Gönderen Konu: [MOD] Bayraklar Modu  (Okunma sayısı 529 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kralkafeci

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Bozkurt Yurdu!
[MOD] Bayraklar Modu
« : 18 Mayıs 2016, 16:06:57 »
Herkese Selamlar, saygılar bizden olsun sevgili ParadoxFan ailesi.

Çeviri projesinin yanında boş bulduğum her fırsatta biraz oyunu oynayıp birazda modlama üzerine kendimizi geliştirmeye çalışıyoruz, elimizden geldiği kadar.

Şimdi sizleri oyundaki orjinal bütün bayrakları aktif olarak kullanmamızı sağlayan Bayraklar mini moduyla başbaşa bırakıyorum.

Bayraklar Mod Resimleri;

Mod yüklemeden önceki hali

(aç/kapa)

Mod yükledikten sonra

(aç/kapa)
(aç/kapa)
(aç/kapa)
(aç/kapa)

Bayraklar Mod Dosyası İndirme Linki
(aç/kapa)

NOT: Sıkıştırılmış dosyayı indirip açtıktan sonra lütfen; Belgeler\Paradox Interactive\Stellaris\mod yolunun içine kopyalayıp ve Stellaris oyun Launcher'inin Mod bölümünden Aktifleştirmeyi unutmayın. Bu mod oyunun 1.0.3 versiyonunda geliştirilmiş olup Mod menüsünde çıkabilecek eski mod uyarısını gidermek için mod klasöründeki .mod uzantılı dosyanın içeriğindeki versiyon numarasını kendi oyununuzun versiyonu ile değiştirip oynayabilirsiniz.

Herkese iyi eğlenceler, iyi oyunlar.

Düzenleme: Bayraklar mod dosyasının ilk hali oyuna girerken hata veriyordu, gerekli düzenlemeleri yapıp hatayı giderdim sevgili ParadoxFan'lar. Yenilenen dosyayı tekrar indirip gönül rahatlığıyla oyununuzu oynayabilirsiniz. Tabiki önceki mod klasörünü tamamen silmeniz gerekiyor.
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2016, 17:02:58 Gönderen: cemoooo »

Çevrimdışı Vezir

• Prussian İnfantry
  • Sipahi
  • *
  • Herkes gibi, kendini stratejiye adamış oyuncu.
    • Profili Görüntüle
Ynt: [MOD] Bayraklar Modu
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2016, 18:46:49 »
Güzel :)
(aç/kapa)

Çevrimdışı kralkafeci

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Bozkurt Yurdu!
Ynt: [MOD] Bayraklar Modu
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2016, 19:22:03 »
Güzel :)

Eyvallah güzel kardeşim sağolasın. Beğendiğine sevindim, iyi eğlenceler iyi oyunlar dilerim.