isterse senden 4 tech önde olsun şu durumda her türlü tek atarsın ;D
Devlet-i Ebed-müddet

Çevrimdışı Lovely Youth

• Azab
  • *
  • Selamlar Dostlar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2731 : 21 Nisan 2017, 19:02:48 »
(aç/kapa)

(aç/kapa)

(aç/kapa)

Vallahi zevk alarak oynadığım bir oyun oldu. Yeni güncellemeyle çok hoş olmuş oyun. Hindistan da ki 3 ülke vasalım geriye kalanlarsa Ming'in haraççıları. Şu anda colonist idealarına gidiyorum Portekiz'i bir sonraki savaşta yutacağım. Son savaşım onla idi Mali bölgesinden kovdum onu ve ana vatanından da 3 toprak aldım. Birde bu Ming'in haraççılarına dalsak gelir mi benden 2-3 teknoloji ilerde hiç istemiyorum öyle gelmesine.
Vaktiyle bir atsız varmış VAR OLSUN!

Çevrimdışı Agnostik

• Müsellem
  • *
  • irreligious
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2732 : 21 Nisan 2017, 22:07:56 »
Hocam gelsede gelmesede alırsın sen mingi. Gelebilir ama. Ayrıca efsane oynamışşsın.
"Ne içiyorsan aynısından" desem, 'İslam şerbeti'nden diyecek. Öyle bir kafa...