Gönderen Konu: Çok Uzak Alakasız Saçma İttifaklar  (Okunma sayısı 459 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Potato

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Çok Uzak Alakasız Saçma İttifaklar
« : 24 Mayıs 2017, 18:22:42 »
Arkadaşlar Benim Tüm Oyunlarımda Birbiriyle Alakasız Devletler Birbirine Çok Uzak Devletler İttifak Kuruyolar Örneğin Taberistan -Nepal İttifaklıkları ve Kara Koyunlu Bir Keresinde Moğol Devletinin Bağımsızlığını Desteklemişti Acaba Bu Dlc'lerden Kaynaklımı Birbirinden çok uzak devletlerle diplomasi ittifaklık koruma altına alma gibi şeyler yaşıyorum sizdede oluyormu ve nasıl düzelte bilirim düzeltiliyorsa  nrm* :thumbsdown: :wall:

Çevrimdışı Ügüt

• Sipahi
  • *
  • Türke Kafa Tutanın Tutulacak Kafası Kalmaz
    • Profili Görüntüle
Ynt: Çok Uzak Alakasız Saçma İttifaklar
« Yanıtla #1 : 25 Mayıs 2017, 11:30:10 »
Arkadaşlar Benim Tüm Oyunlarımda Birbiriyle Alakasız Devletler Birbirine Çok Uzak Devletler İttifak Kuruyolar Örneğin Taberistan -Nepal İttifaklıkları ve Kara Koyunlu Bir Keresinde Moğol Devletinin Bağımsızlığını Desteklemişti Acaba Bu Dlc'lerden Kaynaklımı Birbirinden çok uzak devletlerle diplomasi ittifaklık koruma altına alma gibi şeyler yaşıyorum sizdede oluyormu ve nasıl düzelte bilirim düzeltiliyorsa  nrm* :thumbsdown: :wall:

"Yesman"hile komutunu yazdıysan bu çok normal...
ℂ⋆═══♥═Türkiye═♥═══ℂ⋆

Çevrimdışı Kalamarxxx

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2017, 21:15:43 »
bende de oluyor bu saçmalık ama zor da olsa idare ediyorum bazen great power seçeneğinde karşı devletin ittifağını felan bozuyorum o yüzden

Çevrimdışı Paytak

• AAR Yazarı | EUIV
  • Moderatör
  • *
  • Youtube videoları çeken bir genç
    • Profili Görüntüle
    • Youtube Kanalım: Paytak Strateji
« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2017, 21:19:40 »
Debug yesman olmaması gerekiyor