Gönderen Konu: Ragnar'ın Traitlerinin Kötü Olması  (Okunma sayısı 600 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı MelaRossa

• Sipahi
  • *
  • The Emperor
    • Profili Görüntüle
Ragnar'ın Traitlerinin Kötü Olması
« : 29 Aralık 2016, 02:16:12 »
Şimdi oyunda Ragnar direkt yok oğulları ya da babası var. Tabi ben babasını aldım. Maksat Vikings dizisini canlandırmak birnevi. Her neyse, lan oğlana baktım hiçbir genetik trait yok. Dahi olan, güçlü olan Ragnar normal bir çocuk burada. İnsan en azından bir strong koyar, yani ben Türk beğleriyle oynarken aynı çağda hep aldığım bir Rus rahibe savaşçı hatun var Priesslyvana mı ne öyle bir isimde. Onda bile Strong varken Ragnar'da yok. Neyse dedim boşver belki de Ragnar'ın hayatına özel eventler geliyordur zamanla event sayesinde taş traitleri oluyordur bunun, lan veledi ben eğiteyim dedim bizzat ama yok özel eventi geçtim normal event bile gelmiyor gelse de etki vermeyen gerçekleşti hep. Çocuk 13 yaşında ciddi ciddi hiçbir traite sahip değil asdfasd

Hayır asıl şaşırdığım şey bu oyunun İsveç yapımı olması. İngilizler falan yapmış olsa diyeceğim fazla önemsememişler. Ama İsveç? Hani Ragnar İsveçliler için bizde Oğuz Kağan neyse onlarda da aynısı. Biz böyle bir oyun yapsak, bir şekilde Mete Han'ın olduğu zamanda geçse dayardık muhtemelen Mete-Han'a 999 999 999 999 999 özellikleri. Hadi tamam İsveç bizim kadar milliyetçi değil belki ama en azından tarihte gerçekten yaşamış bu şahsa biraz daha önem verseydi yahu.

Neyse çok uzattık bilen var mı bunun sebebini? İlla mantıklı bir açıklaması vardır.
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2016, 02:20:07 Gönderen: cemoooo »
Demokrasinin esas prensibi, halkın egemenliğidir. Ama milletin kendini yönetecekleri iyi seçebilmesi için, yetişkin ve iyi eğitim görmüş olması şarttır. Eğer bu sağlanamazsa demokrasi, otokrasiye geçebilir. Halk övülmeyi sever. Onun için, güzel sözlü demagoglar, kötü de olsalar, başa geçebilirler. Oy toplamasını bilen herkesin, devleti idare edebileceği zannedilir.
Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar.

Çevrimdışı Mdmusti

• Yeni Çeri
  • *
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ragnar'ın Traitlerinin Kötü Olması
« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2017, 18:45:24 »
Ben oynadığımda eventlarla brave strong gibi özellikleri olmuştu

Çevrimdışı ageofcu

• Azab
  • *
  • Yeni bir üyeyim.
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ragnar'ın Traitlerinin Kötü Olması
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2017, 16:57:14 »
Ragnar'a eventle brawny (strong'un genetik olmayanı) traiti geliyor bir de brave geliyordu diye hatırlıyorum.