Gönderen Konu: Devam Eden Oyununuzdan Görüntüler [AoD]  (Okunma sayısı 9328 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turgay

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Devam Eden Oyununuzdan Görüntüler [AoD]
« Yanıtla #40 : 15 Ocak 2015, 14:31:13 »
Oyun iyiymiş harbiden. Devam ediyor mu, resimler devam edecek mi? :)

@ReckLess
Öncelik BK olmalı yoksa savaşa ABD girdiğinde bombardımanla Berlin'e kadar dümdüz ediyorlar şehirleri. Bence 500 tümen askeri durdurmak ABD'yi havadan durdurmaktan daha kolay :) .

Çevrimdışı ReckLess

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 15 Ocak 2015, 16:42:48 »
@Turgay

Aynen öyle hocam. Askeri doğu cephesine yığdım, SSCB bir şey yapamaz. 1944'e kadar donanmamı güçlendirip + ordu kurup ABD'yi işgal etmeyi planlıyorum. Oynarsam sonucu yine buraya yazarım.

Nerede o eski Armageddon. Yok "retoling time"mış, yok "repair province"miş, yok "oil plant"mış. Ne güzel 1940'ta işgal ederdik BK'yı. :)

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
« Yanıtla #42 : 15 Ocak 2015, 16:58:14 »
İlk 2-3 yıl sanayi kurduğum için bombardımanda hasar gören şehirlerin yeniden inşası pek sorun olmadı. ABD bombardımanı şiddetlenerek çığırından çıktığında SSCB çoktan yıkılmıştı ve Britanya'yı işgal ederek bombardımanlara son verdim. En son Afrika'nın tamamını ve ABD ile Kanada'nın %90'ını işgal ettim ve artık karşı durabilecek ülke kalmadığından devam etmedim.

İlaveten şunu söyleyeyim, Avrupa ülkelerini müttefik almayıp ilhak etmek (en büyük hatam) ikmal krizine yol açtı. SSCB yenilmeden pek fazla ilhak yapılmamalı. İsyan riski arttıkça ikmal zorlaşıyor.
« Son Düzenleme: 15 Ocak 2015, 17:04:58 Gönderen: Ömer »
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı ReckLess

• Müsellem
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 15 Ocak 2015, 20:52:49 »
AI de ilk iki sene sanıyorum IC + Infrastructure kasıyor. SSCB'nin bazı şehirlerinin %200 infrastructure'e dayandığını gördüm. Sonra da orduya yükleniyor.

Bu arada upgrade süreleri de çok uzun geldi bana.