Gönderen Konu: Tapınakçıların İstediği Yere Kale Kurması  (Okunma sayısı 548 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı turks3535

• Azab
  • *
  • CK2-EU4
    • Profili Görüntüle
Tapınakçıların İstediği Yere Kale Kurması
« : 28 Ocak 2017, 21:50:29 »
Merhaba forum

Mesela İrlanda Kralı olarak oynuyorum  benim vasalımınbir tane boş toprağına tapınakçılar kale kuruyor  sonra başka bir vasalımada kuruyorlar ve bu 4-5 oluyor

Sorum şu bu nasıl oluyor
2.Bu Tapınakçıları bu şekille oynuyabilir miyiz ?

Edit:Günaydın forum

*Biraz araştırma yaptımbu araştırmalar sonucunda  http://www.ckiiwiki.com/Holy_orders  bu kale kurma olayınınsanırımnasılgerçekleştiğinianladım.Biz bu tapınakçılara 300 altın veriyoruz ya belki bi 300 daha verelim bir tane event çıkıyormuşkale kurabilri miyiz diye olay böyle işliyormuş sanırım aslında bu Hloy Orderslar iyi iş yapar
« Son Düzenleme: 29 Ocak 2017, 10:11:16 Gönderen: turks3535 »

Çevrimdışı Frederik Barbarossa

• Sekban
  • *
  • The North Remembers...
    • Profili Görüntüle
Ynt: Tapınakçıların İstediği Yere Kale Kurması
« Yanıtla #1 : 29 Ocak 2017, 00:02:19 »
bildiğim kadar tapınakçılar oynanamıyor. Bu nasıl oluyor sebebine gelince Haçlı seferlerine destek de diyebiliriz. Ordan asker alıp götürmeleri vs. çoğu avrupa ülkesinde hatta doğu roma da bile olmaktadır.
Tarih, ilerisini göremeyenler için acımasızdır.

Çevrimdışı Bakuy

• CKII
  • Sipahi
  • *
  • .
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 29 Ocak 2017, 01:46:03 »
Tapınakçılar'ın yönetiminde hanedan sistemi işlemediği için onların oluşturduğu devletçiği yönetemezsin. Ancak vassal yapabilirsin (Kudüs Krallığı'nın vasalları olarak vardır) veya bazı yollardan kendi üzerine alabilirsin. Herhangi bir paralı asker birliğinin sahibi olmak gibi.

Ayrıca Tapınakçıları topraklarından kovma eventi de vardı diye hatırlıyorum.

Çevrimdışı turks3535

• Azab
  • *
  • CK2-EU4
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 29 Ocak 2017, 09:25:28 »
Tapınakçıların kafalarına göre kalekurdukları gibi biz de kurabilsek iyi olurdu aslında