Gönderen Konu: Darkest Hour: Bölüm Kuralları  (Okunma sayısı 1317 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Türkan

  • Roué
  • Ağır Süvari
  • *
  • İleti: 4339
  • Go ask Alice.
    • Profili Görüntüle
Darkest Hour: Bölüm Kuralları
« : 03 Temmuz 2011, 20:26:09 »
Darkest Hour Bölüm Kuralları

- Yeni konu açmadan önce forum içinde arama yapınız.

- İllegal içerik paylaşımında ve isteğinde bulunmayınız(full oyun, crack,serial,lisans,key vs.).

- Konu başlıkları anlaşılır ve konuyla alakalı olsun.

"Acil yardım", "Lütfen yardım", "İmdat" , "Uzman sorusu", "xxx'in soruları"... gibi konuyla alakası olmayan başlık kullanılan konuların sahipleri kural hatırlatılarak uyarılacak ve konu başlığının düzeltilmesi istenecek. Uyarıya rağmen konu başlıkları düzeltilmeyen konular kilitlenecek, sonrasında silinecektir.

- Yardım istediğiniz konularda sorununuzu açıkça belirtiniz. (Sorununuzla ilgili ne kadar çok ayrıntı verirseniz, çözüme ulaşmanız o kadar kolay olur.)

- Kişilere ve kurumlara hakaret içerikli veya rencide edici mesajlar yazmayınız. Kişiler hakkında küçük düşürücü, aşağılayıcı ve ispat edilemeyecek içerikte mesajlar yazmayınız. Bu kurala uymayan konular kilitlenecek/silinecek, konu sahibi ise uyarı alacaktır.

- Konu içinde kesinlikle tartışmayınız. Rahatsız olduğunuz mesajlara cevap vermek yerine bölüm sorumlularından birisine bildiriniz.

- Silinen veya kilitlenen bir konuyu ısrarla tekrar açmak yasaktır.

- Sürekli olarak büyük harf kullanmanın "bağırmak" anlamına geldiğini unutmayın. Mesajlarınızı sürekli olarak büyük harf kullanarak yazmaktan kaçının.

- Darkest Hour bölümünü sadece kendi amacı için kullanınız ve gereksiz konu açmaktan kaçınınız.

- Paradoxfan.com, Türkçe bir forumdur. O nedenle günlük hayatımızda Türkçemize nasıl dikkat ediyorsak forum içinde de Türkçe imla ve yazım kurallarına dikkat etmeliyiz. (Bazı oyun terimleri hariç) yabancı kelimeleri kullanmamaya bunun yerine Türkçe karşılıklarını kullanmaya özen gösterelim. Aksi davranışlarda konunuz/mesajınız gösterimden kaldırılabilir.

- Burada yazmayan fakat Forum Genel Kurallarına aykırı olan tüm kurallar ve yaptırımlar bu bölüm için de geçerlidir.

Bölüm içerisindeki tüm kullanıcıların yukarıdaki kuralları okumuş ve kabul etmiş olduğu var sayılır. Mevcut kurallara uyulmaması halinde, uymayan üye(ler) üst yönetime bildirebilir ve sonucunda ceza alabilirler.

Bölümle ilgili tüm şikayet ve önerilerinizi bölüm moderatörüne bildiriniz.
« Son Düzenleme: 22 Ağustos 2011, 16:30:14 Gönderen: Sercan »
Aptallığa ve cahilliğe tahammülüm yok.