Gönderen Konu: Paradoxun Polonya Uzay Başarımları  (Okunma sayısı 221 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nefer17

• Yeni Çeri
  • *
  • Mimar bey
    • Profili Görüntüle
Paradoxun Polonya Uzay Başarımları
« : 07 Haziran 2017, 02:04:01 »
Hoi4 ve eu4 te gördüm. Polonyanın uzay esprisi nedir bileniniz var mı ?
Devlet-i Ebed-müddet

Çevrimdışı fruehling

• Azab
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Paradoxun Polonya Uzay Başarımları
« Yanıtla #1 : 07 Haziran 2017, 02:46:49 »
Alakalı değildir ama Poznan'da uzay istasyonu şeklinde bir polis karakolu vardı haberlerde çıkmıştı. Gelelim soruna cevap olabilecek cümlelere: Teknik okullar bu ülkede çok iyi ve 2012'de ilk yapay uyduyu icat ettiler.    Bir de eski pullarında hep uzay araştırmaları ile alakalı resimler bulunur. Örneğin : http://www.ikincielim.com/iel/Resim?Resimno=1121643  Ama soruna belki de en mantıklı cevap Friedman'ın kehanetleri olabilir. Friedman Amerika merkezli CIA'den toplama 100e yakın adamıyla bir ajan-araştırma şirketinin sahibidir ve ABD onu gizli kehanetçi ilan etmiştir. Der ki; dünyada 3. dünya savaşı ABD,Polonya bir kutupta; tekrardan güçlü bir imparatorluk kuran Türkiye ve müttefiki japonya da diğer kutupdadır. Ve savaşın uzayda geçen bölümleri de vardır. 2050 olarak tahmin edilen bu olaylar bana pk inandırıcı gelmedi yada neye göre böyle kehanette bulundu bu adam onu bilmem de Polonya bir uzay gücüne dönüşüyor bu adamın kehanetine göre. Uzun oldu biliyorum ama kapsamlı yazayım dedim. İyi oyunlar.

Çevrimdışı napolyon94

• Yeni Çeri
  • *
  • Çoktan üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Paradoxun Polonya Uzay Başarımları
« Yanıtla #2 : 07 Haziran 2017, 08:00:52 »
Polond can not into space

veya

Polondball

diye aratırsan Google'da soruna cevabı bulursun.