Gönderen Konu: Hava Kuvvetlerinin Pek Bir İşe Yaramaması  (Okunma sayısı 436 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Hava Kuvvetlerinin Pek Bir İşe Yaramaması
« : 28 Nisan 2017, 14:41:32 »
Oynadığım Mod : Black İce Son Sürümü
Ülke: Almanya
Sene : 1944-1945
Bütün Hava Teknoloji ve Doktrinleri Full

Sorum şu, Bütün Britanya adası üzerinde hava hakimiyetine hakimim. %80 oranda genel kontrol bende. Avcı ucaklarim son model ve sayilari 2000'i buluyor. Düşman ucaklarini temizledikten sonra bölgeye çok sayida agir bombardıman uçakları ve son model v-2  roketleri gönderdim. Agir bombardıman uçakları toplam 600u geçer. 1000e yakindir. Stratejik Bombardimani isaretlememe rağmen çok ama çok az etki aldim. Hava şartları da fena değil. Sonra oyunu save yapip Britanya ile actim ülkeye bakmak için. Hicbir fabrika veya altyapi hasar almamis. Bunun nedeni ne olabilir ? Onlar bana hava saldirisi yaptiginda çok fazla fabrika kaybetmistim. Ne yapabilirim ?

Çevrimdışı podtavsan

• Tımarlı Sipahi
  • *
  • BOL ŞANS
    • Profili Görüntüle
Ynt: Hava Kuvvetlerinin Pek Bir İşe Yaramaması
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2017, 15:15:44 »
Bunun için çok fazla sebeb var. Uçakların kalkmıor olabilir hava alanı yetersiz olabilir. Fighterler uzak bölgeleri bombalarken korumada yetersiz kalıyor bundan dolayı bombalamadan geri dönebiliyor tak ve str uçakları. Ayrıca oyundan çıkmana gerek yok bombalamaya bakman için hava harıtasına geçip bombaladığın yerdeki uçuş grafıgınden toplam ucak kayıpları ayrıntılı , bombalanan birim sayısı kayıplar e kazançlara bakabilirsin. Bunlardan başka bombaladığın yer sayısı azdır ve adam tamir ediyordur. Sana tavsiyem heavy fşghter kullan bina bombalarken.