Gönderen Konu: HOI3 - Devletinizi Yollayın  (Okunma sayısı 167744 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Ynt: Devam eden oyununuzdan görüntüler
« Yanıtla #60 : 09 Ocak 2010, 20:36:57 »
Polonya, Holanda, Belçika ve Lüksemburg yenildi,
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Spartan

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 10 Ocak 2010, 01:47:00 »
Danimarka'yı topraklarıma kattım. Şimdi doğu cephesindeki askerlerimi batıya kaydırıyorum. Ardından Fransa'yı işgal etmenin planlarını yapacağım.
Benim eylemlerimi komuta etmek, nasıl davranmam gerektiğini söylemek ve bunu yönlendirecek bir yasa oluşturmak hiç kimsenin üstüne vazife değildir. - Max Stirner

Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır. - Friedrich Nietzsche

http://theanarchistlibrary.org/library/the-anarchist-faq-editorial-collective-an-anarchist-faq
http://www.submedia.tv/
http://sosyalsavas.org/

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
HOİ3 İmparatorluklarınızı/Devletlerinizi Gönderin!
« Yanıtla #62 : 14 Ağustos 2010, 17:46:18 »
Böyle bir konuya rastlamadım.Konu sabitlenirse de güzel olur.Eu3, KoH ,victoria gibi oyunalarda var da neden hoi3 de olmasın?

Herkes İmparatorluğunu göndersin lütfen  8|

Ben başlıyorum; Faşist İtalya

Tek hilem vichy fransanın kurulmasını oyundan çıkıp girerek engellemek.  :D

Bir diğer resim, aslında bunları facebook adresime koymuştum ama adresi kapatınca elimde kalmıştı.Şimdi buraya da göndereyim dedim.

Tarih 1942 galiba.
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2010, 23:01:15 Gönderen: Ertürkhan »
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
Ynt: HOİ3 İmparatorluklarınızı Gönderin!
« Yanıtla #63 : 14 Ağustos 2010, 22:55:32 »
Hadi ama nerede resimler?  :wink3:

Buda şuan ki kampanyadan.Japonya ile saldırı posisyonundayım. Birlik isimlerini özene özene 18 dakikada can sıkıntısından yazdım.Doya doya gülelim lütfen.  evil*  ;D :smash:

Benim favorim osaka bin ladin (japon versiyon) evil?
« Son Düzenleme: 14 Ağustos 2010, 22:59:33 Gönderen: Ertürkhan »

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı PANZER GENERAL

• Ağır Süvari
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
Ynt: HOİ3 İmparatorluklarınızı/Devletlerinizi Gönderin!
« Yanıtla #64 : 14 Ağustos 2010, 23:03:18 »
Osaka bin Ladin ne la. ;D

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #65 : 14 Ağustos 2010, 23:11:09 »
Osaka şehri varya onu görünce aklıma esti.

• Ağır Süvari
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #66 : 14 Ağustos 2010, 23:13:47 »
İntihar birliğimi yoksa o.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #67 : 15 Ağustos 2010, 00:29:33 »
 evil* SECRET.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #68 : 15 Ağustos 2010, 00:54:19 »
 Japon garnizonları  Hong Kong 'a geri çekiliyor.Ani Yunna saldırısı altında geri çekiliyoruz!

Komünüst Çayna ve Shangey ilhak edildi, atlı ve motorize birlikle xibic ve kuey-doğu çine giriş yaptı!

Kuzey çin sınırına yapılan ikmal sonası Japon piyadeleri ilerleyişte.

