Gönderen Konu: Mount & Blade Battle Sizer (Daha Kalabalık Savaşlar İçin)  (Okunma sayısı 10062 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HeroSK

• Sipahi
  • *
  • Subutai - Destroyer of Nations
    • Profili Görüntüle
Eğer daha kalabalık savaşlar istiyorsanız bu programı kullanarak yüzlerce askerle savaşmanız mümkün. Aşağıdaki linkten programı indirin. Daha sonra masaüstünüze programı kısa yolu belirecek buradan bir limit belirleyerek oyuna girin.

http://www.mbrepository.com/modules/PDdownloads/singlefile.php?cid=8&lid=107

Önemli Not : Bilgisayarınız yeterince kuvvetli değilse oyun hata verip kapanabilir! Sınır değerini düşürüp tekrar deneyin.
g]

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Ynt: Mount & Blade Battle Sizer (Daha Kalabalık Savaşlar İçin)
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2010, 11:16:38 »
Çok işe yarar birşey, 300 kişilik savaşlar süper oluyor. Daha da ötesi örneğin 100'e 50 sayıdaki muharebelerde az sayıda olanların avatajı böylece giderilmiş oluyor.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 24 Haziran 2010, 01:25:18 »
Çok işe yarar birşey, 300 kişilik savaşlar süper oluyor. Daha da ötesi örneğin 100'e 50 sayıdaki muharebelerde az sayıda olanların dezavatajı böylece giderilmiş oluyor.
+1

ben indirdim usb ye bakalim eve gidince denicez artik.800 kisilik savaslar yapabilirsem ne guzel olur be! Hele swadya kerkit savaslari zaten bir baska, ustune ustluk birde kisi sayisi fazla olunca tadindan yinmez.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2010, 01:27:09 Gönderen: Ertürkhan »
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Ahilex

• Kısıtlı Üye
  • *
  • Brawlers, Bawlers & Bastards
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Haziran 2010, 11:57:10 »
Ben 200kişilik orduya karşı 800rodok savaşmıştım.Çok eğlenceliydi.Ama pat diye saldıramıyorsun.Yoksa anında bayıltırlar.Ama benim hepsi zırhlı süvari ve şovalyeydi.Vur-kaç yapıyorduk,rodoklara.En iyisi kanatlardan saldırmak.Kanatlara saldırınca sıkışmaya başlıyorlar.Sışıncada vur-kaç kolaylaşıyor ;)
don't be another brick in the wall

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 25 Haziran 2010, 11:59:00 »
ben direk dalarim, heavy chargeyi ac kalma pahasina gordugumde satin almaya calisirim.Uzerimede agir zirhlar.Riding zaten ucar.Bazen ironfleseh verecegime  ridinge bile veririm( bu islemleri charger-kargici karakter yaptigimda uyguluyorum)

Riding"i arttirirken zaten agility e abandik.Birazdaha abaninca silahlari simsek hizi ile kullaniyorsun.Hizli bir polerm ve hizli ve uzun bir kilic ile bi sag bi sol bi sag bi sol...  ;D tabi ben genelde swadya yahut weigirs lerle savasirim.Onlarda uzun mizrak yok.Rhodoklar atlilar icin Tam bir bas belasi.  >:(

Vur kac cok zararli oluyor. Adama diyorum ki fall back-follow me- hold this position  ucunude soylememe ragmen adam hala dusmana ok atip etrafinda tur atiyor M** . Sorna bir mizrak darbesi ile gidiyor.Direk geri cekilseler super bir taktik olurdu ama dedigim gibi giden geri gelmiyor.

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Destroyer

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 25 Haziran 2010, 12:04:43 »
ben dün 90 svadyaalıyla 600 rodok kestim kes kes bitmedi kalemi kuşatmışlardı kral ve lordları hepsi gitti  ;D katliam yapıyrduk birde şunu artırdıkmı kuşatmadaki merdiven sayısı artar mı
oyunlarindunyasi.com

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 25 Haziran 2010, 12:05:45 »
onun icin ayri bir ek paket var.Mod arsivinde bulabilirsin.

Çevrimdışı der Metz germeister

• (Stonewall)
  • Sekban
  • *
  • Sieg Hell No!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 20 Ocak 2011, 10:29:54 »
Warband için buna benzer bir mod varmı?

Çevrimdışı Ahilex

• Kısıtlı Üye
  • *
  • Brawlers, Bawlers & Bastards
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 20 Ocak 2011, 13:49:56 »
Evet internetten Mount and Blade Warband Battle Sizer yaz çıkar :)
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2011, 14:04:13 Gönderen: Ahilex »
don't be another brick in the wall

Çevrimdışı der Metz germeister

• (Stonewall)
  • Sekban
  • *
  • Sieg Hell No!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 21 Ocak 2011, 10:50:28 »
Ahilex buldum çok sağol.

Bulamayan olursa linkide koyayım dedim buyrun Warband için battlesizer...

http://www.fileplanet.com/211338/210000/fileinfo/Mount&Blade:-Warband---Battle-Size-Changer-v1.4.1