Gönderen Konu: Command Ops: Battles from the Bulge  (Okunma sayısı 1478 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı fatih pasha

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Command Ops: Battles from the Bulge
« : 02 Ağustos 2010, 23:09:02 »

Matrix Games darbe üstüne darbe vuruyor. Bu yaz Close Combat: Last Stand Arnhem, Storm Over Pacific ve 2 yıldır beklediğimiz Command Ops'u çıkadılar.

Panther Games'in önceden çıkardığı "Airborne Assault: Highway to the Reich" ve "Conquest of the Aegean" isimli oyunlarının hastası olmuştum. Zaten 0,001 civarında seyreden sosyal hayatımı eksilere düşürmüştü. İş ve aile hayatıma da büyük darbe vurmuştu.

Şimdi bu serinin son oyunu çıktı piyasaya. Henüz oynayamadım. Fiyat 65 Euro olduğu için çekinceli hareket ediyorum. Parayı son kuruşuna kadar hakedeceğinden eminim ama bir anda haşırt diye 65 Euro vermeyi şimdilik gözüm kesmiyor. Artı, şu yaz günlerinde, ortalık cıvıl cıvılken, bana getirisi sadece daha fazla asosyallik olacak bir şeye bu parayı vermek delilik gibi geliyor. Daha malum yerlere de düşmedi oyun henüz. Zaten bu tip baba oyunlar hep geç düşüyor, ya da hiç düşmüyor.  >:(

Beklemedeyim. Fırsat bulanlar bu seriyi denesin. Mükemmel bir oyun motoru var. Piyasadaki en iyi YZ bu oyunda. Mükemmel yansıtılmış bir emir komuta zinciri modeli mevcut. Gerçek savaşlara komuta etmeye, bu kadar yüksek bir oynanabilirlikle ancak bu kadar yaklaşırsınız. Daha da yaklaşacağınız oyunlar var ama en az 500 sayfa manual okumak gerekiyor. 

"Dostlarım! İlerlersem beni takip edin! Geriye dönersem beni öldürün! Ölürsem intikamımı alın!" - Henri de la Rochejaquelein
Norðhymbriscra Ealdgesege
U-38'in Harp Ceridesi

Çevrimdışı Annibal

• Crazy Horse Archer
  • Global Moderatör
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Command Ops: Battles from the Bulge
« Yanıtla #1 : 02 Ağustos 2010, 23:12:40 »
Sadece Bulge Muharebesi'ni mi konu ediniyor?

Çevrimdışı fatih pasha

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Ağustos 2010, 23:14:35 »
Sadece Bulge Muharebesi'ni mi konu ediniyor?

Ardennes Taarruzu'ndaki tüm muharebeleri.
"Dostlarım! İlerlersem beni takip edin! Geriye dönersem beni öldürün! Ölürsem intikamımı alın!" - Henri de la Rochejaquelein
Norðhymbriscra Ealdgesege
U-38'in Harp Ceridesi

Çevrimdışı PANZER GENERAL

• Ağır Süvari
  • *
  • MR.KEY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 03 Ağustos 2010, 00:02:33 »
"Airborne Assault: Highway to the Reich" Bunun demosunu oynamıştım. Demek 3.cü oyunuda çıkardılar ha.