Gönderen Konu: Oyunu yükledim ancak açılırken hata veriyor  (Okunma sayısı 1455 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rizeli53

• (mfener7)
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
Oyunu yükledim ancak açılırken hata veriyor
« : 08 Ocak 2012, 12:47:26 »
Arkadaşlar oyunu yükledim ancak senaryolar açılırken bir anda heart of ıron 2 hata verdi diyip kapanıyor.armageddonun üzerine kurdum.yereldisk cde iken kurdum acaba ondan mı

Çevrimdışı Furkan Ali Tunca

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Furkan Ali Tunca
    • Profili Görüntüle
Ynt: Oyunu yükledim ancak açılırken hata veriyor
« Yanıtla #1 : 08 Ocak 2012, 16:58:24 »
Oyunun kurulumunun nasıl olduğunu bilmiyorum ama C'ye kurdun diye hata vermez.
Bu dünyada 2 şeyden nefret ediyorum.
1-Irkçılık
2-Yahudiler :P

Çevrimdışı KingArthur

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Ocak 2012, 20:34:38 »
Bende oyunu aldım ama daha kurmadım bakalım. Bide birşey daha söylemek istiyorum. Sanırım bu oyunun kurulumunu yaparken yedekleme olayı var diye forumda görmüştüm eğer yanlış hatırlamıyorsam ama konuya daha çok hakim, bilgili bir arkadaşa sormakta gene fayda var diye düşünüyorum.
Anadoluda Bir Umut - Iron Cross Hikayesi
http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=26410.0

Çevrimdışı Turgay

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Ocak 2012, 20:37:55 »
Bende oyunu aldım ama daha kurmadım bakalım. Bide birşey daha söylemek istiyorum. Sanırım bu oyunun kurulumunu yaparken yedekleme olayı var diye forumda görmüştüm eğer yanlış hatırlamıyorsam ama konuya daha çok hakim, bilgili bir arkadaşa sormakta gene fayda var diye düşünüyorum.

AoD ya da Hoi2 üzerine kurulum yapılıyor ve oyun kurulunca üzerine kurduğunuz oyunlar otomatik olarak IC oluyor. Bu sebeple üzerine kurduğunuz oyunu oynamak istiyorsanız yedeklemeniz lazım.

Çevrimdışı KingArthur

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Ocak 2012, 21:40:55 »
AoD ya da Hoi2 üzerine kurulum yapılıyor ve oyun kurulunca üzerine kurduğunuz oyunlar otomatik olarak IC oluyor. Bu sebeple üzerine kurduğunuz oyunu oynamak istiyorsanız yedeklemeniz lazım.
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Oyunun kurulumunda bana fazlasıyla yardımı çok dokunacaktır.
Anadoluda Bir Umut - Iron Cross Hikayesi
http://www.paradoxfan.com/forum/index.php?topic=26410.0