Gönderen Konu: Crusader Kings II Çeviri Çalışması V1.7 Çıktı!  (Okunma sayısı 72148 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı JinSouiChir0

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Crusader Kings II Çeviri Çalışması V1.6 Çıktı!
« Yanıtla #280 : 03 Ağustos 2017, 16:26:54 »
Merhaba

Ne zaman gelir acaba yama hafta sonu geldi nerdeyse kesin bir tarih varmı acaba çıkması için hala beklemekteyiz.

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
  • Hearts of Iron IV - Bölüm Moderatörü
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #281 : 03 Ağustos 2017, 16:49:54 »
Hocam haklısınız ama hataları düzeltmeye çalışıyoruz. Elimde olsa hemen çıkartırım zaten. Daha kaliteli bir yama için biraz beklemelisiniz. Vaktim oldukça hataları düzeltip yeni çeviriler ekliyorum. Ama eğer isterseniz erken bir tarihte yayınlarım. Fakat yeterince kaliteli olmaz en azından benim gözümde.
Avrupada kurulacak bir birlik hiçbir zaman Amerika'nın rakibi olamayacaktır. Çünkü Avrupa halklarının birbirlerine olan tarihsel düşmanlıkları Avrupa Birliği'nin karar alma mekanizmalarını olumsuz yönde etkileyecektir.
-Adolf Hitler-

Çevrimdışı JinSouiChir0

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #282 : 03 Ağustos 2017, 18:38:36 »
Yani çıkmışken kaliteli birşey olsun o kadar bekledik biraz daha bekleriz artık.

şimdiden elinize sağlık iyi çalışmalar

Çevrimdışı mert35

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #283 : 12 Ağustos 2017, 13:12:44 »
merhaba 3 sorum var

1) HOI4 zaten yeterince türkçe niye onunla daha cok ilgileniyorsunuz (sanırım o oyunu daha cok oynuyorsunuz )

2) yeni güncelleme gelecek mi ? gelirse ne zaman gelir ?

3) sanirim bu oyunun güncelemesini sevmiyorsunuz yakın bi zamanda güncellemeyi bırakacak mısınız ? (cok yavas güncelleniyor ve her gecen gün umudum azalıyor bu yüzden soruyorum)

simdiden tskler (suana kadar cevirdiginiz yer için tskler)

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #284 : 12 Ağustos 2017, 14:27:15 »
HOI4 ü daha çok sevdiğimden değil daha kolay fakat şu sıralar 2 yamaya da vaktim olmuyor. Yeni güncelleme bu cuma kesin gelecek. Bunun sözünü verebilirim. Bu oyunu çevirmeyi bırakmayacağım. Fakat HOI4 çevirmesi daha kolay ve yeni bir oyun olduğu için önceliğimde olacak. Her ay güncelleme gelecek bu yamaya.
Avrupada kurulacak bir birlik hiçbir zaman Amerika'nın rakibi olamayacaktır. Çünkü Avrupa halklarının birbirlerine olan tarihsel düşmanlıkları Avrupa Birliği'nin karar alma mekanizmalarını olumsuz yönde etkileyecektir.
-Adolf Hitler-

Çevrimdışı JinSouiChir0

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Merhaba

Yama cuma çıkacak demiştiniz ama hala 1.6 kesin bir tarih yoksa bizi de ümitlendirmeyin sözde ayın başında çıkacaktı 20 gün geçti cuma çıkacak dediniz o da geçti yani tam günü belli değilse insanları bekletmeyin böyle neyse yani diyecek lafım yok kolay gelsin

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün çıkıyor. Yamaya uzun süre ara verdiğimden dosyalar çok fazla değişmiş ve birbirine karışmış tüm hataları düzeltmeye çalışıyorum. Saatlerimi alıyor ama değecek. Bu sürüm çok fazla hata düzeltmesi, eksik satırların eklenmesi ve yüzeysel bir çeviri içerecek. Sonraki sürümde hata kalmadığı için çeviriye yoğunlaşacağım.
-Adolf Hitler-

Çevrimdışı FatihTr

• HOI4
  • Bölüm Moderatörü
  • *
    • Profili Görüntüle
Yeni Sürüm Çıktı!

Bu sürümde uzun zamandır dosyalara bakmadığımdan bir ton hata eksik satırlar varmış. Bunların %95'i düzeldi. Yeni çeviriler yapıldı. Yakında fotolarda yenilenecek.
-Adolf Hitler-