Gönderen Konu: Knights of Honor  (Okunma sayısı 75370 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Knights of Honor
« : 18 Aralık 2009, 16:19:40 »
THOU SHALT REIGN SUPREME

As King, it is your duty to lead your people in their struggle to raise your kingdom from its humble beginnings to a position of power and prestige. War, diplomacy and a burgeoning economy are the means by which you increase your power and expand your influence. A unique Knight-management system will offer you brand new possibilities to enhance your personal strategy.

• Loyal knights blessed with special skills stand true at your side. Use them wisely in the military, the administration of your lands and in diplomacy, and then use their hard-won experience to further develop their talents as you see fit.
  • Astute development of your estates and castles both satisfies your people and secures you decided strategic advantages. A suitable infrastructure can soon promote a flourishing economy. Exotic resources and relicts are spread over the game world and will reward your complete kingdom with special amenities.
  • Lead your hand picked troops into battle and conquer enemy realms. Storm massive fortresses or lay siege to them and starve your enemies out or even poison the water. Defend your own realms against invading forces and use your tactical skills wisely.
  • Use your feel for diplomacy when concluding trade agreements or entering into military alliances. Choose husbands for your daughters wisely, consolidating your power through marriage. Be ever on the watch for assassins and spies - and do not get caught.

Sistem İhtiyaçları

• Windows® XP, Windows® ME, Windows® 2000, Windows® 98 Second Edition
  • 1 GHz Intel® Pentium® III or AMD® Athlon™ işlemci
  • 256 MB bellek
  • 1.2 GB boş HDD alanı
  • 16 MB ekran kartı ve 1024x768 çözünürlük
  • DirectX 9.x uyumlu ses kartı
  • Klavye, Fare

Ekran Görüntüleri

« Son Düzenleme: 17 Şubat 2010, 10:59:00 Gönderen: Ömer »
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı isvahsam

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Knights of Honor
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2009, 16:50:52 »
Hey gidi hey  :'(
Tek sevmediğim özelliği atanacak lord sayısının sınırlı olması.
Onun dışında mükemmel bir oyun.
2.si için hâlâ bir ses yok sağda solda :-\

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2009, 17:24:50 »
yeni bir oyun mu?

bir de nereden indirebiliriz, allah rızası için illegali serbest yapalım.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"

Çevrimdışı isvahsam

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2009, 17:39:15 »
2005 senin için yeni bir yılsa, evet :P

google.
yakında upload yaparım yakında eski cdleri araştırmam gerek.

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2009, 17:41:46 »
2005 senin için yeni bir yılsa, evet :P

google.
yakında upload yaparım yakında eski cdleri araştırmam gerek.

şimdi bu oyunun linkleri falan çökmüştür kesin google amcadan aramaya değmez.

yakında bekliyorum o halde yakında :D

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2009, 18:05:37 »
Oyunun çok güzel bir sitesi vardı. Ne yazık ki sitesi kapandı :(
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 18 Aralık 2009, 18:57:20 »
Güzele benziyor...
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

BySeco

• Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 18 Aralık 2009, 18:58:05 »
Bayağı güzel bir şeye benziyor İİİ :D

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 18 Aralık 2009, 19:15:14 »
Sistemi düşük olanlar için, EU3 M2TW karışımı grafikleriyle, müzikleriyle, sesleriyle ve gerçekçiliği ile mükemmel bir oyundur. Benim de oynayasım geldi. :D

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 18 Aralık 2009, 19:22:32 »
Sıtrongoldumsu gibi??
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2009, 19:25:28 »
Stateji ve savaş haritası var, M2TW gibi. EU3'e benzer özellikleri de var. Zaman sürekli akıyor.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2009, 19:25:43 Gönderen: Ömer »

Çevrimdışı HeroSK

• Sipahi
  • *
  • Subutai - Destroyer of Nations
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 18 Aralık 2009, 19:31:18 »
Medieval total war II gibi ama gerçek zamanlı yani turlar yok zaman devamlı akıyor. Dönemi 3 bölmüşler ve her dönemde 30-40 devlet var. Çok güzel diplomatik özellikler var mutlaka öneririm :)
g]

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 18 Aralık 2009, 20:21:38 »
Oyuna mod bile yapmışlar, dayanamadım yüklüyorum,
http://forum.paradoxplaza.com/forum/showthread.php?t=287833

« Son Düzenleme: 18 Aralık 2009, 20:22:48 Gönderen: Ömer »

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 18 Aralık 2009, 20:33:37 »
Link atabilir misin?

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 18 Aralık 2009, 21:12:01 »
bi tane torrent yakaladım hadi hayırlısı.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Aralık 2009, 21:18:45 »
Ben de gaza geldim cd'den yükledim ama çalışmadı. XP 64 ile uyumsuz mu acaba ???

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Aralık 2009, 21:21:44 »
uyumluluk ayarından şey ettirebilirsin belki.

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 18 Aralık 2009, 23:41:27 »
oyunu kurdum ama $$$.dll bulunamadı hatası veriyor, napçam?

edit: hallettim, oynayabiliyorum.
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2009, 23:48:55 Gönderen: annibal »

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 18 Aralık 2009, 23:47:47 »
« Son Düzenleme: 18 Aralık 2009, 23:48:25 Gönderen: Ömer »

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 19 Aralık 2009, 10:11:52 »
oyun zevkli bişeye benziyor. yalnız girişteki video çok yanıltıcı olabilir :D oyun haritası ve oyun motoru da aoe tabanlı herhalde. hatta pek çok ses tıpkısının aynısı.

oyunu durdurma ve haritaya yakınlaşma seçeneklerimiz mevcut mu acaba? bir de m2tw da olduğu gibi arkadan charge yaptığımızda daha çok zarar verebilme gibi özellikler mevcut mu?