Gönderen Konu: Company of Heroes 2 Soru Cevap  (Okunma sayısı 207 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Company of Heroes 2 Soru Cevap
« : 25 Şubat 2017, 15:59:26 »
Company Of Heroes : Blitzkrieg modunu yıllardır oynarım. Oyunca gerçekten büyük bir gerçekçilik katiyor. Normal Company of Heroes oynarken mesela 1 makineli tufek veya mg42 piyadeleri taradığı zaman çok zor öldürebiliyor. Askerler merminin karşısında yere yatmış ve çok zor zarar görüyorlar. Mesela bir anti tank, bir tankı 3 4 vuruşta öldürebiliyor. Ama Blitzkrieg modda mesela bir alana havan topu veya top mermisi düşsün,  askerleri mahveder. Anti tank 1 tankı maksimum 2 atışta  imha edebilir. Makineli tüfekler askerlere kan kustırabilir çünkü askerler 20 mermi yerine 3 veya 5 mermi(örnek) yiyince ölüyor.

Bukadar gerçekçiliğe alışmış olan ben, COH2'yi satın aldığım zaman hayal kırıklığına uğradım. Oyun çok güzel ama dediğim gibi damage konusu çok sıkıntı ve gerçekçi değil. Hepsi birer et parçası insan olan askerler makineli tufeklere karşı baya baya zor ölüyor. 
Bu 1 dakikalık videoyu izleyen arkadaşlar nedemek istediğimi anlayacaktır:

https://m.youtube.com/watch?v=7tAS9Ru1lM4

Yaptığım araştırmalar sonucu, Steam'da çeşitli modlar buldum. Çoğunlukla Coh2 Realism Mod'u oynuyorum. Ayrıca All Units modu da var damage mekaniği Realism mod kadar gerçekçi değil.

Bana önerebileceğiniz veya benim bilmediğim bir Company Of Heroes 2 gerçekçilik modu var mi ?

« Son Düzenleme: 25 Şubat 2017, 16:03:04 Gönderen: BosnianTr »

Çevrimdışı BosnianTr

• Sipahi
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Company of Heroes 2 Soru Cevap
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2017, 21:47:44 »
Arkadaşlar Steam Workshoptan indirdiğim bazı realism modları var. Coh2 Realism modu çok güzel. Ama dengesizlikler var. Acaba bu dosyalara nasıl ulaşabilirim tam yeri nerededir ? Dosyalarla oynayabiliyormuyuz ?

Çevrimdışı Kurt Knispel

• Sekban
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Company of Heroes 2 Soru Cevap
« Yanıtla #2 : 05 Mart 2017, 03:21:22 »
Dosya içeriğini nasıl değiştirirsin bilmiyorum. Oyun içerisinden modları kontrol edebileceğin güzel bir arayüz var. Fazladan açık olanları kaparsın gerçi orada da evil*