Gönderen Konu: Steam'i Kaldırma Yöntemi  (Okunma sayısı 10834 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HeroSK

• Sipahi
  • *
  • Subutai - Destroyer of Nations
    • Profili Görüntüle
Steam'i Kaldırma Yöntemi
« : 14 Nisan 2010, 10:49:34 »
Arkaplanda Steam'ın çalışmasından hoşnut olmayanlar için aşağıdaki yöntem ile steamdan kurtulabilirsiniz.

1-Kutulu versionu edinenler için, Steam'i kurun ve Steam üzerinden oyunun aktive edin. (Oyunu steam üzerinden oyunu indirmenize gerek yok)

2-Steam'de oyunlar listesinde Warband'i göreceksiniz. Sağ tıklayıp, Serial'i görebilirsiniz. Bunu bir kenara kaydedin.

3-Steam'i kaldırın.

4-Taleworlds'den yada başka bir yerden indirdiğiniz M&B Warband'i kurun.

5-Oyunu açmak için kısayola tıkladığınızda, Steam'den aldığınız seriali buraya girin.

6-Artık oyunu steam olmadan rahat rahat oynayabilirsiniz. :)

Not; Eğer buradaki gibi önce Steam üzerinden aktive ederseniz bu bilgisayarın kayıt defterine(registry) yazılır ve bağımsız şekilde oyunu kurduğunuzda sizden serial sormayacaktır. Ancak, steam üzerinden aldığınız 16 haneli seriali sakladığınız müddetçe bir daha steam'a gerek duymadan oyunu aktive edebilirsiniz.
g]

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
Ynt: Steam'i Kaldırma Yöntemi
« Yanıtla #1 : 25 Haziran 2010, 01:20:20 »
ben dvd seklinde almayi dusunuyorum.Oyuna girince steam arkada cikicak derken?
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı Alcarin

• Yeni Çeri
  • *
  • There is no one but me
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 25 Haziran 2010, 01:46:53 »
ben dvd seklinde almayi dusunuyorum.Oyuna girince steam arkada cikicak derken?

Yani MB:Warband kurulmaya başladığı halde steam açılıyor. Oyuna girince de steam açık olması gerekiyor. Kaldırma yöntemi anlatılmış zaten.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2010, 06:06:55 »
Böyle yapınca formattan sonra orjinalliğin gitmesi gibi bir ihtimal var mı?

Çevrimdışı HeroSK

• Sipahi
  • *
  • Subutai - Destroyer of Nations
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 03 Eylül 2010, 08:09:11 »
Format attıktan sonra Steam'dan aktivasyon yaptıktan sonra sana verilen şifreyi oyunun içinden yazarak kullanabilirsin. Tekrar steam'a gerek yok.
g]