Gönderen Konu: Atom Bombası  (Okunma sayısı 727 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dahaknon

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Atom Bombası
« : 08 Ağustos 2014, 20:38:52 »
Merhaba,

1933 senaryosundan itibaren Almanya olarak oynamaktayım. SSCB yi yendikten sonra yani 1942 den itibaren nükleer ve roket teknolojisi üzerinde çalışıyorum. Sene 1946 nın ortası oldu ve USA nın halen nükleer araştırmalarından gerideyim. Anladığım kadarıyla bunu başarabilme imkanı bulunmuyor. HAlbuki HoI2 de İtalya olarak V2 yapıp Londrayı bombalayabiliyordum. Bunu başarabilen varsa paylaşırsa sevinirim.

Saygılar,

Çevrimdışı TheDoctor

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Atom Bombası
« Yanıtla #1 : 08 Ağustos 2014, 20:52:15 »
V2 atom bombası değil diye biliyorum, atom bombasını santral kurup 3-6 ay içinde üretiyorsun sonra STR'ye deploy edip istediğin yere yolluyorsun.

Çevrimdışı Dahaknon

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ağustos 2014, 21:01:21 »
Merhaba,

V2'yi örnek vermiştim,asıl sorum bombayı yapacak teknolojiyi geliştiremem, italya olarak bunu yapabilmiştim, şimdi çok zorlaştırmışlar yapabilen var mı diye merak ettim.

Çevrimdışı TheDoctor

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ağustos 2014, 21:08:45 »
Uzun zaman önce komünist Almanya oyunumda İtalya'da sıkıştırdığın 62 Amerika tümenine nükleer bombası atmıştım. Öncelikle senin o santrali kuracak teknolojin olması lazımdı, sonra hepsini yapınca secret weapons ta başka şeyler açılıyor. Onlardan birinde You can deploy nuclear bomb gibi bir şey yazması gerek. DH'de böyleydi en azından.

Çevrimdışı Dahaknon

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2014, 10:55:52 »
Anladım sabırla ilerlemeye devam edeceğim, Amerika benden önce yapacak bombayı , bana bomba atmaması için ingiltere yi istila etmem gerekecek ya da hava filolarını yok etmem lazım.