Gönderen Konu: Magna Mundi - Universo Virtual - Final Developer Interview with Carlos Gustavo  (Okunma sayısı 1494 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jay-Jay Okocha

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
<a href="http://www.youtube.com/v/mADu-SvYiMs" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/mADu-SvYiMs</a>
« Son Düzenleme: 01 Haziran 2012, 02:59:53 Gönderen: Jay-Jay Okocha »
Çevrenizden 3-5 kız bulun da getirin şu foruma

Çevrimdışı human

• Sekban
  • *
  • koyaanisqatsi
    • Profili Görüntüle
Hiç bir şey anlamadım  :P
All day and all of the night!

Çevrimdışı 3OH!3

• Müsellem
  • *
  • Bir düşmana karşı en iyi silah,başka bir düşmandır
    • Profili Görüntüle
Carlos Recep İvedik'in kollara sahip sanki  ;D

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
Videonun sonlarına doğru oyunun iptal edilmesi gibi bir korkunuz var mı diye soruluyor, o da cevaben olabilir, önemli değil tarzı şeyler söylüyor. Son kısımda ise yeni bir projeleri olduğunu ve satış haklarının bir firmaya devredilmesinin ihtiyaçları olan son şey olduğunu ifade ediyor.

Benim burdan çıkardığım sonuç:

Adamlar Magna Mundi'nin iptal edileceğini biliyordu ve kararın açıklanmasından evvel böyle bir röportaj ayarladılar. Kendi oyunlarının satış haklarını kimseye satmayacağız derken de aslında Paradox firmasına göndermede bulunuyorlar. Ortam baya gerilmiş anlaşılan.

Çevrimdışı human

• Sekban
  • *
  • koyaanisqatsi
    • Profili Görüntüle
 Yani adamlar satış yüzünden mi kavgaya girdi  :(
All day and all of the night!

Çevrimdışı Caine

• Imperator
  • Sipahi
  • *
  • it all returns to nothing
    • Profili Görüntüle
Ben hala umutluyum oyun çıkacak.

Çevrimdışı Baris

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
Yakın zamanda aslen yarı yarıya Ageod ve Paradox programcıları tarafından geliştirilen Napoleons Campaign 2'nin geliştirilmesi tamamen Paradox'un programcı ekibinin devraldığı açıklanmıştı. Bana kalırsa Magna Mundi örneğinde olduğu gibi firmaya asıl karı getireceklerini düşündükleri projeleri paradox tek başına aracısız yapmayı düşünüyor. Ama daha popüler olan Magna Mundi ekibini Ageod kadrosu kadar kolay yiyemiceği için proje testlerden geçemiyor da diyebilirler. 
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2012, 22:48:33 Gönderen: Baris »

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Bence Eu4'ün açıklanmasına az kaldı ve açıklanmadan belli bir süre önce Magna Mundi'nin çıkmasını istiyorlardı. Magna Mundi ilk duyurulduğunda 2011'de çıkacaktı. 1 yıl geciktiler ve hala oyun bitmiş değil. Ya 2013'e doğru çıkacak ya da iptal edilecek. Ancak Magna Mundi yapımcıları oyun çıktıktan sonra yeni bir oyun projesine odaklanacakları sinyalini verdiklerinden Magna Mundi'ye yama desteği sınırlı olacaktır. PI bunu tahmin ettiğinden oyunun ilk sürümünün mümkün olduğunca bugsız olmasını istiyor. Zaten PI buglı oyunlar nedeniyle kötü şöhrete sahip.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Furkan Ali Tunca

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Furkan Ali Tunca
    • Profili Görüntüle
PI'nın infamy artmış.
Bu dünyada 2 şeyden nefret ediyorum.
1-Irkçılık
2-Yahudiler :P

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri