Gönderen Konu: Devam Eden Oyununuzdan Görüntüler [AoD]  (Okunma sayısı 8081 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kemal

• Eski adım ForEquality
  • Sekban
  • *
  • Zafere Kadar!
    • Profili Görüntüle
Devam Eden Oyununuzdan Görüntüler [AoD]
« : 18 Aralık 2010, 23:02:24 »
Bir çok bölümde ''Devam Eden Oyununuzdan Görüntüler'' konusu var ama AoD'da yoktu ben de açmak istedim. Devam eden oyununuzdan görüntüleri burada paylaşabilirsiniz.
« Son Düzenleme: 19 Nisan 2011, 19:49:50 Gönderen: ForEquality »

Çevrimdışı Probang

• Ağır Süvari
  • *
  • Red Ale
    • Profili Görüntüle
Ynt: Devam Eden Oyununuzdan Görüntüler
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2010, 17:48:07 »
Bu konu sabitlensin arkadaşlarda resimlerini paylaşsında gözümüz gönlümüz açılsın  :D

Çevrimdışı Kemal

• Eski adım ForEquality
  • Sekban
  • *
  • Zafere Kadar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2010, 17:49:16 »
Zannetmiyorum hiç mesaj yok diğer bölümler de sayfa sayfa burası bomboş onlar sabit değil bu mu sabitlensin?  :wings:
« Son Düzenleme: 24 Aralık 2010, 17:49:41 Gönderen: ForEquality »

Çevrimdışı Destroyer

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2010, 17:49:44 »
Yeniden yükledim bende...
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı Kemal

• Eski adım ForEquality
  • Sekban
  • *
  • Zafere Kadar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2010, 19:48:43 »
Abyss multi oyunumuz için pratik yaparken çekilmiş bir görüntü, bir kaç isyan var ama bastırıyorum, Panamayı çok iyi koruyorlar bir türlü geçemedim. Ben savaş açıp ilerledikten sonra USNA'da savaş açtı şu an Konfedere'yi eziyoruz ben Güneyden onlar Kuzeyden USNA başkenti aldı ama başkenti Guatemala'ya taşıdılar şu an transport gemisi üretiyorum üretince oraya 20 tümenle çıkıp başkenti alıp ülkeyi bölüp Kuzeyden aşağıya doğru ineceğim. Konfedere tamamen yok olduktan sonra ve dissent tamamen düştükten sonra USNA'ya savaş açacağım.

« Son Düzenleme: 28 Aralık 2010, 19:54:38 Gönderen: ForEquality »

Çevrimdışı Destroyer

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 28 Aralık 2010, 21:19:40 »
Benim eski taktiği denedin mi?
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı Kemal

• Eski adım ForEquality
  • Sekban
  • *
  • Zafere Kadar!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 28 Aralık 2010, 21:37:54 »
Denenedim ama Panama'yı geçemedim başka bir yol buldum Konfedere'nin kalan toprakları da aldım USNA'yla aramızda soğuk savaş var gibi :) adamlar Konfedere'yle olan savaşım sırasında benimle bir sürü ticaret antlaşması yapmışlardı şimdi hepsini iptal ettiler donanmayı geliştiriyorum USNA'nın da sonu yakın bu arada Avrupa'da savaş var: Prusya, Avrupa Sovyetleri'nin bir çok toprağını aldı ve barış yaptılar.

Çevrimdışı Velandor

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Divan-ı Harp
« Yanıtla #7 : 19 Mart 2011, 09:45:23 »

1939-Almanya senaryosu ile başladım. Polonya 10 günde, Fransa 20 günde yenildi. Ondan sonra Balkan seferini yaptım, Sovyetlere 1940 yazında saldırdım.(20 Temmuz civarı sanırım) Gördüğünüz gibi 9 ayda falan Sovyetleri yendim. Sanırım en büyük nedeni sürpriz faktörü, ben 1940'ta onlara saldırdığımda sınırımda hep 2-3 tümenleri vardı.
2.5 Milyon MP yok etmişim, buna karşılık 200.000 manpower'ım yok olmuş oyunda ;D
İtalyanlarsa tam bir sürpriz oldu.

Bundan sonra 1936 Japonya-Almanya-İtalya senaryolarından biriyle başlamayı düşünüyorum. Önce 1.05'i yükleyeceğim ama.
"Mat şaşırmamıştı. Büyük olasılıkla, Işık'ın ilk insanı yaptığı ve o insanın ilk kuralı belirlediği gün, bir başkası da o kuralı ihlal etmenin yolunu bulmuştu. Elayne gibi insanlar kendi işlerine gelen kurallar icat ediyordu. Mat gibi insanlar da, aptal kurallara uymamanın bir yolunu buluyordu."
Towers of Midnight, Wheel of Time 13

Çevrimdışı Bersun

• Ağır Süvari
  • *
  • Paralel Yetkili Abiniz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Mart 2011, 12:04:07 »
Konu sabitlendi.

