Gönderen Konu: Devam Eden Oyununuzdan Görüntüler  (Okunma sayısı 59361 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Ynt: Devam Eden Oyununuzdan Görüntüler
« Yanıtla #20 : 29 Kasım 2009, 12:39:30 »
1898 senaryosundan mu başladın?
1897'den başladım. 1898 yok.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Veletiz

• Sekban
  • *
  • Tharex
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 29 Kasım 2009, 12:49:02 »
Rov modunda adı kominist kendi kemalist olan devletim.  ;D

Hayırlı forumlar ve elveda ...

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
  • In Soviet Russia, pants jizz in you!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 29 Kasım 2009, 12:53:27 »
Rov??

Ic'n bayağı iyiymiş...
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı bir_dost

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 29 Kasım 2009, 13:00:35 »
Rise of Violence

Çevrimdışı Veletiz

• Sekban
  • *
  • Tharex
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 29 Kasım 2009, 13:04:15 »
Rov??

Ic'n bayağı iyiymiş...

O kadar fabrika yok , Normalinden fazla gösteriliyor . Her devlette bu var.

Çevrimdışı bir_dost

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 30 Kasım 2009, 16:26:10 »
Eski bir İtalya oyunum. Devam etmemiştim çünkü SSCB Mayıs 1941'de savaş açıyorlardı, Almanya ile müttefik olsa Vichy Fransa'yı kaybedeceğim. Aslında Barbarossa'ya kadar SSCB'ye dayanırdım ama neyse...
Suudi Arabistan kukla devletim
« Son Düzenleme: 30 Kasım 2009, 16:28:05 Gönderen: bir_dost »

Çevrimdışı akmanua

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 01 Aralık 2009, 13:44:02 »
keşke suriye ve lubnanada saldırsaydın  ;)
son sözler hayatında yeterince söz söylememiş ahmaklar içindir
Karl Marx ın son sözü

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 02 Aralık 2009, 19:30:28 »
Orada hiç bir şey yok doğru düzgün,4 fabrika mı ne var :D
1.(ma)ru de (da)me na (o)ssan: good-for-nothing old man                       6.(ma)ttaku (da)ijobu ja nai (o)kyaku: customer who's really not all right
2.(ma)jide (da)ssai (o)yaji: the really uncool old man                              7.(ma)tomo ni (da)karetakunai (o)toko: men no one wants to date
3.(ma)ssa ni (da)rusou na (o)yaji: really uncool-looking old                      8.(ma)ji de (da)kaetai (o)toko: man one seriously wants to date
4.(ma)ttaku (da)rakushite (o)ssan: really depraved old man                     9.(ma)ttaku (da)masenai (o)toboke: fool who unconvincingly feigns ignorance
5.(ma)zui (da)shi to (o)age: horrid bean curd                                        10.(ma)ssugu ikite no (da)inashi na jinsei na (o)jisan: old man who lives as he wants, but accomplishes nothing

Çevrimdışı Veletiz

• Sekban
  • *
  • Tharex
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #28 : 02 Aralık 2009, 19:36:06 »
İşeyaramaz topraklarda takılma. Kukla devletler kur oraya asker göndermene gerek kalmaz onlar korur oraları.

Çevrimdışı Hoihastası

• Minister
  • Sekban
  • *
  • cennaro'ya selam olsun. :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #29 : 02 Aralık 2009, 23:02:03 »
İşeyaramaz topraklarda takılma. Kukla devletler kur oraya asker göndermene gerek kalmaz onlar korur oraları.

velet doğru dedi. ;D bir kere türkiyeydim ve lübanını işgal etmiştim. almanyanın yanında savaşa girdiğimde, kukla olan lübnan bana karşılıksız petrol yardımı yapıyordu.
"Ey Türk evladı! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil Türk kanında mevcuttur."

Çevrimdışı denizli

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #30 : 13 Aralık 2009, 16:29:38 »
arkadaşlar resim almadım ama ileride güncellerken mesajı(edit)koyarım:
1936'dan italya ile başladım etiyopyayı işgal ettim sonra askerleri 2 tümen bırakarak getirdim sonra tarihe uymadım arnavutluğu işgal ettim venedikten 10 tümenle arnavutluktan toplam 10 tümenle yugoslavyaya saldırdım(savaş açtım yani)balkan paktı bana savaş açtı (türkiye dahil)bulgaristanla müttefiğim fransa sadece paktı iptal etti almanya savaş açtı (ama avusturya var arada :P)yugoslavyayı ilhak ettim sonra zor bir savaştan sonra yunanistanı yendim gaziantepe çıkarma yaptım istanbulda bulgarların elindeydi sonra 6 tümen çıkarttım türkler barış teklif etti 1.sinde yapmadım 2.sinde yaptım 5 tümen gitti ama konya karabük afyon izmir hattı ve batısı benim oldu 6 tümenim konyadaydı 4 ünü cepheye sevkettim çünkü romanya savaş açmıştı

1.Romanyayıda ilhak ettikten sonra ne yapayım?
2.hangi teknolojiyi geliştiriyim?(piyade 41 model yıl 1937)
yunanistanda çok isyan olduğu için bi kukla kurdum ondan başka kukla devletim yok 

Çevrimdışı denizli

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #31 : 14 Aralık 2009, 17:01:00 »
ben japonya ile 1938de başladım 11.07.1939da yıktım çini daha sonra tibete saldırdım barış yaptım 1 toprağı kaldı müttefik olduk sonra siamı işgal ettim siniang(öyle bir şey)da korkusundan müttefik oldu ama onları ban edicemde nasıl ban from a tıkladım müttefik yazıyor

Ne yapayım

Çevrimdışı WolkaN

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #32 : 14 Aralık 2009, 18:04:18 »
Resim koysanız! Sormak istediğiniz soruları sorular bölümünde sorun devletlerinizi buraya koyun  ;)

Çevrimdışı Veletiz

• Sekban
  • *
  • Tharex
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #33 : 16 Aralık 2009, 19:59:06 »

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
« Yanıtla #34 : 16 Aralık 2009, 20:02:52 »
İskandinavya mısın?

Edit;
EU3'e gitti aklım, İskandinavya'ya dönüşebileceğini sandım. :P
« Son Düzenleme: 16 Aralık 2009, 20:08:26 Gönderen: Ömer »
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #35 : 16 Aralık 2009, 20:06:12 »
Sovyetlerle başa baş bir mücadele var. :D

Çevrimdışı Veletiz

• Sekban
  • *
  • Tharex
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #36 : 16 Aralık 2009, 20:14:26 »
İskandinavya mısın?

Edit;
EU3'e gitti aklım, İskandinavya'ya dönüşebileceğini sandım. :P

Keşke ama olmuyor. önce nazilerle takıştım ardından sovyetlerle . Hiç yenilmedim. Basit bit ülkeyle bunları yapmak çok zor. 1941 de başlayıp 1013 eventi yaptım. Batıdanda aldığım destekle yendim. Oyunda bir bug var , hala müttefiklerde görünüyorum. Naptıklarını izliyebiliyorum ama istesem Mihverlere katılabilirim.

Çevrimdışı spyboy

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #37 : 16 Aralık 2009, 20:19:24 »
1013 eventi neki?

Çevrimdışı KHAN

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #38 : 17 Aralık 2009, 13:14:32 »
Avusturya-Macaristan İmparatorluğu-Mod 33

Çevrimdışı bir_dost

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle