Gönderen Konu: Pf Eğlence Klanı  (Okunma sayısı 523 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Plutarch

• (Hasan.Macit)
  • Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Pf Eğlence Klanı
« : 08 Ağustos 2015, 16:25:37 »

Klan Paradoxfan sadece eğlence temalı etkinlikler için kurulmuş bir klandır.Burada Paradoxfan Interactive Türkiye forumunun insanları olarak bize özel maçlar ve benzeri etkinlikler yapabileceğiz.Bu ektinlikler bazen Native üzerinden bazen de özenle şeçilen modlardan olacaktır.Klanımıza girmek için elinizde orijinal Mount and Blade Warband adlı oyuna sahip olmanız yeterlidir.Bu oyuna sahipseniz.Kayıt işleminin ilk kısmını tamamlamaya hazırsınız demektir.Kayıt işleminin ikinci kısmı ise Steam adlı programdan gerçekleşecektir.Plutarch isimli Steam hesabımdan beni ekleyeceksiniz ve bende buradan sizin uygun olup olmadığınıza bakıp sizi klana alacağım.Klanımız da Rütbe sistemi de mevcut olacaktır.Rütbe atlama dediğimiz işlem ise nasıl oynadığından ziyade etkinliklere ne kadar katıldığı ön planda tutulacaktır.

Klan Üyeleri

• Pf_Ynt_Plutarch

Klan Etkinlikleri

World War 3 Etkinliği (Savaş) Türk Birliği vs Birleşmiş Terorist Organizasyonu
    n/A Saat n/A da WW3 Modundan oynacaktır.Gruplar önceden belirlenecektir.

Klan Destek

WW3 Modu:http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,246205.msg5890169.html#msg5890169[/list]
    « Son Düzenleme: 08 Ağustos 2015, 16:26:57 Gönderen: Plutarch »

Kod: [Seç]

Allah'ım! Bu günde beni hoşnutluğuna götürecek bir kılavuz kıl bana; bu gün Şeytan'ı bana ulaştıracak hiçbir yol bırakma; benim yerleşeceğim ve rahat edeceğim yeri cennet kıl; ey arayanların hacetlerini yerine getiren -Rabbim-!

Çevrimdışı Satanis Kesen Kedi

• Sipahi
    • *
      • Profili Görüntüle
    Ynt: Pf Eğlence Klanı
    « Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2015, 17:25:53 »
    Ekle.

[playercard id=76561198079078593]

Çevrimdışı Felixia

• Tımarlı Sipahi
    • *
      • Profili Görüntüle