Çevrimdışı Destroyer

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Devam Eden Oyununuzdan Görüntüler [AoD]
« Yanıtla #9 : 26 Haziran 2011, 20:02:53 »
Doqu ile oynadığımız multiplayer oyun Day Of İnfamy Senaryosunda başladık tüm ordularımızın durumu berbatti bensovyet cephesini yönettim...(Resimdeki beyaz yerleri umursamayınız :D ) Paketlediğim tümensayısını bilmiyorum ama o kadar çoktu ki doqu ile sayamadık :D .Sovyetlerin barış eventi gelmedi Hindistan bitince İhlak edicem...
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı bir_dost

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 20 Temmuz 2011, 13:14:07 »
Evet, benim gibi yenilik düşmanı bir adam sonunda AoD'a başladı.  ;D Yenilikleri geciktirme konusunda üzerime tanımıyorum.  :P

Başlangıçta oyun karmaşık gelse de HoI2 tecrübemiz sayesinden kısa sürede oyunun üstesinden geldim. Zaten fazla bi yenilik yokmuş.  :P
12 günde Polonya'yı, 50 günde Fransa'yı ele geçirdim. Diğer ülkelerde kısa süreler de fethedildi. Bu arada Sovyetler Finlandiya'yı ilhak etti ve İskandinavya'da beni geriletti.
Şu repair province, retooling time ve consumeer goods'un aşırı ihtiyaçları yüzünden fazla üretim yapamadım. Neyse ki Japonları ittifağa aldım, gerçi her Almanya oyunmda ittifağa alıyorum Sovyetlerden korkuma.  mtl*

Şuan Barbarossa'nın birinci yılı bitti ve epey gap oluşturarak Sovyet ordularını imha ettim. Tabi İskandinavya sakata geldi ve Japonlar Kıta Asyasındaki tüm topraklarını kaybettiler.

Çevrimdışı Turgay

• Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 20 Temmuz 2011, 15:27:43 »
Oooo sen direk dünya fethine gidiyorsun :) . Hadi başarılar.

Çevrimdışı bir_dost

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 20 Temmuz 2011, 23:45:02 »
Bu oyunum hüsranla neticelendi.  :knife: Ruslar İskandinav'nın tamamını ele geçirdi, ben de Kopenhag'a çekildim. Aslında 1942 baharına kadar iyi gidiyordum. Moskova'ya sınırdım ve Stalingrad'a birkaç vilayet kalmıştı. Fakat birden Rus askerleri çok gelmeye başladı. Sanırım Doğu'da zafer kazandıktan sonra askerlerini batıya kaydırdılar. Bir de zaten saldırırken ordum küçüktü. 27 Armor, 27 motorized, 170 inf vardı. 70 kadar inf zaten Doğu cephesinde değildi. Haliyle güzelim armored ve motorizedleri kullanamadım, zira onları çevirme işi için kullansam müdafaya piyade yetmiyor. Ben de sinirlendim çıktım.  evil*

Sanırım retool time seri üretimde tek seferlik etki ediyor. O yüzden yeni oyun açtım ve başlangıçta 4(paralel) x 8(seri) Armor ve 10(paralel) x 18(seri) inf üretim emri verdim. Tam Polonya savaşı öncesi 32 tankım olacak. 1940'da toplam 220 piyadem olacak.

Çevrimdışı Bersun

• Ağır Süvari
  • *
  • Paralel Yetkili Abiniz
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 20 Temmuz 2011, 23:56:16 »
Evet, seri üretimde sadece biri için retrooling time bekliyorsun.

Çevrimdışı bir_dost

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #14 : 22 Temmuz 2011, 00:16:58 »
Yahu ikinci Almanya oyunumdayım Sovyetleri yenemiyorum anasını satayım. Armageddon 1.2'de 180 divizyonla çatır çatır yeniyordum iki yılda herifleri. Bunda öyle bir şey var ki adamlar hayvan gibi ordularla geliyor. Bir kaç çembere alma harekatından sonra ilerleyemiyorum. Save'den Sovyetlere girip baktım 250 divizyonları var cephede. Benimse 190 filan. Bir de oyunun savaş sistemi ayrı bi gıcık etti. HoI mis gibiymiş arkadaş bunu anladım ben. Onu da 1920x1080 çözünürlükte oynayamıyoruz ki.
Mecbur kaldık gene DH KR'e.

Çevrimdışı Michael Wittmann

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Gözümü kapatıyorum, Halep düşüyor...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 06 Eylül 2011, 22:19:56 »
Konu nedense kullanılmıyor gibi.Benim bildiğim AOD canlı olamalı.
« Son Düzenleme: 06 Eylül 2011, 22:20:49 Gönderen: xharunx1 »

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 06 Eylül 2011, 22:38:20 »
Bir ara koyacağım Harun.  ;)

Çevrimdışı Michael Wittmann

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Gözümü kapatıyorum, Halep düşüyor...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 07 Eylül 2011, 09:25:08 »
Koy görelim.

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 07 Eylül 2011, 19:45:56 »
Dh haritasını Aod'a atacaksın bak o zaman oynanıyor mu oynanmıyor mu? Atmayı denedim oyunu açtı açtığı gibi attı...  :smoking:
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 08 Eylül 2011, 01:59:34 »
Ben bu oyunun savaş mantığını sevmedim, HoI3 gibi stratejime güvenemiyorum, taktiklerim fos çıktı :D Milliyetçi İspanya oldum, Cumhuriyetçileri bir yenemedim, çok saçma.

Yeni bir oyun açarım artık, hangi ülke olsam?
« Son Düzenleme: 08 Eylül 2011, 02:06:45 Gönderen: mindless zombie »