Gönderen Konu: Warband Multiplayer Hamachi Buluşma Konusu  (Okunma sayısı 26223 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Mücahidler!!! Cenge Var mısınız?
« Yanıtla #40 : 03 Eylül 2010, 01:46:32 »
Sadece bir oyunu kaybetmişim. Dört tane kazanmışım. Ama önemli olan zevk almaktı ve ben aşka geldim. (L) ;D
« Son Düzenleme: 03 Eylül 2010, 01:46:48 Gönderen: fear34 »
"When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground."

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #41 : 03 Eylül 2010, 01:48:20 »
İlk oyun zevkliydi ya Bicanla iyi iş yapmıştık.Ben öyle bayrak indirmeceymiş bayrak hacılamaymış dinlemedim, öyle entel dantel işleri Bicana bıraktım. :D

Dadak iyi kapışıyordu ama. tbrk*

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #42 : 03 Eylül 2010, 01:49:31 »
 Beyler bende oynamak isterim . Daha ne kadar oynayacaksınız? İnşalalh tatil boyunca yaparsınız da size ilerde katılırım?
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #43 : 03 Eylül 2010, 01:50:57 »
Ya online adam oldu mu oynarız.Belli bir saat yok çünkü isteyen oyunun ortasında da girebiliyor.Ağa katıl. tbrk*

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #44 : 03 Eylül 2010, 01:54:48 »
 Tamamdır.

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #45 : 03 Eylül 2010, 02:36:59 »
Bir daha mı oynasak ne?

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #46 : 03 Eylül 2010, 02:37:35 »
Ben demiştim. Ama çıkmam gerekiyor biraz sonra.
"When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground."

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #47 : 03 Eylül 2010, 02:44:24 »
Zaten Dadak ve sen kaldın başka kimse yok.Neyse yarın millet gelir, birkaç kişi de üye oldu mu tamam.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #48 : 03 Eylül 2010, 13:40:16 »
Oynayacak varsa hamachiye gelsin 4 kişi olursak oynayalım.

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 03 Eylül 2010, 14:21:33 »
Ben geliyorum.

Çevrimdışı FurkanBey

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #50 : 03 Eylül 2010, 14:31:32 »
İyi oyun yapıyoruz 4 kişiyiz gelen varsa gelsin.

Çevrimdışı Ernst Gatza

• (Luftwaffle)
  • Sipahi
  • *
  • Better dead than orangered!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 03 Eylül 2010, 14:39:44 »
Server'i bulabilsem :D
eh neyse hilesiz oynarım artık ne yapıyım

Çevrimdışı Velandor

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Divan-ı Harp
« Yanıtla #52 : 03 Eylül 2010, 17:05:31 »
Feci oynadık. Ben 4 saat falan oynadım sanırım ;D
Talime öncelikle 3 kişi başladık. 1v1v1 yaptık. Furkanbey, HERO ve ben. Buzda savaş haritasında oynadık. 1-7 gibi rezil bir skor çıkardım orda ;D
Devamında Fear34 geldi, 4 kişi olduk. Bu sefer 2v2 yaptık. Değişik bir haritaya geçmiştik. Hero ve ben - Furkanbey ve Fear34. Bunda feci koptum ;D 11-2 yaptım HERO karşı tarafa geçene kadar. Sonra Hero karşı tarafa geçti, benim panzehirim olduğu anlaşıldı ;D O oyundada bayağı güzel oynamıştık. Sonra Barış geldi, tekrar Buzda Savaş haritasına geçtik. Furkanbey ile Ben, karşıda Hero-Barış-Fear34. Biz Kergittik, onlar Sarranid. Hepimiz atlı olduğumuz için çok zevkli bir oyun olmuştu. Oyunun birincisi 18-12 ile bendim. Peşimden 16-8 ile Furkanbey geliyordu. Sonra tekrar 2. haritaya geçtik, orda ne olduğunu net hatırlamıyorum ama devamında Fear-Ben karşıda Barış-Dadakoğlu yaptık. Onda 14-4 mü ne oynamıştım. En son Arena haritasına geçtik, herkes tek ve piyade yaptık. Benim parladığım oyun o oyundu ;D 19-5 ile bitirmiştim. Benim saldırdığım her kişi nedense full savunma yapıyor ;D Bugün bayağı eğlendim ben şahsen. Hero süper oyuncu, Furkanbey'de çok iyi. Barış fena sayılmaz. Dadak ile Fear34'de Barış kadar varlar. Eğer her gün böyle talimlere devam edersek Paradoxfan klanı kurabiliriz diye düşünüyorum. Hiçbirimiz öyle kötü değil. Sonrasında internet serverlarına geçeriz ;D
"Mat şaşırmamıştı. Büyük olasılıkla, Işık'ın ilk insanı yaptığı ve o insanın ilk kuralı belirlediği gün, bir başkası da o kuralı ihlal etmenin yolunu bulmuştu. Elayne gibi insanlar kendi işlerine gelen kurallar icat ediyordu. Mat gibi insanlar da, aptal kurallara uymamanın bir yolunu buluyordu."
Towers of Midnight, Wheel of Time 13

Çevrimdışı Barış

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Salvador Allende
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 03 Eylül 2010, 17:21:21 »
Bende her yer maviydi bazı haritalarda neden?
yaşasın örgütlü mücadelemiz

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #54 : 03 Eylül 2010, 17:45:39 »
Beyler şu anda oynuyoruz herkes gelsin.

Çevrimdışı Barış

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Salvador Allende
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 03 Eylül 2010, 19:09:29 »
Şimdi bitti süperdi.
yaşasın örgütlü mücadelemiz

Çevrimdışı katilemre

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #56 : 03 Eylül 2010, 19:10:10 »
Bence bir ara "Mount&Musket" oynamalıyız :D

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #57 : 03 Eylül 2010, 19:10:17 »
Evet çok zevk aldım bende.

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #58 : 03 Eylül 2010, 19:36:49 »
 Kim kazandı?

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #59 : 03 Eylül 2010, 19:38:12 »
Öylesine oynadık kazanan kaybeden öenmli değil ama en iyi skoru velandor yapıyordu.