Gönderen Konu: Warband Multiplayer Toplanma Başlığı  (Okunma sayısı 16258 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dadakoğlu

• The show must go on
  • Nizam-ı Cedid
  • *
  • Dadak Paşa
    • Profili Görüntüle
Ynt: Warband Multiplayer Toplanma Başlığı
« Yanıtla #80 : 24 Haziran 2010, 21:22:02 »
Benim ek bir program yüklemem gerekli mi? Ve oyunda hangi tuş ile yazışıyoruz?

Düzenleme: Hani oyunu göremiyorum? :/ 2 dakikada bir Internet oyunları kısmını yenileme yapıyorum ama oyun yok.  :-\
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2010, 21:42:23 Gönderen: Dadakoğlu »

Çevrimdışı HeroSK

• Sipahi
  • *
  • Subutai - Destroyer of Nations
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #81 : 24 Haziran 2010, 21:45:31 »
Hmm tüh eskiden oluyordu ama yeni yamadan sonra hiç denemedim. Ek programa gerek yok. T tuşuna basman yeterli oyun içinde.

O zaman uygun bir servar bulup orda buluşalım :( Boş bir server olsa iyi olur.

Kreuzzitter_Clanserver diye bir server boş şu anda gelirseniz oradayım. 
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2010, 21:47:57 Gönderen: HeroSK »
g]

Çevrimdışı Dadakoğlu

• The show must go on
  • Nizam-ı Cedid
  • *
  • Dadak Paşa
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #82 : 24 Haziran 2010, 21:53:57 »
BR_Server diye bir yer var. Oraya girelim?

Çevrimdışı HeroSK

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #83 : 24 Haziran 2010, 21:55:58 »
Bende görünmüyor o  :S Böyle olmayacak paradoxfan msn grubuna gelebilir misin yada özelden msn'nini atar mısın ?
g]

Çevrimdışı Apol10

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #84 : 30 Haziran 2010, 21:14:13 »
Multiplayer tam olarak nasıl oluyor bu oyunda sadece savaşmı yapılıyor.Yoksa single playerdeki gibi ortak camping mi yapıyoruz ?

BySeco

• Ziyaretçi
« Yanıtla #85 : 01 Temmuz 2010, 10:16:32 »
Multiplayer tam olarak nasıl oluyor bu oyunda sadece savaşmı yapılıyor.Yoksa single playerdeki gibi ortak camping mi yapıyoruz ?
Sadece savaş yapılıyor, bildiğin Counter Strike kapışmaları gibi.

Çevrimdışı HeroSK

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #86 : 21 Ağustos 2010, 10:04:51 »
Nedese sitemizdeki oyuncuları pek göremiyorum sunucularda ama  geçen gün Alcarin'i gördüm bir deathmatch oyununda. Eline teberi almış ben dahil milleti doğruyordu. :)

Yeterli talep olursa, bir oyun kurup hep beraber oynayabiliriz. Bugün müsait olanlar var mı ?
g]

Çevrimdışı katilemre

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #87 : 22 Ağustos 2010, 20:34:36 »
Bence Mount&Musket modunu oynamalıyız süper!

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #88 : 27 Ağustos 2010, 17:52:57 »
Oynayalım bugün beyler.Ben şu an oyundayım gelin.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #89 : 05 Eylül 2010, 01:40:23 »
Ertürkle Arena'da oynadık.Oklar yemin olsun ki adamın içinden geçti gözümün önünde.10'a 5 yenildim ama rövanş sözü aldım.Durum 2-1 ben yeniyorum yine de Ertürk haberin olsun.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #90 : 05 Eylül 2010, 01:41:05 »
 Nasıl 2-1?  :P Anlamadım?
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #91 : 05 Eylül 2010, 01:44:38 »
2 tane 2vs2 oynadık.Birinde sen 3 ken başladın, 13 sendin 11 bendim.Diğeri de ondan sonraki multiydi.Son multi de senin ama adamına büyü mü yaptın ne yaptın anlamadım.

BySeco ile oynadık, 16-5 ben yendim orada hiç sıkıntı yoktu, o da ben de çatır çatır yiyorduk okları.Hatta o multide bir mucize gerçekleşti.Şöyle gidiyordu, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3 hep böyle öne geçip geriye düşüp tekrar öne geçme durumu oluyordu.Sonra burada ezan okunmaya başladı ben 3 fark öne geçtim, sonra ezan bitti, fark 1'e düştü.Sonra ben madem böyle dedim, kendim ezan okurum dedim.Tam Allahuekber Allahuekber dedim oku bi salladım besmeleyle kafa. :D Sonra fark açıldı zaten.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #92 : 05 Eylül 2010, 01:48:49 »
13 e 11 de bir kere vs degil arada biri vardı o sayılmaz.  :J 11 kişi yi sırf beni yahut be n14 kere sırf seni öldürmedim araya barış kaynadı. Sağlıklı bir sonuç değil.

2-1  :smitten: :smitten:
« Son Düzenleme: 05 Eylül 2010, 01:51:34 Gönderen: Ertürkhan »

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #93 : 05 Eylül 2010, 01:51:47 »
Bana göre sayılır da neyse 2-1 olsun.Ona kalırsa ben de istediğim devlet olamadım ilk vs'de. :P

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #94 : 05 Eylül 2010, 01:52:55 »
 Ben ilk kez piyade oldum yahu? Gördüğün şekilde bende kerkitçiyim. Bana sorarsan be ndezavantajlıydım.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #95 : 05 Eylül 2010, 02:02:28 »
Ben de norddum daha dezavantajlıydım.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #96 : 05 Eylül 2010, 02:05:18 »
Ben de norddum daha dezavantajlıydım.
Nord bendim  :snore:

Neyse. Sabah artık kozlarımızı paylaşırız.Ama ben kolay kolay kozumu vermem.(espri)  ;D

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #97 : 05 Eylül 2010, 02:06:59 »
Öyle olsun.Nord hem sendin hem de bendim.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #98 : 05 Eylül 2010, 02:09:52 »
Ama gerçekten çok eğlendik. Hele barışla kopuyoruz.  ;D Bir ara 7 kişiye çıktı sayı süperdi. Oklar havada uçuşuyor bide oyunu bilen gerçek 7 insanla oynayınca, botlardan aldıgınız zevkin 3 -4 katı zevkli.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #99 : 09 Eylül 2010, 08:51:17 »
Bugün böyle kendi aramızda kapışacağımıza isimlerimizin başına "PRDX" ya da onun gibi bir şey ekleyip bi servera yumulalım ortalığı dağıtalım olur mu?