İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - alemdar1227

Sayfa: [1]
1
Diğer Oyunlar / Ücretsiz Watch Dogs
« : 12 Kasım 2017, 19:47:54 »
Evet beyler oyun ücretsizmiş kaçırmayın. 7-13 Kasım arası uplay hesabınıza oyunu bedava ekleyebilirsiniz. Ben ekledim bile. ;) Bu da link: https://freetrial.ubisoft.com/promotions/watch-dogs-1/8/

2
Diğer Oyunlar / Call of Duty: WWII
« : 30 Ekim 2017, 23:58:00 »
Evet beyler cod'un yeni oyunu çıkıyor. Bana göre son black ops 2'den beri adamakıllı bir cod oyunu göremiyorduk. Ama bu sefer heyecanlıyım beklentim yüksek. İnşaallah adamakıllı bir cod oyunu oynayabiliriz. Şu cod'un gelecek temasından bıkmıştım şimdi eskiye dönüyoruz. Umarım oyunun içine etmezler.

Call of Duty: WWII için sistem gereksinimleri yenilendi

Yayınlanan yeni sistem gereksinimleri ise şöyle,

Minimum

OS: Windows 7 64-Bit veya daha yenisi
CPU: Intel Core i3 3225 3.3 GHz veya AMD Ryzen 5 1400
RAM: 8GB RAM
HDD: 90GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 660 @ 2 GB / GTX 1050 veya ATI Radeon HD 7850 @ 2GB / AMD RX 550
DirectX: Version 11.0

Önerilen

OS: Windows 7 64-Bit veya daha yenisi
CPU: Intel Core i5-2400 veya AMD Ryzen R5 1600X
RAM: 12GB RAM
HDD: 90GB
GPU: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 @ 6GB veya AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
DirectX: Version 11.0

SAnırım oyunu 20-15 fps alarak oynarım heralde. Hoşuma giderse seneye kadar para biriktirip sınavdan sonra multi için satın alabilirim.
Şunlar da trailer'lar:

https://www.youtube.com/v/Je43uB7tBf4&fs=1&wmode=transparent

https://www.youtube.com/v/a9ITIaKzG3A&fs=1&wmode=transparent

Bu da bugün yayınlanan carentan haritası'nın trailerı. Cod 2 de çok seviliyormuş bu haritada. Ama sadece season pass ile oynanabilirmiş.
https://www.youtube.com/v/6Fywv4x5OrI&fs=1&wmode=transparent

3
Diğer Oyunlar / Assasins Creed Origins
« : 24 Ağustos 2017, 14:15:33 »
Yeni Ac oyunu çıkıyor. Benim yeni oyun hakkında merak ettiğim şeylerden biri de Jesper Kyd'nin yine müzikleri yapıp yapmayacağı idi. Zira ben Jesper Kyd'yi özellikle Ezios Family'den dolayı çok seviyorum. Zaten Jesper Kyd
çoğu Ac müziğinde Ezios Family temelli bir beste yapıyor. Mesela Venice Rooftops ve Ac Rogue'nin giriş müziğinde de büyük oranda Ezios Family'yi görmek mümkün. Yeni çıkan oyunda da ben bu bestenin benzerini gördüm. Videoları aşağıya attım. Sizlerin de bu konu hakkındaki görüşlerinizi merak ediyorum. Aynı zamanda Ac Origins hakkındaki fikirlerinizi de buradan paylaşabilirsiniz.

 Bu Ezios familynin orijinali : https://www.youtube.com/watch?v=eZvhREeVTYo

 Bu da Ac Origins'in müziklerinden: https://www.youtube.com/watch?v=1q_SiSSwPlg

2. videonun arka fonu ezios family'den yapılmış. Yorumu size bırakıyorum.

4
Bugün Eu 4'e yenideen bi başlayım. dedim. En son 1.19 ile oynamıştım. Oyunda biraz değişiklikler olmuş ve sanki ben de oynamayı biraz unutmuşum. Avusturya ile 1618'de 30 yıl savaşlarıyla bir oyun açtım. Ben katolik ligdeyim ve karşımda da Danimarka önderliğinde protestan ligi var. Protestan ligi çok güçlü. Protestan liginde bir sürü prens , Bohemya , Brandenburg , Fransa ve İngiltere var. Zaten Fransa ve İngiltere beni de rival eklemişler. Ve Osmanlı da benim düşmanım ve Osmanlı bana diğer devletlere karşı savaş açmamam için uyardı. Yani kime savaş açsam aynı zaman da Osmanlı ile de savaşmış oluyorum. Ve sadece bayvera ve İspanya müttefiğim. Ne yapmamı önerirsiniz ? Köşeye sıkıştım ve din konusunda ne yapacağımı bilmiyorum. Değerli forum üyeleri yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

