Gönderen Konu: Ordu ne yaptıysam savaş kazanamıyor  (Okunma sayısı 245 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kalamarxxx

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
Ordu ne yaptıysam savaş kazanamıyor
« : 11 Mayıs 2017, 01:16:35 »
Arkadaşlar yardım edin türkiye ile onuyorum ne yaptıysam bir türlü güçlenemedim , teknolojide bütün her şeyi araştırdım her şeyi geliştirdim piyadeleri editten güçlendirdim her şeyi çok güçlü yaptım ama bir türlü savaş kazanamıyorum ordu oluduğu yerde duruyor bulgaristanı bile denizden çıkarma yapıp anca yenebiliyorum diğer yunaninstan ve ırağı (özelliklede ırak) bir türlü yenemedim en fazla musula kadar ilerliyorum ondan sonra duruyor front line ve offensive line çizip heriflere saldırıya geçince ordu yeniliyo ilerlemiyo defansta duruncada yani onlar saldırınca onlarda bize birşey yapamıyor defansta kalınca yeniyorum ama bir türlü ilerletemedim orduyu yardım edebilecek varmı ?

Edit:Almanya ile oynarken herkezi yeniyodum ama türkiye ile ezik bir ırağı bile yenemedim anlamadım gitti
« Son Düzenleme: 11 Mayıs 2017, 01:24:27 Gönderen: Kalamarxxx »

Çevrimdışı odyseus

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ordu ne yaptıysam savaş kazanamıyor
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2017, 13:29:27 »
Öncelikle ordun da malzeme sıkıntısı olup olmadığını kontrol et. Yani eksik malzeme falan varsa sıkıntı yaşaman normaldir. Bir de orduna topçu, engineer ve recon falan eklemelisin ki rahat kazanabilesin. Plan çizdikten sonra da azcık bekle ki planın oturması biraz süre alıyor yani çizip hemen saldırma, saldıracağın ülkeyi belirle planı çiz önceden. Benim tavsiyelerim bu kadar. Umarım çözersin.

Çevrimdışı Kalamarxxx

• Azab
  • *
  • Yeni üye oldum.
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 11 Mayıs 2017, 18:36:10 »
eksik malzeme derken lojistik mi yoksa kaynaklar felan mı ? (petrol gibi)

Çevrimdışı odyseus

• Azab
  • *
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2017, 10:51:38 »
Infantry Eq. Türkiye de 10k eksik başlıyor mesela o açığı kapatman lazım önce falan onun gibi..