İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Mesajlar - BosnianTr

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 75
1
Together for Victory 1.3.3
Mod Black İce Son Sürüm
Ülke Türkiye

1940 yılında Almanlar'ın yanında savaşa katıldım. Ama Lend Lease Request seçeneği yok yani lojistik destek isteyemiyorum. Sadece verebiliyorum. Sebebi nedir ?

2
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD] Black Ice
« : 28 Mart 2017, 15:14:08 »
Modun suanki son guncelleme durumu nasıl ?  + ve - yönlerini yazarmisiniz ?

3
Video gerçek. Yeni bir video değil.

4
Oyundaki mantık çok çok güzel ama oyun bunu iyi sunamıyor. Bir kaçgün neşeyle oynuyorsun sonra bida açmamak üzere kapatıyorsun o yüzden almanı önermiyorum.

Oyunu en iyi açıklayan cümle. Konu kilit :D D

5
Liberal bir devleti sosyalist nasıl yapabilirim ? Yani sektörleri devlet eline almak istiyorum. Sırbistan ile başlıycam yavaş yavaş Kosova, Makedonya, Karadağ, Bosna, Hırvatistan ve Slovenya'yi alarak Yugoslavya olmak istiyorum.  Tavsiyeleriniz nedir ?

6
Bütün vpn programları engelli

7
Kaç paradır ?

8
Dün gece 40dk-1 saat civarı oynadım. 20dk oyun grubu kurma filan geçti. 40 di oyun oynadım. 500mb gitti

9
Arkadaşlar ben öğrenci yurdunda kalıyorum ve burada Steam engelli. Hiçbir VPN programı da çalışmıyor. Ben online Company of Heroes 2 oynayan birisiyim ama malesef yurtta oynamıyorum. Birkaç map indirmek için telefonumun mobil verisini paylaşıma açtım ve oraya bağlanarak indirdim 3-5mb lik birkaç dosya.

Acaba mobil veriden steam'a bağlansam ve online coh2 oynasam kaç mb yer ? Telefon faturalı oldugu için aşım yapar diye korkuyorum.

10
Diğer Oyunlar / Ynt: Company of Heroes 2 Soru Cevap
« : 04 Mart 2017, 21:47:44 »
Arkadaşlar Steam Workshoptan indirdiğim bazı realism modları var. Coh2 Realism modu çok güzel. Ama dengesizlikler var. Acaba bu dosyalara nasıl ulaşabilirim tam yeri nerededir ? Dosyalarla oynayabiliyormuyuz ?

11
Diğer Oyunlar / Company of Heroes 2 Soru Cevap
« : 25 Şubat 2017, 15:59:26 »
Company Of Heroes : Blitzkrieg modunu yıllardır oynarım. Oyunca gerçekten büyük bir gerçekçilik katiyor. Normal Company of Heroes oynarken mesela 1 makineli tufek veya mg42 piyadeleri taradığı zaman çok zor öldürebiliyor. Askerler merminin karşısında yere yatmış ve çok zor zarar görüyorlar. Mesela bir anti tank, bir tankı 3 4 vuruşta öldürebiliyor. Ama Blitzkrieg modda mesela bir alana havan topu veya top mermisi düşsün,  askerleri mahveder. Anti tank 1 tankı maksimum 2 atışta  imha edebilir. Makineli tüfekler askerlere kan kustırabilir çünkü askerler 20 mermi yerine 3 veya 5 mermi(örnek) yiyince ölüyor.

Bukadar gerçekçiliğe alışmış olan ben, COH2'yi satın aldığım zaman hayal kırıklığına uğradım. Oyun çok güzel ama dediğim gibi damage konusu çok sıkıntı ve gerçekçi değil. Hepsi birer et parçası insan olan askerler makineli tufeklere karşı baya baya zor ölüyor. 
Bu 1 dakikalık videoyu izleyen arkadaşlar nedemek istediğimi anlayacaktır:

https://m.youtube.com/watch?v=7tAS9Ru1lM4

Yaptığım araştırmalar sonucu, Steam'da çeşitli modlar buldum. Çoğunlukla Coh2 Realism Mod'u oynuyorum. Ayrıca All Units modu da var damage mekaniği Realism mod kadar gerçekçi değil.

Bana önerebileceğiniz veya benim bilmediğim bir Company Of Heroes 2 gerçekçilik modu var mi ?


