Gönderen Konu: Sayko Osmanlı Hikayesi  (Okunma sayısı 1684 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Patlıcan

• Sipahi
  • *
  • BONGO BONGO
    • Profili Görüntüle
Ynt: Sayko Osmanlı Hikayesi
« Yanıtla #20 : 16 Mayıs 2017, 18:58:52 »
ahahahahahha çok güldüm. :D
I used to be an adventurer like you... Then I took an arrow in the knee.                                                                                                                                                  So you can cast a few spells? Am I supposed to be impressed?                                                                                                                                                  Let me guess someone stole your sweetrole.                                                                                                                                                  Hey, you mix potions, right? Can you brew me an ale?

Çevrimdışı Zebercet

• Yeni Çeri
  • *
  • Bilincin her türlüsü hastalıktır.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #21 : 16 Mayıs 2017, 19:00:37 »
Adam gittiği yeri yakıyor ahahaha. Devam. :D
+Takviye olarak gönderdiğin ordunun savaşa yetişemeyip yenilen ordudan sonra onun da imha olması...

Çevrimdışı Kaptan

• Denizlerin Hakimi
  • Tımarlı Sipahi
  • *
  • Allah'ın Yeryüzündeki Gölgesi
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 16 Mayıs 2017, 20:14:57 »
Dünyaya atladılar. Yavaş yavaş dünyaya yaklaştılar. Atmosfere giriş yaptıklarında hızlanmaya başladılar. Uzaylılar alev almaya bşaladı. 1 milyardan 500 milyona düştü uzaylı sayısı daha yolu yarılamamışlardı bile. Sonrasında 250 milyona düştü. Ama bu sayı yeterliydi çünkü dünyaya çok yaklaşılmıştı. Ve düşüş gerçekleşti. Suya düştüler. Uzayda su yok bundan dolayı uzaylılar yüzme bilmiyor. Bizim osmanoğlu olacak berkcan hatunlarla havuzda kaplıcalarda yüzerken iyi ama bu azgın suda yüzmek epey zor. Ama vazgeçemezdi. Daha yolun başıydı. Yüzerek denizden çıktı kurtuldu. Bizans Sahil Güvenlik ekipleri berkecanı yakaladı. Bizans kralına götürdüler. Bizans kralı Berkecana dönüp dedi ki ;

(aç/kapa)

Berkecan bir şey anlamadı neden ? Çünkü bizans dilsizdi hahahahahahahaha ne kadar komik ığuğı. Berkecan kendini tutamadı hunharca gülmeye başladı. Eşek gibi anırıyor geberiyordu gülmekten. Bizans kralı çok sakin adamdı. Berkecanın dilini kesti.
Karşılıklı konuşmaya başladılar.

Berkecan ;

(aç/kapa)

Bizans kralı cevap verdi ;

(aç/kapa)

Berkecan ;
(aç/kapa)

Birbirlerini kalben anlıyorlardı. O yüzden hoşlandılar birbirlerinden. Berkecan eşini yani bizans kralını kıskandığından bizans kralının hatununu öldürüttü. Sonrası malum. Berkecan ve Bizans kralı çoluk çocuğa karıştılar. Berkecan küfür edip duruyordu. Bizans kralı 'Aşkım niye küfrediyorsun' diye sorduğunda hikayeyi yazan adama sövdüğünü, illa konuyu dönüp dolaştırıp iki erkeğin ilişkisine getirdiğini, acaba yarası mı var lan deyip hikayeyi yazana laf sokmaya falan çalışıyordu ama nafile. Burada kuralları ben koyarım ! O yüzden berkecan seni kazığa otutturuyorum. Ve berkecan öldü. Bizans kralı hayvan gibi ağlıyordu. Neyse konu bu değil.

Son bölüm geliyorrrrrrr !!! Devam edecek son bölüm !!! Final bölüm omg omg omg

Çevrimdışı Kaptan

• Denizlerin Hakimi
  • Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 16 Mayıs 2017, 21:06:25 »
Finali öyle yapacağım ki Aşk-ı Memnudan tutun diğer dizilere hiçbiri böyle final yapmamış olacak.  :-X :-X :-X

Sonra Osman gazi rüyasından uyanmış. Allaha şükretmiş bunların gerçek olmadığından sadece bir rüyadan ibaret olduğundan ötürü.
Sonra sarayın balkonuna çıkıp. Bu forumdakiler hikayeden ne anlar, bu hikayeyi yazan adam daha iyilerine layık diyerek uykuya şerbetini yudumlamış ay ışığı karşısında hafif esen rüzgar.. 

Bu kadar. Hayatınızda görebileceğiniz en aptalca hikayenin sonu.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2017, 21:14:52 Gönderen: kerem1249 »

Çevrimdışı Çepni

• Müsellem
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 16 Mayıs 2017, 21:12:32 »
Sonra Osman gazi rüyasından uyanmış. Allaha şükretmiş bunların gerçek olmadığından sadece bir rüyadan ibaret olduğundan ötürü.
Sonra sarayın balkonuna çıkıp. Bu forumdakiler hikayeden ne anlar, bu hikayeyi yazan adam daha iyilerine layık diyerek uykuya şerbetini yudumlamış ay ışığı karşısında hafif esen rüzgar.. 

Bu kadar. Hayatınızda görebileceğiniz en aptalca hikayenin sonu.

La o değilde Fatih falan hep mezarında çatırdadı patırdadı ya

Çevrimiçi kerem1249

• TURKEY
  • Yönetici
  • *
  • Kısa bir süre yokum
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #25 : 16 Mayıs 2017, 21:17:59 »
Okuduğum en aptalca ve zaman geçirmeye yarayan eğlenceli hikaye sona ermiş, oyun içi gerçek bir hikaye de yapmanı dileyerek yorumumu noktalıyorum. :)
Ne mutlu Türk'üm diyene!

Bekle Kudüs, eski sahiplerin geri gelecek!

Çevrimdışı Kaptan

• Denizlerin Hakimi
  • Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 16 Mayıs 2017, 22:01:07 »
Okuduğum en aptalca ve zaman geçirmeye yarayan eğlenceli hikaye sona ermiş, oyun içi gerçek bir hikaye de yapmanı dileyerek yorumumu noktalıyorum. :)

Oyun içi de baya zor ekran fotoğrafı falan cart curt sıkıntı :) Hikayem aptalca olabilir, ama ben mükemmelim.  :shifty:

Çevrimdışı Kaptan

• Denizlerin Hakimi
  • Tımarlı Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 16 Mayıs 2017, 22:19:42 »
İki metni birleştirmeseydin anlam bozukluğu oluyor. Saçma olmuş birde çizgi çekmişsin  :fpalm:

Çevrimiçi kerem1249

• TURKEY
  • Yönetici
  • *
  • Kısa bir süre yokum
    • Profili Görüntüle
    • Wizard101 Türkiye
« Yanıtla #28 : 16 Mayıs 2017, 22:52:18 »
Üst üste mesaj yazmak yasak ondan birleştirdim. Çizgide metinlerin birbirinden farklı anlamlar taşıdığını göstermeyi amaçlıyor.
Hikaye sonlandığına göre konuyu kilitliyorum.
Ne mutlu Türk'üm diyene!

Bekle Kudüs, eski sahiplerin geri gelecek!

Çevrimdışı Metehan Arar

• Yeni Çeri
  • *
  • ParadoxFan / Eu4 Moderatorü
    • Profili Görüntüle
    • ParadoxFan
« Yanıtla #29 : 30 Mayıs 2017, 21:08:36 »
Forumun kurallarına uymanızı temenni ederim.