Gönderen Konu: Darkest Hour: Sıkça Sorulan Sorular  (Okunma sayısı 10897 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Snykdel

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Darkest Hour: Sıkça Sorulan Sorular
« Yanıtla #60 : 15 Ağustos 2014, 18:36:04 »
Komunist Çin olarak nasıl nasyonellere karşı başarı sağlayabilirim? Durmadan ordu basıyorlar, defansif savaşa döndü.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2014, 18:36:14 Gönderen: Snykdel »

Çevrimdışı TheDoctor

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #61 : 18 Ağustos 2014, 20:50:18 »
Daha önce hiç oynamadım ama benim bildiğim Japonların istilasından sonra eventler ile vs birçok yerde adamın oluyor ve Sovyetlerin yardımıyla yeniyorsun.

Çevrimdışı Snykdel

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #62 : 18 Ağustos 2014, 21:12:05 »
Modlu benimki, direk 1945 "New World Order" sonrası başladım. Olmadı Japonların istilaları öncesi başlarım.

Çevrimdışı Kirpi

• Azab
  • *
  • AS
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #63 : 25 Ağustos 2014, 16:17:37 »
Ben 1933 senaryosundan başladım Türkiye ile. Başta her şey tarihsel olarak doğru ilerliyordu. Fakat Almanlar durdurulamaz bir güç haline geldi Kanada'nın küçük bir kısmına amfibik çıkarma bile yaptılar. Normandya hiç bir zaman olmadı,barborossa başarılı bir harekat oldu Moskova çöktü Stalingrad'ın 450 km kadar doğusunu Almanlar işgal etti barış imzalandı. Almanya; Afrika başta olmak üzere Asya ve Amerika'da ki müttefik topraklarının hepsini ele geçirdi . Tabi bunlar olana kadar yıl oldu 1952-53. Oyun hata raporu gönderip duruyor kayıt dosyama erişemiyorum. Çözüm öneriniz var mı ?

Çevrimdışı BfMonsterTR

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • Üye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #64 : 20 Aralık 2014, 15:52:44 »
World in Flames 2 moduyla oynuyorum.Meeting at Montoire eventi aktif olmasına rağmen tıkladığımda açılmıyor, nedeni nedir bilen var mı?