İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - FatihTr

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 35
1
Konularda kurulum kısmında linki mevcut ve hala çalışıyor.

2
Yaza kadar biter bir sıkıntı çıkmazsa. Benim şahsi düşüncem eğer bir oyun bir ülkede çok fazla satıyorsa ve firma yine de o ülkenin dilini getirmiyorsa bunda art niyet ararım.

3
V1.6 Fix Çıktı. Tüm hatalar giderildi ve bir kaç çeviri yapıldı.

4
Hocam düzelttim onları yarın bir fix yayınlayacağım. Kusura Bakmayın :(

5
Hataları düzeltirim sıkıntı değil. İngilizce dışındaki dillerde yazan yerleri çevirmiyorum. Haftaya gelecek güncelleme ile %80 i geçeceğiz.

6
V1.6 Çıktı. Çeviri Yüzdesi analizden sonra güncellenecektir. Artık okulların tatile girmesiyle çeviri hız kazanacak. %85 i tatil bitimine kadar geçmeyi planlıyorum. Hataları bildirmeyi unutmayın.

7
Yarın Sabah yayınlanacak İnşallah.

8
Bazı sorunlardan ötürü 3 gün içinde yayınlayacağım. Biraz bekliyeceksiniz fakat daha fazla çevrilmiş yer olacak tabii ki.

9
Ülkemizden böyle güzel modlar çıkması bizleri sevindiriyor. Verdiğiniz bunca emekten dolayı teşekkürler.

10
Dediğiniz hataları düzeltirim. O "Home of the Free" kalıbını ben çevirmediğime eminim hemen düzeltiyorum. Sınavlarım bitti tekrardan çeviriye ufaktan başladım. Pazar günü tüm hataları düzelten ve az buçuk yeni yerlerin çevrildiği yamayı yayınlayacağım. Hataları bildirdiğiniz için teşekkürler.

11
Fazla vakit alacağını düşünmüyorum.

12
HOI4 Çevirisi bitince İlk önce bu yamamı bitirip sonrada CK2 ye geçeceğim.

13
Teşekkürler. İyi Oyunlar :)

14
V1.5 Çıktı! Çeviri yüzdesi yakında güncellenecek.

15
Muhrip olarak düzeltiyoruz. Yarın yeni sürüm çıkacak.

16
Destroyer olduğu gibi kalacak diğer önerileri yapmaya çalışacağım. Sınavlar yoğun 2 hafta boyunca. Bu yüzden güncelleme gelmeyebilir.

17
Önerileriniz için teşekkürler. Almanca kısımları çevirmeyi düşünmüyorum. Çünkü bunlar kalıplaşmış kelimeler. Eğer olağan kelimeler olsaydı zaten İngilizce yazardı oyun yapımcıları. Diğer önerileri yaparım.

18
Eyvallah iyi oyunlar.

19
V1.4 Çıktı.

20
Yarın, en geç pazartesi.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 35