Gönderen Konu: Knights of Honor  (Okunma sayısı 66113 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Ynt: Knights of Honor
« Yanıtla #20 : 19 Aralık 2009, 10:24:00 »
Oyunu durdurmak mümkün olması lazım, savaşları ise pek hatırlamıyorum, zaten otomatik yapardım çoğunlukla.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 19 Aralık 2009, 15:19:11 »
Oyun açılmıyor.Şöyle bir hata veriyor:
A hook process was found,please deactivate all Anti-Virus and Anti-Trojan programs and debuggers.

Ama bende Antivirüs programı yok ki?
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimiçi Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 19 Aralık 2009, 15:20:34 »
Bende de açılmıyor, uyarı hata da çıkmıyor. :-\
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 19 Aralık 2009, 15:31:51 »
ben oynayabiliyorum ama adamlar çok pis gelişiyor be! küçücük karamanoğullarını ilhak edeyim diye köylülerle sefere çıktıydım adamlar beni istila ettiler :D

savaşları kazanabiliyorum ama henüz ülke yönetiminde pek becerikli olamadım.

ayrıca diplomasi seçenekleri süper kesinlikle. bu oyunun 2.si çıkmalı.

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 19 Aralık 2009, 16:10:35 »
Sorunumun çözümünü bilen var mı?
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 19 Aralık 2009, 16:19:10 »
bilmiyorum. antivirüs kullanmadığına emin misin? antivirüs kullanmıyorsan windows güvenlik duvarına da takılmış olabilir.

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 19 Aralık 2009, 16:35:50 »
Yok o da işe yaramadı :(

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 19 Aralık 2009, 20:01:41 »
bu oyunda dokuzdan fazla karakter atayamıyoruz galiba?

bu arada sorun osmanlı ile oynamammış çünkü çok zayıf olduklarını ingiltereyi alınca gördüm. şu an ingiltere ile gayet keyifli bir oyun oynuyorum gerçi bizans falan alakasız yere savaş açabiliyor ama olsun zevkli oyun. aoe oyunun diplomatik açıdan geliştirilmiş hali diyebiliriz buna.

Çevrimiçi Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 19 Aralık 2009, 20:03:02 »
Ben daha çok EU3 + M2TW olarak görüyorum.

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 19 Aralık 2009, 20:07:40 »
oyun aoe tabanlı olduğu için öyle söyledim. ne m2tw grafikleri ne de eu3'teki diplomasi ve yönetim ayrıntıları var. ama 2. versiyonunu çıkarsalar ve bu tarz bişi yapsalar dadından yinmez. yeni çıkacak olacak crusade oyunu biraz böyle olacak gibi geliyor.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 19 Aralık 2009, 20:10:03 »
Bu oyun bildiğimiz ecoyf gibi ama Stronghold'u da andırıyor.

Çevrimdışı isvahsam

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 19 Aralık 2009, 20:45:38 »
bu oyunda dokuzdan fazla karakter atayamıyoruz galiba?

İşte fasulyenin faydalarıdan biri bu :s

Savaş haritası age of empires gibi gözükebilir ama strateji haritası EU3'e daha çok benziyor.
Can Ömer'in dediği gibi M2TW + EU3.
"İkisi çıksın" (çok farklı anladım ben bunu :P)

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 20 Aralık 2009, 09:23:51 »
SDfix programını bilen var mı?Onu deniyorum şuan da.

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 20 Aralık 2009, 13:00:07 »
hiçbir bilgim yok.

bu oyun bazen kararsızlaşabiliyor, arada sırada takılabiliyor, oyundan atabiliyor.

Çevrimdışı Hoihastası

• Minister
  • Sekban
  • *
  • cennaro'ya selam olsun. :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 20 Aralık 2009, 13:58:11 »
savaşları uzaktan aynı shogun'unkine beniyor. :)
"Ey Türk evladı! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil Türk kanında mevcuttur."

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 20 Aralık 2009, 14:04:21 »
shogun mu? age of empires'ın aynısı be olm

Çevrimdışı Hoihastası

• Minister
  • Sekban
  • *
  • cennaro'ya selam olsun. :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 20 Aralık 2009, 14:06:33 »
age of bana shogun'u anımsatıyor.ikisininde askerleri robot gibi.  :-\
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2009, 14:09:22 Gönderen: HOIHASTASI »
"Ey Türk evladı! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil Türk kanında mevcuttur."

Çevrimiçi Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kwlf

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 20 Aralık 2009, 14:30:58 »
Ekonomik gelirde hristiyanlara bonus, paganlara(altın ordu) handikap vermesi de ayrı bir güzellik.Müslümanlara da handikap vermesi lazımdı ama ne ondan vermiş ne de bonus.
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2009, 14:31:35 Gönderen: kwlf »
Belki de bu dünya başka bir gezegenin cehennemidir

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #39 : 20 Aralık 2009, 14:37:40 »
niye handikap versin ki? zaten osmanlıları aldım hali içler acısı. bir de ingiltereyi aldım adamlar uçmuş. ingiltere köydü o zamanlar :D