Gönderen Konu: Vichy Fransa ile garantör saçmalığı !  (Okunma sayısı 157 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kalamarxxx

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Vichy Fransa ile garantör saçmalığı !
« : 28 Mayıs 2017, 19:49:31 »
türkiye ile onuyorum yıl 1938 e gelince bulgaristanı ele geçirdim daha sonra yunanistan ve ırak a savaş açıcaktım ama (polonya ya garantörlük vermeyen) fransa ve ingiltere yunanistan ve ırak a garantörlük vermiş daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmemişti bu saçmalığı nasıl düzelticem birde vichy fransası kuruldu suriyede iş iyice çığrından çıktı savaşmayı bıraktım bende bunların hepsi 1.3 sürümünde oldu 1.0 da felan böyle saçma şeyler olmuyordu.yeni oyuna başlasam gene böyle şeyler olurmu acaba ?

Çevrimdışı TheHuscarl

• Yeni Çeri
  • *
  • Dede <3
    • Profili Görüntüle
Ynt: Vichy Fransa ile garantör saçmalığı !
« Yanıtla #1 : 28 Mayıs 2017, 20:17:09 »
Almanyayla aynı factiondaysan oluyor.

Çevrimiçi Paytak

• AAR Yazarı | EUIV
  • Sipahi
  • *
  • Youtube videoları çeken bir genç
    • Profili Görüntüle
    • Youtube Kanalım: Paytak Strateji
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2017, 20:31:12 »
türkiye ile onuyorum yıl 1938 e gelince bulgaristanı ele geçirdim daha sonra yunanistan ve ırak a savaş açıcaktım ama (polonya ya garantörlük vermeyen) fransa ve ingiltere yunanistan ve ırak a garantörlük vermiş daha önce hiç böyle bir şey başıma gelmemişti bu saçmalığı nasıl düzelticem birde vichy fransası kuruldu suriyede iş iyice çığrından çıktı savaşmayı bıraktım bende bunların hepsi 1.3 sürümünde oldu 1.0 da felan böyle saçma şeyler olmuyordu.yeni oyuna başlasam gene böyle şeyler olurmu acaba ?
Bu oyunun saçmalığı değil oyunda eğer dünya tansıyonu belirli seviyeyi geçtiyse istersen çine dalmaya çalış yine garanti verirler bu oyun mekaniği.Gecikmişsin ve diğer ülkeler tansiyonu epey arttırmış.Birde ai de olsa sende kontrol etsen almanya fransayı yerse iki seçenek çıkıyor ya vichy france kuruluyor yada kurulmuyor oda almanyaya bağlı

Çevrimdışı Kalamarxxx

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2017, 21:13:18 »
anladım saolasınız demekki tansiyon yüzde 50 yi geçmişti japonya yüzünden ona buna savaş açmıştı şimdi anladım saolasınız

Çevrimdışı nefer17

• Yeni Çeri
  • *
  • Mimar bey
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 29 Mayıs 2017, 03:18:32 »
anladım saolasınız demekki tansiyon yüzde 50 yi geçmişti japonya yüzünden ona buna savaş açmıştı şimdi anladım saolasınız
Artik tamsiyon 25 i gecince garanti atıyotlar.
ilk once yunani yut. Sonra tansiyonun 100 olmasıni bekle. Tansiyon 100 olunva tarafsız devletlere garanti atmiyorlar.
Devlet-i Ebed-müddet