• Ağır Süvari
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #69 : 15 Ağustos 2010, 00:57:46 »
Dr.Thrax kim? ;D

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #70 : 15 Ağustos 2010, 02:25:33 »
Sen degil misin?
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2010, 17:14:27 Gönderen: Ertürkhan »

• Ağır Süvari
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #71 : 15 Ağustos 2010, 02:42:08 »
Çaktırma. ;)

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #72 : 16 Ağustos 2010, 12:29:05 »
Abi, siz nasıl Polonya'yı ilhak edemiyorsunuz? Siz Ruslarla cidden saldırmazlık imzalıyor musunuz? Ben hayatta yapmam onu.
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2010, 08:59:26 Gönderen: blitzkrieg »

Çevrimdışı abman

• Müsellem
  • *
  • Asker Basmanı
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #73 : 20 Ağustos 2010, 22:40:04 »

Uploaded with ImageShack.us

Almanya karşısında geri çekilmekteyim planım nehiri hat  olarak farz edip  fortlarla güçlendirip bu bölgede durmak hattın tamamına fort kurmaya başladım .

Saldırmayı planladığım cepheler ise nehrin kuzeyindeki bölgenin biraz ilersinde askerlerle çevirdiğim bi bölge var ordan saldırıya geçmeyi planlıyorum 2. ise Türkiye üzerinden ve 3.ise Finlandiya üzerinden Almanyaya ulaşmak. Tükiye üzerinden Almanya olmasada Bulgaristan ve Yunanistan topraklarını kendime katıp eyer yoluma devam edebilicek durumda isem devam etmeyi planlıyorum. Türkiye düşmek üzere boğazları geçmek kaldı sadece

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #74 : 30 Ekim 2010, 00:08:32 »
Oyun: Semper Fi v2.03b
Senaryo: 22 Haziran 1941

Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Temüroğlu

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #75 : 30 Ekim 2010, 00:18:18 »
Ömer abi yine yapmış yapacağını :). Bir sorum olacak ağabey , ilk olarak savunmada belli bir hatta mı bekliyorsun -gerçi belli oluyor- yoksa onlar saldırdığında , atakla mı cevap veriyorsun ?

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #76 : 30 Ekim 2010, 00:24:08 »
Ordularımı AI yönetir. Üstün taraf onlarsa "withdraw stance" seçeneğini seçiyorum. Yine de geri çekilirken kuşatılıp yok olan tümenlerim oldu ama bunu en aza indirgiyorum. Kış gelene kadar ancak Leningrad - Minsk - Kiev - Odesa hattına kadar ilerleyebildiler. Manpower ile tam güce ulaştırdığım ordularıma 1942 baharında "defensive stance" dedim. Sonuç bu oldu. Almanya'nın manpowerı bitti ve geriliyorlar.

Çevrimdışı Spartan

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #77 : 30 Ekim 2010, 00:30:14 »
Sonunda cesaretimi topladım ve Almanya ile 1944 senaryosuna başladım :D Normandiya ve İtalya'yı bitirdikten sonra oluşturduğum zırhlı orduyla tam gaz Doğu'ya gittim.

Merkezde 800 bin Rus askerini imha ettim. Şimdiye kadar yapabildiğim en iyi paketti.

Romanya cephesinde de küçük de olsa bir paket yaptım: 260 bin asker. Eğer paket tutanabilir de o orduyu imha edebilirsem Romanya bayağı rahatlayacak.

Kuzeyde hiç ilerleme kaydedemiyorum, çekildiğim hattayım. Onlar da ilerliyemiyor. Zaten zırhlılarımı da oraya götürmedim zira coğrafyası hiç iyi değil. İşte genel durum:
Benim eylemlerimi komuta etmek, nasıl davranmam gerektiğini söylemek ve bunu yönlendirecek bir yasa oluşturmak hiç kimsenin üstüne vazife değildir. - Max Stirner

Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır. - Friedrich Nietzsche

http://theanarchistlibrary.org/library/the-anarchist-faq-editorial-collective-an-anarchist-faq
http://www.submedia.tv/
http://sosyalsavas.org/

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #78 : 30 Ekim 2010, 00:43:51 »
1943

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #79 : 30 Ekim 2010, 00:57:20 »
Japonya hikayeme devam etmeden önce, bir görüntü koyayım dedim. Plandan saptım çünkü Çin'in kuzeyindeki devlet ilhak edildi ve güneydeki katılmadı savaşa. Çok rahat olacağım.