Gönderen Konu: Geliştirici Kişiler  (Okunma sayısı 1242 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Barış

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Salvador Allende
    • Profili Görüntüle
Geliştirici Kişiler
« : 02 Ağustos 2012, 15:56:29 »

My name is: Maarten van Tintelen
My forum nick is: Hagar(PP)
Özet:East vs West oyunun part time olarak 2B grafik uzmanı olarak çalışıyorum.Daha önce, HOI2 serilerinin en büyük modu olak CORE modunda da çalışmıştım.Bu projede çalışıyorum çünkü dünyanın en büyük 2 gücünün savaşını izliyoruz.

Yıllardır CORE mod takımının bir üyesi oalrak çalıştım.CORE HOI2 serisinin hatta HOI1'in en büyük modlarından biriydi.CORE modundaki görevim ile BL-Logic(oyunu yapan elemanlar) ile tanıştım.

East vs West oyunundaki görevim grafik araştırması yapmak ve oyuna eklemek.Güzel bir Spitfire fotoğrafı bulmak kolay, fakat bu uçağın Türk işaretli(Türkiye'ye satılanlardan bahsediyor) fotoğraflarını bulmak zordur işte benim görevim bu.

1945-1960 zaman aralığında 12 resim seçtim; bunların hepsi oyunun içinden bir ipucu.

Ana Konu:http://forum.paradoxplaza.com/forum/content.php?1035-Dev-team-introduction-Hagar
« Son Düzenleme: 02 Ağustos 2012, 16:23:10 Gönderen: Barış »
yaşasın örgütlü mücadelemiz

Çevrimdışı Ragnarr Loðbrók

• Ağır Süvari
  • *
  • Einhärjar
    • Profili Görüntüle
Ynt: Geliştirici Kişiler
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2012, 16:05:18 »
Çok açıklayıcı olmadı teşekkürler.

Çevrimdışı Swhimme

• Sipahi
  • *
  • Elhamdülilûvatar
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2012, 16:07:07 »
fatih pasha sandım bir an adamı :D

Çevrimdışı Erich von Manstein

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Mart 2014, 00:55:52 »
Bence bunlar kişi değil kişiliksizler
"1945'te Nürnberg'te görüştüğüm Alman generalleri arasındaki ortak kanı Manstein'ın sahip oldukları en iyi general olduğu ve başkomutan olarak onu görmeyi istedikleridir. Görünüşe göre o, operasyonel ihtimaller hakkında çok iyi bir sezgiye ve eşit derecede iyi çarpışma yönetme becerisine sahipti. Aynı zaman da tankçı olarak yetişmeyip de mekanize birliklerin potansiyelini onun kadar iyi görebilen başka bir general de yoktu. Kısacası o askeri bir dehaya sahipti."

B.H.Liddell Hart