Gönderen Konu: Biten Save'e Victoria 2 den devam etmek  (Okunma sayısı 389 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Turan

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Biten Save'e Victoria 2 den devam etmek
« : 19 Haziran 2017, 21:28:46 »
Beyler bunun dedikodusunu çok gördüm de yapan hiç görmedim. Bu gerçekten mümkün mü? Mümkün ise nasıl yapcağımı tane tane anlatırmısınız

Çevrimdışı MelaRossa

• Sipahi
  • *
  • The Emperor
    • Profili Görüntüle
Ynt: Biten Save'e Victoria 2 den devam etmek
« Yanıtla #1 : 20 Haziran 2017, 13:22:50 »
Beyler bunun dedikodusunu çok gördüm de yapan hiç görmedim. Bu gerçekten mümkün mü? Mümkün ise nasıl yapcağımı tane tane anlatırmısınız

Mod var. Onu indirdikten sonra aktif ediyorsun. İsmi Victoria 2 converter olması lazım. Ben hiç yapmadım ama büyük ihtimalle ck2 eu4 aktarmasıyla aynı mantıktır. Orada esc'ye bastığımız zaman seçenekler arasında aktarak mı abi diye bir şey çıkıyor. Büyük ihtimal Vic 2'de ayni şekildedir. Öyle kompleks bir tarafı Yok.

Ama ck2 eu4 yapmak daha iyi. Hem zaman aralığı daha geniş hem de resmi dlc. Ancak eu4 vic 2 mod şadece.
Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. Ama milletin kendini yönetecekleri iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir. Halk övülmeyi sever. Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir.
Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar.

Çevrimdışı BatuHqn

• Yeni Çeri
  • *
  • Dirilerek Başınıza Geçsede Sezar...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Biten Save'e Victoria 2 den devam etmek
« Yanıtla #2 : 21 Haziran 2017, 12:14:03 »
Youtube de ck2'den eu4'e oradan vic2'ye en sonunda hoi4'e kadar oynayan insanlar var araştırırsan bulursun bence.
Ne Mutlu Türküm Diyene