Gönderen Konu: 2010 - İkinci Çeyreğin En İyi Hikayesi Yarışması Sohbet Konusu  (Okunma sayısı 4087 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
Yarışma ile ilgili burada sohbet edebiliriz.

Fazlaca oy hakkı olanların tüm oylarını tek bir hikâyeye vermesi bana göre pek iyi olmuyor. Mümkün olduğunca tüm hikâyeleri inceleyip oy vermek daha adil olur.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
Norðhymbriscra Ealdgesege hikayesi uzun zamandır yazılmış en kaliteli hikaye ve öteki hikayelerle kıyasladığımda çok başka bir yerde. O yüzden bütün oylarımı o hikayeye verdim. Bence bu hikaye kazanamazsa yazık olur.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"

Çevrimdışı Anatole France

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Macht geht vor Recht
    • Profili Görüntüle
Diğer bölümlerden gelen AAR'ler oldukça güçsüz kalıyor Norðhymbriscra Ealdgesege'nin yanında. Daha iyileri gelseydi oylarımı bölebilirdim ama Norðhymbriscra Ealdgesege ile diğerleri arasında bir uçurum olduğunu düşünüyorum.
Denn nur Eisen kann uns retten...

Çevrimdışı Amiral

• Sekban
  • *
  • Uncle Junior
    • Profili Görüntüle
Norðhymbriscra Ealdgesege hikayesi uzun zamandır yazılmış en kaliteli hikaye ve öteki hikayelerle kıyasladığımda çok başka bir yerde. O yüzden bütün oylarımı o hikayeye verdim. Bence bu hikaye kazanamazsa yazık olur.

;)

İki üç tanesi aar sınıfına bile girmez bana göre. Resim koyulmuş ve bırakılmış. Noktalama işaretlerine bile dikkat edilmemiş. Nasıl bu kadar oy aldılar hayret ediyorum.
You heard about the Chinese Godfather? He made them an offer they couldn't understand.
-Uncle Junior

Çevrimdışı Caine

• Imperator
  • Sipahi
  • *
  • it all returns to nothing
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle ödülü Norðhymbriscra Ealdgesege onun yanına yaklaşabilecek tek bir AAR bile yok bence, çok kaliteli bir AAR kazanamazsa çok yazık olur cidden.

Çevrimdışı Bersun

• Paşa
  • *
  • Paralel Yetkili Abiniz
    • Profili Görüntüle
Kesinlikle ödülü Norðhymbriscra Ealdgesege onun yanına yaklaşabilecek tek bir AAR bile yok bence, çok kaliteli bir AAR kazanamazsa çok yazık olur cidden.

Kesinlikle.

Çevrimdışı Morimoto

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Bence üyelerin geneli hikayeye göre değil yazana göre oy kullanıyor.

BySeco

• Ziyaretçi
Bence üyelerin geneli hikayeye göre değil yazana göre oy kullanıyor.
Bencede, Panzer'in arkadaş çevresi tüm oylarını Gamalı Haçın Dünya Hakimiyeti'ne veriyor.
Bende uzun süredir Panzer'in arkadaşıyım ama tarafsız oylar veriyorum.
Çocuk gibi işler yapıyorsunuz :(
Ayıp...  nsll*
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2010, 10:51:45 Gönderen: BySeco »

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
Demokrasi sorgulanmaz, aksi belirtilmedikçe herkes oylarını istediği gibi kullanabilir. Ancak önümüzdeki oylamalarda bu sistem değişecek.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

BySeco

• Ziyaretçi
Demokrasi sorgulanmaz, aksi belirtilmedikçe herkes oylarını istediği gibi kullanabilir. Ancak önümüzdeki oylamalarda bu sistem değişecek.
Demokrasi sorgulanmaz ama bu da göz yani.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de kişilerin tüm oylarını tek bir hikayeye vermesinden hoşnut değilim, zaten yukarıda belirtmiştim. Nitekim oyların nasıl verileceğine dair bir kural koymadık ve bu durumda istenilen şekilde oy kullanılabilir. Gelecekteki yarışmalarda anketli oylama olacak. Oy hakları herkesin eşit olacak. Her kategoride hikaye sayısının 1/3'ü kadar oy hakkı bulunacak.

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
Bence herkesin oy hakkı 1 olsun, yöneticilerin 100 olsun. Böylece sorun kalmaz :P

BySeco

• Ziyaretçi
Ben de kişilerin tüm oylarını tek bir hikayeye vermesinden hoşnut değilim, zaten yukarıda belirtmiştim. Nitekim oyların nasıl verileceğine dair bir kural koymadık ve bu durumda istenilen şekilde oy kullanılabilir. Gelecekteki yarışmalarda anketli oylama olacak. Oy hakları herkesin eşit olacak. Her kategoride hikaye sayısının 1/3'ü kadar oy hakkı bulunacak.
Bak bu güzel işte böylece herkes her hikayeye en fazla bir oy kullanabilecek.

Çevrimdışı Destroyer

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Bencede, Panzer'in arkadaş çevresi tüm oylarını Gamalı Haçın Dünya Hakimiyeti'ne veriyor.
Bende uzun süredir Panzer'in arkadaşıyım ama tarafsız oylar veriyorum.
Çocuk gibi işler yapıyorsunuz :(
Ayıp...  nsll*
kesinlikle katılmıyorum panzerin sevmediği kişilerdeona oy vermiş adini yazmicam kiskanmayin adami
oyunlarindunyasi.com

BySeco

• Ziyaretçi
kesinlikle katılmıyorum panzerin sevmediği kişilerdeona oy vermiş adini yazmicam kiskanmayin adami
Ne kıskanacam saçmalama Panzer benim kankam.
Ama göz var nizam var burada delikanlı olun azıcık.
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2010, 13:42:37 Gönderen: BySeco »

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
Kim kime istiyorsa verir, çok problem değil. fatih pasha çok özenerek yazıyor ama kazanamasa da problem edeceğini sanmam.

