İletileri Göster

Bu özellik size üyenin attığı tüm iletileri gösterme olanağı sağlayacaktır . Not sadece size izin verilen bölümlerdeki iletilerini görebilirsiniz


Konular - BosnianTr

Sayfa: 1 ... 6 7 8 9 [10]
181
arkadaşlar şimdi bu oyuna tarihi gerçeklik filan diyoruz değilmi?

simdi mesela siz türkiye veya başka bir devletsiniz.ülkeniz birçok devlet tarafından bölündü (sevr gibi). sizdede sadece 10 birlik var. peki siz nasıl bu savaşı kazanabilirsiniz? yane atatürk yaptı ya hane kurtuluş savaşı . onun gibi. yabancılarda 20 birlik varsa sizde 10 birlik var. kurtuluş savaşını varsayalım. nasıl kazanıla bilir bu oyunda? ama atatürk kazanmış?  (biraz karışık oldu :) )

182
birkaç sorum var. cevaplarsanız memnun olurum....

1)uçaklarda atak yaptırırken karşımıza küçük bi ekran zıkıyor. acaba bir arakadaşımız ss koyarak bana hangi seçeneğin ne işe yaradığını soyleyebilirmi acaba?

2)aynı şey gemiler de de geçerli. combat patrol  filan var seçeneklerde. onları ne işe yarıyor?

sorularım şimdilik bukadar.... şimdien sağolun.,..

183
Hearts of Iron 2: Doomsday / armageddon nasıl acaba?
« : 19 Ocak 2010, 16:59:09 »
arkadaşlar ben doomsday 1.3 oynuyorum ve bir süre sonra sıkıyor. armageddonu hiç denemedim. nasıl birsey. farkları , +ları ve - leri neler? link atabilrmisiniz?

teşekkürler...

184
arkadaşlar ben 1936 da turkiyeyi aldım ve surekli savaşa girmeyerek geliştim , bir şehirde en az 6 fabrika var bazılarında 10 u bile geçiyo. bütün altyapı %100 , her şehirde full uçaksavar var. ic 250. bütün teknolojiler bitmek uzere.yane anlayacağınız dünyanın 3. süper gücüyüm abd ve rusyadan sonra. ama yıl 1954 lere geldi ve oyun bitti kendiliyiğndin. sanarım bana no time limit lazım. doomsday 1.3 için
 lütfen yardımcı olun. bu arada no time limiti yüklersem oyunuma devam edebilrmiyim?

Sayfa: 1 ... 6 7 8 9 [10]