Bağlanılan Hatırlatmalar

• Mount & Blade II : Bannerlord Duyuruldu!: 28 Eylül 2012 - 04 Ekim 2012

Gönderen Konu: Mount & Blade II : Bannerlord Duyuruldu!  (Okunma sayısı 59360 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Swhimme

• Sipahi
  • *
  • Elhamdülilûvatar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mount & Blade II : Bannerlord Duyuruldu!
« Yanıtla #20 : 28 Eylül 2012, 21:22:12 »
Gene Türkler mi yapıyor?

Bu sefer Aztekler.

Çevrimdışı Loki

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 28 Eylül 2012, 21:28:54 »
Yahudiler yapıyor almayın bu oyunu boykot edin , bu oyuna verdiğiniz bütün paralar İsrail'e gidiyor Filistinde insan öldürülmesine yardım ediyorsunuz. Almayın oyunu destek olmayın bizde rahat rahat oynayalım belli insanlarla en azından oyunda niye kesiyorsun ırısbı çocuğu diye küfür eden kişilerden kurtuluruz. Söyle tanıdığın herkese Yahudi şirketi ve Ermenilere destek olan bir Fransız şirketi ortak olarak yapıyormuş diye almasın onlarda söyle herkese yay bu dediklerimi.

Çevrimdışı Reichstag

• (batufb94)
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 28 Eylül 2012, 21:33:40 »
loki abartınca komik olmuyor.

Çevrimdışı Loki

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 28 Eylül 2012, 21:34:13 »
Komiklik olsun diye yazmadım  :dozey: ( Gerçekler bunlar )

Çevrimdışı Reichstag

• (batufb94)
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 28 Eylül 2012, 21:43:18 »
yapma loki  :fpalm:

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 28 Eylül 2012, 21:44:42 »
Yahudiler yapıyor almayın bu oyunu boykot edin , bu oyuna verdiğiniz bütün paralar İsrail'e gidiyor Filistinde insan öldürülmesine yardım ediyorsunuz. Almayın oyunu destek olmayın bizde rahat rahat oynayalım belli insanlarla en azından oyunda niye kesiyorsun ırısbı çocuğu diye küfür eden kişilerden kurtuluruz. Söyle tanıdığın herkese Yahudi şirketi ve Ermenilere destek olan bir Fransız şirketi ortak olarak yapıyormuş diye almasın onlarda söyle herkese yay bu dediklerimi.

Aynen öyle, Yahudiler, Ermeniler ve Fransızlar yapınca almıyoruz. Sana batan bir tarafı da var galiba bunun... :smoking:

Her şeye böyle saçmalayıp uzun uzun kendince laf etmekten bıkmadın değil mi? Adam "Gene Türkler mi yapıyor?" diye sormuş ne var bunda?
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2012, 21:47:08 Gönderen: mindless zombie »

Çevrimdışı rizeli53

• (mfener7)
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 28 Eylül 2012, 21:48:03 »
Aynen öyle, Yahudiler, Ermeniler ve Fransızlar yapınca almıyoruz. Sana batan bir tarafı da var galiba bunun... :smoking:

Her şeye böyle saçmalayıp uzun uzun kendince laf etmekten bıkmadın değil mi? Adam "Gene Türkler mi yapıyor?" diye sormuş ne var bunda?

Haklı.

Çevrimdışı kyrafionn

• Godhlauss
  • Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 28 Eylül 2012, 21:50:27 »
Güzel haber. Savaş stratejisi sistemini geliştirirlerse iyi olur, savaştan önce TW oyunlarına benzer bir yapı hoş olacaktır. Bana da bir sakson tiplemesi gibi geldi karakter, ama daha çok 900-1000'li yıllar gibi. Kılıç işlemesi bana onu anımsattı, ama tabi Fatih Pasha gelince olay iyice anlaşılacaktır. :)
-İnançsızlık-

Çevrimdışı Loki

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 28 Eylül 2012, 21:54:52 »
Benim neden öyle bir şey yazdığımı senin anlamanı beklemiyordum. Anlayan o mesajı anladı zaten TR serverına giremiyorum şu oyunda sebebi gayet belli hatta mümkün olduğu kadar uzak kalmak istiyorum -19 adamların ortamından.Bu yaşla alakalı değil olgunlukla alakalı elbette ki Doğu ve bir kaç kişi gibi olgunluğa erişmiş kişilerle aynı ortamda bulunmaktan sıkıntı duymam , arada Tuğkanın(Elraen) TS'ye giderim bakmaya ortalığa bildiğin kreş gibi hemen çıkıyorum , oyunda adamı keserler ana avrat söver yabancı birisi gelir İNSAN gibi bir şey sorar HAYVAN  gibi Türkçe cevap verirler bu yüzden Ermeniler - Yahudiler yaptı bilsinler almasınlar oyunu.

