Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10
1
Bu arada denedin mi bilmiyorum Hakan. Benim şu anki laptop WSS'in beta testine devam etmeme izin vermiyordu. enbconvertor_dx8_dx9_v0036'ı indirip exe nin olduğu klasöre koyarsan gözle görülür hız artışı oluyor. Tabii biraz element nato sembolleri flu oluyor ama harita scroll hızı çok artıyor. EAW, NAP ve RUS için en iyi çözüm.
2
HOI3 - Rehberler / Ynt: Türkiye ile Parti Nasıl Değiştirilir? [Rehber]
« Son İleti Gönderen: TiRaNTx Bugün, 12:50:25 »
Bunların yerine daha kolay bir yöntem var :)

(aç/kapa)

bu kodu  bir txt dosyasına yaz ismini 300001.txt olarak kaydet ve oyunun events klasörüne at. mod vs varsa oyununda mod klasörünün içindeki yere at aşağıda verdim. oyun içinde alt+2+1 tuşlarıyla konsol açılır ardından event 300001 yazılır enter basılır. çıkan ekranda hangi ideoloji istiyorsanız seçilir o ideolojideki partinin  organizasyon ve popularitesi artar. Ardından konsola election yazarak seçim yaptırılır. Böylece parti değişmiş olur.

Bu kodları bir yerden temin etmiştm ama unuttum kendi yapımım değildir. Yapanın ellerine sağlık.

\Hearts of Iron 3\tfh\events
\Hearts of Iron 3\tfh\mod\BlackICE 8.6\events
3
Hearts Of Iron IV / Ynt: HOI4 - Kısa Sorular ve Cevaplar
« Son İleti Gönderen: jua Bugün, 11:20:40 »
arkadaşlar puppet state'ten hilesiz olarak kurtulmanın yolu var mı? yani özgürlüğünü nasıl verebilirim bu namıssızlara?

mesela puppet'ın ülkesinde darbe yaptırsam, puppet call to armies yapınca illa yanında savaşa mı girmem gerekiyor?
4
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD]New Nations (0.1)
« Son İleti Gönderen: Agnostik Bugün, 10:40:49 »
O kadar sürmez diye düşünüyorum.  2.0 da falan baya iyi bir mod olacak.  Bir de ekip olsa çok daha iyi olur aslında.
5
Yok Hakan grognard bir kitlesi olması ve de detay olarak PC'de bu tür oyunların yapılması güzel. Bana fazla micromanagement .  :P Campaign'i pbem oynadığımda hep eksik hamleler yaptığımı hissettirmişti. Zamanında vay dediğim oyun AGEod olmuştu. Hala da her yeni oyunu beni etkiler. Histwar yapımcısı oyununun biraz daha üzerine düşseydi o da favori oyunum olurdu. Ama hala eksikler olduğunu söylemiştin.
6
Vay! Bu oyunu gerçekten seviyorsun Barış...  :ceasaryes:
7
Europa Universalis IV / Ynt: EUIV - Osmanlınızı Yollayın!
« Son İleti Gönderen: BatuHqn Bugün, 08:03:27 »
Avusturya Kutsal Roma'dan sıkılmış :D
8
Europa Universalis IV / Ynt: Memlükle kolonicilik yapma ve taktikler ???
« Son İleti Gönderen: mrtats Bugün, 07:37:22 »
Kolonicilikle uğraşma bırak portekiz senin yerine koloni devletleri oluştursun. Ondan sonra portekizi feth et. Portekizin oluşturduğu koloni devletleri senin kontrolün altına girer oradan sonrada ne yapmak istiyorsan yapabilirsin.
9
Hearts Of Iron IV / Ynt: Yeni Mod Yapsam
« Son İleti Gönderen: Furkan 65 Bugün, 07:04:59 »
Onu hiç bilmiyorum.
10
HOI4 - Modlar / Ynt: [MOD]New Nations (0.1)
« Son İleti Gönderen: SultanKutuz Bugün, 04:14:45 »
Eğer nasip olursa bence bunu Paradoxfan ve Türklerin Kaiserreich modu olmalı tabi bunun olması 4.0 veya 5.0'ı bulur
Sayfa: [1] 2 3 4 5 ... 10