İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - FatihTr

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 36
1
Bu hafta kesin gelecek. Kusura bakmayın okuldan zaman kalmıyor.

2
Nasıl isterseniz öyle olsun bende diğer dosyalari çevirmeye devam edeceğim. 

3
Tabii ki yardıma açığım, şu sıralar çok yoğunum fazla çeviri yapamıyorum. Bana özelden dosyayı atabilirsiniz.

4
Arkadaşlar oyuna nasıl baktığınıza bağlı olarak oyunun nasıl olduğu size göre değişir. Adamlar oyunu çıkartırken biz GPS ye rakip olacağız demediler ki. Oyunda ayrıntıya boğulacaksınız da demediler. Boşuna heveslenmişsiniz. Bana oyun güzel geldi. Şuanda %80 e yakın inceleme olumlu steam'de. Türkiye 2020 yılında başlarsanız sanırım önerilen 6 devletten biri. Türkiye'yi sıradan Ortadoğu ülkesi görmedikleri anlamına gelir bu. Oyunda size verdiği görevler bulunuyor "ekonomiyi canlandır" , "Sovyetleri Geri Getir" gibisinden. Çoğu devletin kendine has görevleri var. Kısaca malum yerlerden indirip deneyin bir şey kaybetmezsiniz. Eğer beğenirseniz alabilirsiniz 30 TL bence bu oyunun hakkı olan bir para. GPS 4 100 Lira ek paketleri alırsanız daha da fazlaya denk geliyor. Bu verdiğiniz paraya değiyor mu?

5
Hayır bu hafta yeni sürümle birlikte güncelleyeceğim.

6
İncelemeye gelen yorumlarda ayrı komedi :D

7
Öncelikli olarak oyunun en önemli yerlerini çeviriyorum sonra dosyaları bitirmeye uğraşıyorum.

8
V1.8 Çıktı! Analiz yakında güncellenecektir.

10
Hearts Of Iron IV / Ynt: Kanada ile neler yapılabilir
« : 31 Ocak 2017, 19:04:25 »
Amerika fethi için güzel bir endüstri ve Ordu kurabilirsen olabilir. Mihver'e katılıp onlardan eksik silahlarını bir nebze olsun temin edebilirsin. Odak ağacı da endüstri için yardımcı olabilir.

11
Teşekkürler yardımınız için konuya ekleyeceğim. HOI4 Çevirim bitsin bunu güzelce çevirip bitireceğim.

12
Elinize sağlık hocam. Oyun indirime girdiğinde almayı düşünüyorum inşallah o zamana kadar yamayı bitirebilirsiniz.
Sağolun teşekkür ederim. İnşallah bitireceğiz.

Fatih hocam gibi insanların varlığı çok önemli. Hem hiçbir karşılık beklemeden çeviri yapıyor hem de mecburiyeti varmış gibi her hafta güncellemeye çalışıyor. Yani bir insanın karşılıksız olarak kendi zamanından harcaması çok büyük fedakarlık, ben açıkçası iyi seviyede İngilizce biliyor olsam yapar mıydım böyle bir şey diye düşünüyorum, muhtemelen yapmazdım. Gelen yorumlara da elinden geldiğince seviyeli cevaplar veriyor. Böyle güzel insanlara ne kadar teşekkür etsek azdır, sayelerinde bu karmaşık yapıdaki oyunları anlayabiliyoruz. Umarım yapımcı bir gün resmi olarak ekler dilimizi. Ben kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum, umarım yamanın nihayete erdiğini görürüz.

Öncelikle bu kadar uzun bir yazı yazarak destek olduğunuz için teşekkür ederim elinize sağlık. Ben ilk başta çeviriye başlarken bu çeviriyi bitireceğimi belirttim. Sözümde durmaya çalışıyorum. Çeviriyi hızlıca bitirip sonrasında güncelleme çıktıkça yeni gelen satırları çevireceğim. Umarım kazasız belasız bitiririm.

13
Hearts Of Iron IV / Ynt: Kanada ile neler yapılabilir
« : 31 Ocak 2017, 08:28:35 »
Kanada ile Amerika'yı fethetmeye çalışabilirsin.

14
Modun sürümü oyununuzun sürümüne uyumlu değil. Bu yüzden sürümü değiştirseniz bile bir şey değişmiyor. Oyunu 1.3 e güncellemeniz gerekiyor.

15
Evet son surume uyumludur.

16
V1.7 Çıktı. Hataları ve görüşlerinizi bildirmeyi unutmayınız.

17
Bir sonraki sürümde eklerim.

18
Eyvallah yamayı bitirmeye çalışıyorum. Yarın veya pazar günü yeni sürüm gelecek.

19
Arada beynim yanıyor olur o kadar hatalar :)

Tekrardan bakıcam barış bölümüne bu hafta sonu bir sürüm daha yayınlayacağım.

20
Oyunun sürümü ile modun sürümü uyumlu olsun. Son sürüm oyun ile son sürüm modu yüklerseniz sıkıntı çıkmaz. Çıkıyorsa bir yolunu buluruz.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 36