Gönderen Konu: EU3 In Nomine - Son Beta Yaması: 3.2Beta[11Kasım2009]  (Okunma sayısı 2026 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
- THIS BETA PATCH REQUIRES IN NOMINE OR EU3:COMPLETE PLUS THE OFFICIAL 3.1 PATCH
- AFTER INSTALLATION YOU MUST MANUALLY DELETE THE CONTENTS OF THE EU3 /MAP/CACHE/ DIRECTORY
- THERE IS NO GUARANTEE THAT SAVE GAMES FROM PREVIOUS VERSIONS OR BETAS WILL WORK; NO BUG REPORTS ON GAMES STARTED WITH PREVIOUS VERSIONS WILL BE CONSIDERED

- Fixed display of royal marriage breaking message.
- Fixed a problem which caused the game to sometimes crash when autosaving.
- Pirates can now be disabled entirely again.
- Fixed a reason why some games crashed when resigning and reloading.

İndir
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı isvahsam

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: EU3 In Nomine - Son Beta Yaması: 3.2Beta[11Kasım2009]
« Yanıtla #1 : 20 Kasım 2009, 17:20:46 »
3.2 yamasını yükledikten sonra 3.1 yamasıyla başlanmış oyuna devam edebiliyor muyuz?

Çevrimdışı Ömer

• Yönetici
  • *
    • Profili Görüntüle
    • Paradox Interactive Türkiye Forumları
« Yanıtla #2 : 20 Kasım 2009, 17:23:25 »
Hayır.
Eu4 için Antik dönemde geçen mod yapımında bana yardım etmek isteyen mesaj atsın.

Steam'den beni ekleyip yanıt alamamış ya da eklemek isteyen üyeler bana PM atarak Steam ismini yazarsa sevinirim.

[Mod] Eşit Alan Projeksiyonu - [Mod] Eski Dünya Müziği - Tarihi ve Coğrafi Harita Siteleri

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 20 Kasım 2009, 21:33:20 »
Fixed a reason why some games crashed when resigning and reloading.

şu çok başıma geldi. düzeltilmesi iyi olmuş.

Pirates can now be disabled entirely again.

burada ne demek istediğini tam anlayamadım.
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"

Çevrimdışı isvahsam

• Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 21 Kasım 2009, 08:37:42 »
Serinin önceki oyunlarında (veya yamalarında) korsanların ortaya çıkması tamamen iptal ediliyormuş. Ama mevcut 3.1'de bunda bir değişiklik yapmışlar.
Şimdi 3.2'de eskiye geri dönüş yapıp korsanların ortaya çıkmasını tamamen kapatabiliyormuşuz.

(KonuHakkındaHiçBirBilgisiOlmadanSadeceDilbigisindenFikirYürütenİnsanProfiliSmileyi.gif)

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Paşa
  • *
  • Baba kaçar.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 21 Kasım 2009, 12:16:40 »
Serinin önceki oyunlarında (veya yamalarında) korsanların ortaya çıkması tamamen iptal ediliyormuş. Ama mevcut 3.1'de bunda bir değişiklik yapmışlar.
Şimdi 3.2'de eskiye geri dönüş yapıp korsanların ortaya çıkmasını tamamen kapatabiliyormuşuz.

(KonuHakkındaHiçBirBilgisiOlmadanSadeceDilbigisindenFikirYürütenİnsanProfiliSmileyi.gif)

ben de öyle anladım. sanırım oyuna başlamadan önce seçeneklerde bunla ilgili bişicikler koymuşlar da biz de bunu disabled yapabiliyormuşmuşuz gibi gelmişti.

tenk yu veri maç
"Bir yerde küçük insanların gölgeleri büyüyorsa, orada güneş batıyor demektir"