Ayrıca cCc mindless zombie cCc davamız turana kadardır reyiz dönmek yok Ermenilere Fransızlara Yahudilere ölüm :dozey:
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2012, 21:56:24 Gönderen: Loki »

Çevrimdışı Reichstag

• (batufb94)
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 28 Eylül 2012, 21:56:11 »
loki mode off pls

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 28 Eylül 2012, 21:57:39 »
loki mode off pls

Sal çayıra o takılsın kendi halinde hiç uğraşma Batufb...

Çevrimdışı Umut

• (AlbertDS)
  • Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 28 Eylül 2012, 22:03:54 »
Yanlız Lokinin söylediği doğru var öyle adamlar cidden tr serverlarda benim yaşımda 15 ama öyle davranmıyorum neyseki.

Çevrimdışı Loki

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 28 Eylül 2012, 22:05:17 »
Ne zaman çıkıyor bu oyun ? Net tarih gün vermişler mi ?

cCc Kızma Reyiz cCc
(aç/kapa)

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 28 Eylül 2012, 22:12:52 »
Yanlız Lokinin söylediği doğru var öyle adamlar cidden tr serverlarda benim yaşımda 15 ama öyle davranmıyorum neyseki.

Öyle adamlar beni sık sık kavgaya çağırıyor, adres ver geleyim diyor... Sonra da bana laf ediyorlar bugün yaşadım...

Ama yine Türk sunucuları gibisi yok, eski klanlardan adamlar girince keyifli oluyor oyun...

Çevrimdışı Umut

• (AlbertDS)
  • Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #34 : 28 Eylül 2012, 22:23:29 »
Vallaha 1-2 türk regiment'ında bulundum nw ve n&s'da Warband ise çok eskiden ilk açılan clanların birine girmiştim yeni çıktığında Multiplayer ozamanlar oynadım.Şimdi yabancı serverlarda yabancı reg'den arkadaşlarımla oynuyorum her ne kadar ingilizcem yetmesede öğreniyorum hatalarımı düzeltiyorlar.

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 28 Eylül 2012, 22:25:55 »
Yabancılarda da lag oluyor ya...

Çevrimdışı Umut

• (AlbertDS)
  • Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 28 Eylül 2012, 22:32:28 »
Avrupa serverlarında olmuyor bende.

Çevrimdışı çürükdomat

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 29 Eylül 2012, 02:30:09 »
http://oyungezer.com.tr/haberler/1-yeni-oyunlar/10757-mount-a-blade-ii-duyuruldu

'Açıklamalara göre yeni oyun Mount & Blade II: Bannerlords ismi ile piyasaya sürülecek. Oyun, ilk oyunun kaldığı yerden, yeni özellikler ile devam edecek.'

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Mount__Blade_II_Bannerlord_Duyuruldu-31595.htm

'Oyunla ilgili bildiğimiz tek şey, serinin köklerine bağlı bir şekilde eski özelliklerin haricinde, oyuncular tarafından yoğun istekle beklenen yenilikleri içereceği.'

http://www.oyunfest.com/mount-and-blade-2-bannerlord-seruveni-devam-ettiriyor.html

'Ek olarak oyun bağlarından da kopmuyor, açıklamaya göre Bannerlord, Mount and Blade’in temelleri üzerine kuruluyor.'

bunlar gözüme çarptı oyun Kalradya'da devam edecek sanırsam fakat çoğu kaynakta da açıklama yok diyor çözemedim yeni bir Kalradya çok iyi olur bence .

Çevrimdışı "Tarıklı"

• (Tarıklı)
  • Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 29 Eylül 2012, 09:31:40 »
Bu oyuna biraz mistiklik eklense iyi olur çünkü oyunun yaşandığı zamanlarda büyücülük ve hokkabazlık çok yaygındı.

Çevrimdışı Deniz

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
    • DotA Türk
« Yanıtla #39 : 29 Eylül 2012, 09:36:11 »
Bu oyuna biraz mistiklik eklense iyi olur çünkü oyunun yaşandığı zamanlarda büyücülük ve hokkabazlık çok yaygındı.