BySeco

• Ziyaretçi
Kim kime istiyorsa verir, çok problem değil. fatih pasha çok özenerek yazıyor ama kazanamasa da problem edeceğini sanmam.
Bende onu söylüyorum zaten.

Çevrimdışı Destroyer

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Ne kıskanacam saçmalama Panzer benim kankam.
Ama göz var nizam var burada delikanlı olun azıcık.
karşılaştırırsak en iyi panzerinki bana göre tapu gibi
oyunlarindunyasi.com

BySeco

• Ziyaretçi
karşılaştırırsak en iyi panzerinki bana göre tapu gibi
Arkadaşım ben sana birşey demiyorum ki.
Panzerin hikayesi Almanya için değil Sovyetler için yazılsaydı bu kadar oy almazdı.
Nazi hikayesi diye herkes ona verdi ayrıca Panzer'inde etkisi var tabi.

Çevrimdışı fear34

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Panzer Forever
"When you play the game of thrones, you win or you die. There is no middle ground."

Çevrimdışı Morimoto

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Zaten konu kazanıp kaybetmek değil.Ama eminim herkes elinde şans olsa kazanmak ister.Hikayeye değilde kişiye oy vermek kazanmayı hakedenlere ayıp oluyor.
Erhan'ın , fatih paşa'nın ve Ertürkhan'ın hikayesi varken kazanmayı hak etmiyor. Dediğim gibi bence herkes farkında neden çok oy aldığının. Oyların kişiye değil hikayeye atılması dileğiyle...
« Son Düzenleme: 28 Haziran 2010, 17:44:58 Gönderen: Annibal »

BySeco

• Ziyaretçi
Erhan'ın , fatih paşa'nın ve Ertürkhan'ın hikayesi varken kazanmayı hak etmiyor. Dediğim gibi bence herkes farkında neden çok oy aldığının. Oyların kişiye değil hikayeye atılması dileğiyle...
Merak etme Can Ömer'in yeni oylama formülü çok yerinde olmuş.
Bir dahaki hikayeler adil geçecek.

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
Saçma sapan konuşmaları kesmeniz dileğiyle...
Kime isterseniz ona oy verebilirsiniz, kimsenin oyunu yönlendirecek değiliz.
İstesem fake üyeler gelir diyip, başka hikayelere hakaret eden arkadaşımızı da buradan uyarır,
bu hal ve hareketlerinin kendisine ve bu foruma yakışmadığını belirtir, devamı halinde ceza alacağını belirtmek isterim.

Çevrimdışı Morimoto

• Nizam-ı Cedid
  • *
    • Profili Görüntüle
Tamam.

BySeco

• Ziyaretçi
Saçma sapan konuşmaları kesmeniz dileğiyle...
Kime isterseniz ona oy verebilirsiniz, kimsenin oyunu yönlendirecek değiliz.
İstesem fake üyeler gelir diyip, başka hikayelere hakaret eden arkadaşımızı da buradan uyarır,
bu hal ve hareketlerinin kendisine ve bu foruma yakışmadığını belirtir, devamı halinde ceza alacağını belirtmek isterim.
Haklısın :(

Çevrimdışı Kodazot

• Usta Yazar
  • Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
ilk yarışmada aynısı olmadımı herkes yazar'a göre oy verdi halbuki hikaye önemliydi o yarışma başladığında da söylemiştim bu oy sistemi çok saçma Ömer,Kodazot,Panzer aynı hikaye oy verseler o hikaye birinci oluyor 27 kişilik yer kaplıyoruz zaten adil bir sistem değildi tek oy kullanımına dönmesi son derece sevindirici...
Xfire:Kodazot
Steam:Kodazot
Legend Of Kodazot
I come in revenge

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
Bu akşam 19:30'a kadarki oylar geçerlidir.

Çevrimdışı Kratoss

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Tebrikler panzer.Panzeri severim ama hakedenin o olmadığını düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2010, 00:07:16 Gönderen: Kratoss »

Çevrimdışı Ertürkhan

• Nizam-ı Cedid
  • *
  • Yesil
    • Profili Görüntüle
Tebrikler.Ugrastigini biliyordum.Geceleyin az mi sikilmayasin diye konustuk?  :)
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2010, 00:10:28 Gönderen: Ertürkhan »
Taht Oyunları Hanedanları;

Stark Hanedanı: Kış geliyor.                                       Lannister Hanedanı : Beni kükrerken duy.
Kamuoyu Hanedanı: Medya kadar temiz.               Tyrell Hanedanı: Güçlenerek büyür.
Baratheon Hanedanı: Gazap bizimdir.                          Arryn Hanedanı: Onur kadar yüksek.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bir ilim talebesi ilim tahsil etmekteyken ölüm ve ecel gelse, vefât etse şehiddir.

BySeco

• Ziyaretçi
Tebrikler Panzi ;D

Çevrimdışı Bersun

• Paşa
  • *
  • Paralel Yetkili Abiniz
    • Profili Görüntüle
Tebrikler Iraklı Nazi :P

Çevrimdışı Nizam-ı Türk

• Paşa
  • *
    • Profili Görüntüle
Tebrikler Yoldaş.

Çevrimdışı Scipio

• (osmanli askeri)
  • Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
Tebrikler abi
"The men who went to the moon to export peace, remained on the moon to rest in peace."

Çevrimdışı Loki

• Ağır Süvari
  • *
    • Profili Görüntüle
Tebrikler panzer.Panzeri severim ama hakedenin o olmadığını düşünüyorum.

Ne açık sözlü bir adam  ;D seviyorum seni tugberk