5
Diğer Oyunlar / Half Life 3 Gerçekten de Hiç Çıkmayacak mı?
« : 12 Ağustos 2017, 18:38:38 »
Evet bildiğiniz gibi Valve'nin yaptığı Half Life 2 gelmiş geçmiş en iyi pc oyunu ödülü yanısıra 10'larca da büyük ödül almıştır. Ve bence de dünyanın en iyi oyunları arasında yer almaktadır. Ama böyle efsanevi bir oyunun devamının çıkması bütün fps oyuncularının istediği bir şey. Ama şu an half life 3 ün cıkmayacağına neredeyse herkes emin. Ama ben öyle düşünmüyorum. Aslında valve şu an nasıl bir half life 3 çıkarsa da beklentileri karşılayamayacağı kesin. Ve bu yüzden valvenin half life 3 ü çıkarmak istemeyeceğini düşünmek mantıklı. Ama ben şöyle düşünüyorum. Hani olur ya yıllar sonra steam bazı sebeplerden batmak zorunda kalabilir. İşte ben o zaman valvenin son koz olarak half life 3 ü cıkaracağını düşünüyorum.
Böylece batmaktan kurtulabilir.

 Peki bu konuda sevgili forum üyelerinin de düşüncesini merak etmekteyim.

6
Tarih / Ab ile Hre arasındaki benzerlikler
« : 01 Ağustos 2017, 18:16:53 »
Öncelikle konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın. Evet Ab ile Hre'nin birbirlerine benzerligi bugün dikkatimi çekti. Şimdi bakıyoruz Hre'de bir imparator va ve bu ülke hre üye ülkeleri arasında otorite sahibi ve Hre'nin başkanı gibi söz hakkına sahip ve hre ülkeleri dış dünyaya karşı kısmen de olsa birlikte hareket ediyorlar. Aynı şekilde Ab'de de Almanya ve Fransa var ve bunlar da Ab'nin imparatoru gibi davranıyorlar ve özellikle Almanya birliğin lokomatifi olarak Ab içinde oldukça etkili gibi. Ve yine hre'de olduğu gibi dış politikada ortak hareket ediyorlar.

 Bu konuda sizlerin de görüşlerini merak ediyorum. Benzerlikleri ve farklılıkları buraya yazarsanız değerlendirebiliriz.

7
Diğer Oyunlar / En sevdiginiz 3 oyun serisi
« : 24 Haziran 2017, 16:57:04 »
Herkes aşagıya hayatı boyunca en sevdiği 3 oyun serisini yazarsa güzel olur. Ben başlıyorum.

1. call of duty serisi ( özellikle modern warfare ve black ops serisi)
2.assasins creed serisi
3. Paradox oyunları ( Allah pds'den ve ubisoft'tan  razı olsun)

8
HOI4 - Hikaye ve AAR / Avrupa'nın Fatihi : Kaiser Wilhelm 2
« : 23 Haziran 2017, 17:58:35 »
Hearts of İron 4 1.3.3 Kaiserreich Hikayesi

Giriş :

  Ben kutsal Almanya'nın büyük lideri Kayser 2. Wilhelm . Ülkem Weltkrieg'de (dünya savaşı) büyük bir zafer kazandı . Bütün düşmanlarımı ağır bir yenilgiye uğrattım. Ancak o zaferimizden bugüne 15 yıl geçti. Düşmanlarım güçlerini yeniden topladılar. The Third İnternational Entente adında 2 ittifak kurarak bana düşmanlık beslemeye başladılar. Kendilerini Büyük Almanya'ya karşı rakip sanmak gibi büyük bir ahmaklık yaptılar. Bu hatalarının bedelini onlara Mitteleuropa olarak tüm topraklarına el koymakla ödeteceğim. Tarih beni bütün Avrupa'ya diz çöktüren adam olarak yazacak. Yaşasın Büyük Alman İmparatorluğu.

https://i.hizliresim.com/5QMLOz.png


''İlk bölüm en kısa zamanda gelecek.''

9
Hearts Of Iron IV / Hoi 4 oyundan atma
« : 21 Haziran 2017, 17:11:58 »
Meraba formu 1 yıldır takip ediyorum. Bu ilk yazım. Ben hoi 4 ün 1.33 sürümünü oynuyorum. Oyun başlar başlamaz kendiliğinden oyundan atıyor. Bu sorun yeni olmaya başladı önceden yoktu. Çözüm önerilerinizi bekliyorum. Sistemim de fazlasıyla yetiyor.

Sayfa: [1]