12
Teşekkürler. Ya içimden biseyler demek geliyor burda söylemek istiyorum bu konuda. Ya ben bu oyunda karşımda bir dış tehdit tarzi bisey göremiyorum. Tamam ülkeyi iyi idare etmezsem(ekonomik sosyal) veya aşırı şeyler yaparsam bir şekilde halk veya ordu beni deviriyor. Burası gayet normal. Ama ben uluslarasi ilişkiler ve dış diplomaside hiç ama hiç kendime karşı bir tehdit hissetmiyorum(türkiye ile oynuyorum). Mesela iran'ı istihbarat yolları ile zayıflatma yoluna gidiyorum, veya terör örgütlerini destekle filan yapıyorum. Sonra düşünüyorum ; bunları yapmasam da benim için birşey farketmiycek. Çünkü ne bir silahlanma yarışı, ne bir uluslarasi rekabet hiçbirşey yok. Bazı ülke liderleri ziyarete geliyorlar beni, getirdikleri  konu ticaret antlaşması. O da eminim oyunda yalnız hissetmeyelim diye yapılmıştır. Çünkü birçok region a baktım haritada. Okul sayısı, yol sayısı v.s sayısı oyunun başında neyse 1 sene sonra da aynı. Yani arkadaşlar en sevdiğim en heves ettiğim oyun böyle olunca bunları yazmak geliyor icimden. Icerik olarak en geniş olan oyun bu, bu yüzden çok seviyorum ama çok yalnız hissediyorum oyunda.

Mesela Suriye bütün muhalifleri  yendi birtek isis kaldı. Ben de Türkiye olarak cevremde güçsüz bir suriye (!) Istedigim için isid e yüklü miktarda destek verdim ve şuan suriye ile savaşıyorlar. Şimdi düşünüyorum? Ben destek vermeseydim de suriye ışıdı temizleyip normal bir devlet haline gelmeye başlasaydı, bana ne yararı veya ne zararı olacak? Güçlenen suriye bana tehdit mi oluşturacak?
Aklımda deli sorular

13
Low ile ne alakası olabilir ki ?

14
Oyun sürekli geolib çalışmayı durdurdu diye hata vererek atıyor. Pes ettim

15
Hocam videoda anlattıgın gibi kabinemde bulunanları ajanlar vasıtası ile incelemeye aldım ama çogu basarısız oluyor bu girişimlerin. Bu yuzden istifa eden bakanlar oldu iş açığa çıkınca. Bütün istihbarat yıldızları full bide.

16
Hocam çok teşekkürler. Şuan diplomasi videonu izliyorum. Gerçekten harika yapmıssın ellerine sağlık

17
Hocam şimdi videonda izledim. Bütün sektörleri Subside yapabilirsiniz dedin. All Activites kısmını seçip yapsak hepsine etki ediyor dimi ?


18
İnanın benim de şüphelerim var o konuda. Bide mesela gizli işler ile başka bir ülkede rejimi değiştirebiliyormuyuz ? Yoksa sadece başkanı mı değiştirebiliyoruz ?

19
Diğer konunuza yazmıstım ama burdan devam edelim. Mesela Türkiye olarak Özgür suriye ordusunu nasıl destekleyebiliriz dolaylı yollardan ?

20
Hocam videolarını tek tek izliyorum. Çok teşekkür ederim. Benim sormak istediğim bir soru var ;

1-)Rusya ile oynuyorum.Gercekteki gibi Suriye'ye yardım etmek için hava kuvvetlerim ile destek veriyordum. Daha sonra buna kara kuvvetlerini de eklemeye karar verdim. Military OperationsOperations kısmından "Defend a country" seçeneğine tıkladım ve suriyeyi sectim. Ve tabiki Putin TVye çıkarak isis ve diğer gruplara savaş ilan etti. Sonra Türkiye den askeri geçiş izni alarak 50.000 askeri suriyeye gönderdim bazı şehirleri alması için. Amaç tamamen müttefike yardım etmek. Kobani'yi isid'den geri aldım. Bu sefer suriye bana savaş açtı askerlerime saldırdı. E ben müttefikinmi kara gücü ile desteklemek istedim. Sadece hava ile olmaz dedim. Yani burda anormallik var mi?

2-) Hocam sence oyunda yalnızmıyız ? Hiç dikkat ettin mi AI biseyler uretiyor mu ? Oyun gazetesine filan bakıyorum dunyada olaylar olmus ama AI neler yapıyor tam bilmiyorum.

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 75